Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 16.05.2009, 17:22

Aukcje

Zauwazylem, ze na aukci widze takze swoje aukcje. Co wiecej, moge licytowac wlasne przedmioty, wiec jesli wiem, ze komus na czyms zalezy moge niezle podbijac cene. Domyslam sie, ze te najokazalsze sa przeswietlane przez administracje, ale niewszystko da sie wychwycic. Moze warto byloby przynajmniej zablokowac mozliwosc pprzebijania wlasnego przediotu? Po co kusic los?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

2

Saturday, 16.05.2009, 17:41

Nie możesz licytować swoich przedmiotów przynajmniej ja nie moge jak chce licytować swój przedmiot to wyskakuje "Nie możesz uczestniczyć w swojej aukcji" więc nie wciskaj ludziom kitu bo chyba jeszcze nawet tego nie spróbowałeś

3

Saturday, 16.05.2009, 18:25

Oferty nie poslalem, bo zorientowalem sie jak juz cena byla wysoka i nie chcialbym byc posadzony o jakies machlojki. Na pewno natomiast pojawilo sie okienko, gdzie moge wpisac kwote.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

4

Saturday, 16.05.2009, 19:45

Pojawia sie ale nie mozesz licytowac własnej oferty próbowałem

5

Sunday, 17.05.2009, 10:11

potwirdzam wypowiedz sunny'ego

napisze ci ze nie mozesz licytowac swojego itemu.

6

Tuesday, 19.05.2009, 10:24

Skoro wszystko jasne to zamykam.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny