You are not logged in.

[nie bug] Naliczanie pkt

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 23rd 2009, 6:12pm

Naliczanie pkt

Witam


Niedawno po zwycięskim oblężeniu zdobyłem nową wioskę, po jej zdobyciu nie otrzymałem 24h czasu ochrony dla tej wioski. Akurat ten problem można pominąć, ponieważ jestem w tamtej okolicy chyba jedynym aktywnym graczem w epoce kamienia.
Wracając do głównego tematu po przejęciu wioski w statystykach nie podniosła mi się ilość pkt. Prawda jest to mało ważny problem, ale chciałbym wiedzieć ile pkt uciułałem za tamta wioskę, czy może to być problem z tym że moja stolica ma 3 lvl a ta, którą zdobyłem 5lvl?
Kraina: T1
Nick: Mikhael

Pozdrawiam

This post has been edited 1 times, last edit by "Aji" (May 23rd 2009, 6:17pm)


2

Saturday, May 23rd 2009, 6:19pm

punkty masz naliczane tylko za to co sam wybudujesz ;)

3

Saturday, May 23rd 2009, 6:26pm

I nie ma żadnego problemu z tym że masz różne poziomy stolicy i wioski

4

Saturday, May 23rd 2009, 6:30pm

Rozumiem, trochę szkoda zapewne "trochę" tych pkt by doszło do rankingu 8) Ale ważne że sprawa rozwiązana, thx, temat można zamknąć.

5

Saturday, May 23rd 2009, 6:43pm

Spal zdobytą wieś i postaw nową, a zyskasz punkty za wszystkie budowy :)

6

Saturday, May 23rd 2009, 7:26pm

Szkoda tych 21 poziomów totemu, a i wydobycie tez niczego sobie 8)