Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 13.05.2009, 00:28

Odwody a obleg.

Dlaczego tak sie stalo:/http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11044476&key=d1bf90bdf1

Czy to przez to ze mialem armie na odwodach??
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Tomek_88" (13.05.2009, 00:41)


2

Wednesday, 13.05.2009, 01:17

Tak zeby odwody przeszły do walki to musi zginąć cały front we wszystkich armiach a twój demon nie zginął

3

Wednesday, 13.05.2009, 01:34

no wlasnie :/ To teraz musze czekac 24h i jeszcze dodatkowo 18 h:/ Masakra
WRÓCIŁEM:)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 13.05.2009, 08:05

I dla tego przy oblegu daje się wszystkie armie na front. Wystarczy jeden atak na oblegających i całe ustawienie jest nic nie warte.
Chyba, że oblegany nie ma konsulatu;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 13.05.2009, 09:48

Amatorszczyzna :D

6

Wednesday, 13.05.2009, 10:03

Najgorszy obleg jaki widziałem ale od czegoś trzeba zacząć ;)
Jakbyś demona przerzucił do obwodów zostawiając na przodzie tylko jednego chłopa to by Ci się udało. Przejrzyj sobie walkę MW z Unią Litewską. Podobny do Ciebie błąd zrobił Lomnas.

Masz dobrą strategię oblegów.
Jeśli twój przeciwnik jest w miarę blisko Ciebie to przed oblegiem jak masz pewność, że koło 23 już go nie ma przy kompie i poszedł spać zaatakuj go żeby wyczyścić jego armię (tą armią w której masz hero człowieka). Powinno to rozwalić jego chłopow definitywnie. Następnie poprawiasz armią z łucznikami wytniesz mu napewno wtedy hero. I oblegasz wiochę w której nie ma żadnej armii. Jeśli nie ma premium to jak wstanie rano to nim się odbuduje to już mu przejmiesz wiochę. Najlepiej jeszcze jakbyś do tej swojej armii chłopów wcisnął jakoś 10 łuczników. Chłopów będzie 315 ale będziesz mógł wyczyscić takich hero za jednym zamachem i nie będziesz musiał robić poprawek.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 13.05.2009, 11:02

Nie błąd tylko ta armia wyszła z aktualnie obleganej wioski i nie podejrzewałem, że coś takiego jest możliwe. Teraz już jest to zablokowane;)

Kaziu... nie każdy jest taki genialny jak ty i proszę powstrzymaj się od tego typu komentarzy.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Wednesday, 13.05.2009, 13:10

Chlopcy ja niegram w to tyle co wy wiem niewiem w czym macie problem czlowiek uczy sie na bledach:) Urbi piszesz ze najgorszy obleg jaki widziales a za chwile ze mam dobra strategie wiec zastanowil bys sie:)
WRÓCIŁEM:)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 13.05.2009, 15:29

Eee.... Mam prośbę Tomku... Pomyśl zanim coś napiszesz, bo obleg naprawdę żałosny, a stwierdzenie Urbiego "Masz dobrą strategie" tyczy się opisanej przez niego poniżej taktyki. Równie dobrze mógł napisać "Masz tu dobrą strategię:"

PS Pisze się "zastanowiłbyś"
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

10

Wednesday, 13.05.2009, 16:32

Panie aLIAR ty bys sie zastanowil co piszesz jak masz problem i ten obleg sie niepodoba to nie pisz!!! Nie po to zalozylem ten watek zeby taka przemadrzala istotka jak ty mi tu tak pisala poprostu ja dobrze nie opanowalem jeszcze tej gry, a po to jest to forum (przynajmniej tak mi sie wydaje) zeby inni pomagali tym co jeszcze wszystkiego niewiedza i nie sa tak wspaniale madrzy jak ty.Ciekawe czy ty tak od razu wszystko wiedziales i oblegi najlepsze na serwerze robiles.Jak juz pisalem czlowiek uczy sie na bledach
WRÓCIŁEM:)

11

Wednesday, 13.05.2009, 17:25

zmieniłem nazwę tematu, i przeniosłem do porad.

Ku przestrodze dla innych ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 13.05.2009, 18:43

Uświadamiam Ci tylko, że źle zinterpretowałeś wypowiedź Urbiego... Co do samego oblegu to nie mam już co dodawać, bo wszystko zostało wyjaśnione. Nie musisz się od razu bulwersować jakbym Ci matke zwyzywał. Trochę samoopanowania nie zaszkodzi.

PS Te posty to forma listu, więc wszelkie "ty", "ci", "tobie" pisze się z dużej litery. No chyba, że danej osoby wogóle nie szanujesz...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

13

Wednesday, 13.05.2009, 19:29

Wytłumaczy mi ktoś w co poszły te ataki aniołów?

14

Wednesday, 13.05.2009, 19:46

W hero tylko, że drugi hero z odwodów od razu go leczył.

15

Wednesday, 13.05.2009, 21:04

Ja sie nie bulwersuje tylko denerwuje mnie jak ktos gra niewiadomo ile i sie wymadrza tak jak TY.Niewiedzialem czemu tak wyszlo wiec tylko zapytalem a TY taki zdziwiony ze ja niewiem tak jak mowie nie wszyscy sa tak dobrzy jak TY :)
WRÓCIŁEM:)

16

Wednesday, 13.05.2009, 21:10

Dokładnie tak jak napisał Aliar. On bardzo dobrze zrozumiał przesłanie mojej wiadomości ale przyznaję, można było ją złe zinterpretować.
A co do nauki to podpatrzyłeś na forum (nawet sam założyłeś temat) a propo pierwszego ranku ale już nie chciało Ci się zapoznać z danym zagadnieniem(które nazwijmy jest taktyka advance) więc zemsciło się to na Tobie ;)
Ja osobiście jestem wrogiem taktyki "coś z przodu reszta z tyłu" w przypadku oblegów to bardzo łatwo ją zatrzymać(wystawiasz hero latającego 1 level i dajesz mu leczących z tyłu. Hero ma tyle ataku że nim wybije tych chłopów to będzie jakaś 10 runda, a reszta armi będzie się temu przyglądać z pokorą).

Naprawdę pod względem oblegów i ich realizacji popatrz sobie naMW :
Wojna MW-Arcyżule (i spółka)

P.s. Nie krzycz na Aliara bo wyraził on swoje subiektywne zdanie, które tyczyło się tematu w 100%. To jest gra więcej luzu ;)

Np. Ja w pierwszej epoce byłem farmą i nie umiałem się w żaden sposób obronić przed moimi agresorami ale potem czytałem forum i tutorial i już w drugiej erze (miałem trochę szczęścia) bardzo szybko zbudowałem armię 300 procków i odreagowywałem za początek na moich sąsiadach ... jestem teraz dość samotnym w mojej okolicy :P

17

Wednesday, 13.05.2009, 21:33

Od teraz tez bede dawal wszystkich na front:)Noi chyba problem bedzie z glowy
WRÓCIŁEM:)

18

Wednesday, 13.05.2009, 22:33

Admini udzielają porad , a gdzie poszanowanie regulaminu:
X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika.

19

Wednesday, 13.05.2009, 23:05

Oj mamba jak wyjasnil mi jeden z admin jest to dozwolone.Poczytaj dokladnie:)
WRÓCIŁEM:)

20

Wednesday, 13.05.2009, 23:53

Tomek, ja tylko tak wtrąciłem się do tematu, bo wszystko inne jest już jasne-błąd taktyczny zrobiłeś i tyle.