You are not logged in.

1

Sunday, June 14th 2009, 6:59pm

Brak surowców podczas zakupu.

Witam
Dzisiaj o 18:54 zakupiłem 2xpaczki gliny za żelazo...zamiast dostać 2x1100 żelaza zabrano mi tylko glinę, o 18:55 podobna sytuacja ale tu zakup 1x1100 żelaza. Chodzi o zakup w wiosce [69 : 108].
T1
ID:3388

This post has been edited 2 times, last edit by "Davidossus" (Jun 14th 2009, 7:11pm)

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Tuesday, June 16th 2009, 9:54am

Niestety, nie ma jak tego sprawdzić a co gorsza nie udało nam się zrobić reprodukcji problemu - próbowaliśmy kupować surowce w tej kombinacji i wszystko było w porządku. Jedyna możliwość by ich nie dodało, to taki, że baza danych musiałaby "po cichu" nie zmodyfikować jakiegoś rekordu nie logując żadnego błędu, ale coś takiego mogłoby się zdarzyć raz na kilka milionów modyfikacji, bardzo dziwne że zdarzyło ci się to 3 razy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

• Send private message

3

Tuesday, June 16th 2009, 10:31am

moze przeszlo 3x poniewaz przechodzilo w bardzo krotkim okresie od siebie co moglo spowodowac przejscie logu podczas jednego bledu
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Tuesday, June 16th 2009, 10:41am

Ok, poki co mozemy zamknąć i tak wliczyłem to w straty, jak się powtórzy to będziemy się przejmować...choć muszę powiedzieć, ze to już nie pierwszy raz, dokładnie w tej wiosce...tyle, ze poprzednio stwierdziłem, ze pewnie zamiast żelaza z pośpiechu kupiłem saletrę stąd przyrostu żelaza nie zauważyłem a na saletrę nie zwracałem uwagi...teraz to na 100% było żelazo tym razem...