Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 12.05.2009, 18:31

problem z budową jednostek

W skarbcu mam 458 drewna i 116 zlota. Przyrost (aktualny) drewna 41. Gdy daje (MAX) budowy piechurów wyskakuje 3. Chcę budować - odmawia "Brak surowców lub niedozwolona ilość jednostek!". Wpisuję tylko jednego piechura - to samo! OCB?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 12.05.2009, 18:37

A próbowałeś w innej wiosce? Wszędzie jest tak samo? ja się z tym nie spotkałem, od razu po awansie mogłem wystawiać od razu te jednostki na które miałem odp budowle i surowce. W razie czego podaj jeszcze swój ID i serwer.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

3

Tuesday, 12.05.2009, 18:51

Ja już wcześniej budowałem i wszystko było ok. Problem pojawił się po załadowaniu patcha z upkeepem.

Id: 27051 na T1

Po przelogowaniu zaczęło działać normalnie.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (12.05.2009, 19:18)