You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Tygrys

Trainee

Posts: 55

Location: Z Kątowni

  • Send private message

21

Wednesday, April 29th 2009, 7:11pm

Bywa tam ktos czasami?? bo co tam wchodze to nikogo niema:/

tristan

Beginner

Posts: 42

Location: Trójmiasto

  • Send private message

22

Thursday, April 30th 2009, 11:24am

Staram się być tak często jak mam czas, codziennie choć na chwilę, tak samo jak Peter, niestety zainteresowanie jest nikłe. Gdyby więcej osób wchodziło zawsze byś kogoś zastał :D

I ponawiam prośbę do Adminów o pomoc w wgraniu bota. Mogę się zająć prowadzeniem kanału, ale bez odpowiednich narzędzi jest to trudne:D
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

23

Wednesday, May 13th 2009, 11:36am

Kanal działa niemal non stop, wszystkich zapraszamy. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

24

Wednesday, May 13th 2009, 11:41am

należy zaprosić quakenetowego bota Q ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

25

Wednesday, May 13th 2009, 11:47am

Już jest bot. :) Już jest wszystko. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

tristan

Beginner

Posts: 42

Location: Trójmiasto

  • Send private message

26

Wednesday, May 13th 2009, 3:50pm

Widać że thorga dawno nie była :D
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

tristan

Beginner

Posts: 42

Location: Trójmiasto

  • Send private message

27

Thursday, November 19th 2009, 9:27pm

Odświerzam temat, wróciłem na kanał po dłuugim czasie a tu sie okazuje, że już nie istnieje :D reaktywowałem go ale potrzebuję co najmniej 4 osób obecnych na kanale przez ok godzine by ponownie zaprosić bota co będzie go pilnował. Dla przypomnienia serwer quakenet.org kanał #czaswojny
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

28

Tuesday, May 3rd 2011, 7:32pm

Jeśli ktoś ma ochotę wrócić do tego sposobu komunikacji, postawiłem kanał #czaswojny na irc.pl

Aby wejść na niego należy:
1) odpalić chatzille w firefoxie albo ściągnąć mirca
2) połączyć się z którymś z polskich serverów (np krakow.irc.pl, lublin.irc.pl, warszawa,irc.pl)
3) wejść na kanał #czaswojny
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Similar threads