Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 14.05.2009, 01:11

Wtrazciles sie do tematu?! Widze ze ty ladna kapusta jestes...
WRÓCIŁEM:)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 14.05.2009, 08:49

Kaziu... nie każdy jest taki genialny jak ty i proszę powstrzymaj się od tego typu komentarzy.
Wyraziłem swoją opinię na temat organizacji oblegu i tego zabronić mi nie możesz bo nikogo nie obraziłem, a że prawda bywa czasami bolesna...
Za genialnego....DZIĘKUJĘ :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 14.05.2009, 08:55

To nie jest temat do podziwiania/opiniowania oblega tylko prośba o poradę. Najwyraźniej pomyliłeś działy;)

Co do genialnego... to ironia tej wypowiedzi najwyraźniej Ci umknęła.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 14.05.2009, 12:18

Wystarczy przejrzeć kilkadziesiąt raportów z oblegów, do których linki są na forum i po kłopocie - co tutaj radzić? Skoro stwierdziłem ze obleg był czystą amatorszczyzną i wszyscy sie zgadzają (no moze poza Toba bo ustawiasz wojo identycznie i dla Ciebie ten obleg śmierdzi profesjonalizmem).
Ironia powiadasz, tak jak w prawie każdej Twojej wypowiedzi.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 14.05.2009, 15:23

Już napisałem kilka postów wcześniej dlaczego wojo poszło w takim ustawieniu a nie w innym. Czytać też trzeba umieć:P

Skoro poprosił o poradę to się jej udziela a nie pisze jednego słowa, do tego nic nie wnoszącego do tematu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

26

Thursday, 14.05.2009, 19:27

Jak juz powiedzialem oni chyba od poczatku gry byli perfekcyjni i nie uczyli sie na bledach
WRÓCIŁEM:)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 14.05.2009, 19:35

Jakbyś zgadł, bo w przeciwieństwie do płaczków, którzy ze wszystkim przylatują na forum sami eksperymentowaliśmy i przede wszystkim czytaliśmy tutka i FAQ...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

28

Thursday, 14.05.2009, 20:09

Ooooooooo powrocil ten najmadzrzejszy. Moze jak ty grales to jeszczwe nie bylo czegos takiego jak forum i dlatego to cie tak boli ze inni pytaja, a teraz obrazasz wszystkich ktorzy chca sie cos dowiedziec od placzkow :) A ty pewnie nie eksperymentowales tylko pytales kolegow z klanu jak to jest i dlaczego tak a nie inaczej:)
WRÓCIŁEM:)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Friday, 15.05.2009, 07:08

Primo - nie obrażam wszystkich, tylko Ciebie, bo Twoja głupota sięga już dna.
Secundo - całe ten Twój problem wynika tylko i wyłącznie z Twojego błędu, wystarczyło przeczytać toturial i dobrze to przeanalizować
Tertio - jak zaczynałem byłem na około 2000 miejscu, przez pierwsze pół roku gry należałem do własnego klanu, a jedyniy lepsi koledzy jakich znałem, to Ci którzy robili mi dzień w dzień wjazd na chatę.


PS IMO temat do zamknięcia
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

30

Friday, 15.05.2009, 10:01

Twoja glupota chlopaczku!!Wybacz widze ze juz o nic nie wolno zapytac jasnie wielmozny pan najmadrzejszy sie obraza
WRÓCIŁEM:)

31

Friday, 15.05.2009, 10:06

Tomek88, Aliar - upomnienie ustne. Opanujcie się, panowie ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Saturday, 16.05.2009, 23:35

Ale w tym temacie (MW-ARCYŻULE) nie ma ani jednego raportu...
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!