Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.06.2009, 18:39

Problem z czasem dojścia armii w celem ataku oblegajacych

Wysyłam armię celem pomocy obleganemu, czyli atakuję oblegających. Czas dojścia po wpisaniu koordynatów jest nieco ponad 10 min. Po wysłaniu okazuje się, że armia idzie 40 min. Wraca w ok 10 min. Ponowny atak po powrocie, tym razem dodaję forsowny marsz, czas dojścia pokazuje ok 5 min. Armia idzie minut 35 w jedną stronę. Jeszcze nie wróciła to nie wiem ile jej to czasu zajmie. O co chodzi z tym czasem dojścia?

2

Wednesday, 03.06.2009, 18:57

z tego co ja zauważyłem to dlatego są takie rozbieżności iż czas jest wyliczany jak na zwykły atak czyli z wszelkimi bonusami do marszu jaki hero ma , natomiast gdy jest to atak przy oblężeniu to wtedy te wszelkie bonusy marszu herosa nie są uwzględniane. To też pytanie do adminów czemu nie są uwzględniane ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 03.06.2009, 19:04

Wszystko jest doliczane:)

Tylko w ataku na oblegających zawsze dodawane jest 30 min. Powrót jest już o czasie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Wednesday, 03.06.2009, 19:12

właśnie doczytałem :) min. 30 min, ok wszystko gra, mozna zamknąć...

5

Wednesday, 03.06.2009, 19:13

nasuwa się pytanie po co ? Po co te plus 30 minut jest. Przecież to nie ma żadnego znaczenia bo jak ktoś tam namiotu, misji itp. nie ma rozbudowanego to i tak więcej ataków się nie wykona. Po co mieszać z takimi dodawanymi czasami ?

Ja tego nie kumam czemu to ma służyć ;) :P

No ale ja tylko szarym graczem jestem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 03.06.2009, 19:40

Tak ma po prostu być i nie zostanie to zmieniane, bo nikomu nie przeszkadza. I nie wprowadzaj innych graczy w błąd jeśli nie znasz odpowiedzi na ich pytanie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Wednesday, 03.06.2009, 19:51

Przepraszam modzi bo skoro ten wątek ktoś założył to znaczy że jednak przeszkadza to ludziom, a Aliar chyba próbuje sobie prywatne wycieczki roić poprzez offtopic bo nie widzę w jego poście nic co by do tematu nawiązywało.



Może się mylę lub źle czytam ?



Aliar jak masz coś do mnie prywatnie to pisz do mnie na PW , a nie na forum spam robiąc.



Dodam jeszcze taki termin jak trollowanie....... próba sprowokowania do kłótni pomimo , że wątek dotyczy całkowicie czegoś innego.......

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (03.06.2009, 20:12)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 03.06.2009, 20:22

Wg. mnie te 30 min jest po to, żeby atakujący mieli szansę dołączyć zanim Ty wpadniesz ze swoją armią i zdejmiesz oblega;)

Estoroth założył ten temat w bugach bo myślał, że to błąd. Nigdzie nie napisał, że mu przeszkadza...

//Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)