You are not logged in.

[nie bug] szpiegowanie

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Monday, June 15th 2009, 3:52pm

Mając wioskę w tamtej okolicy, możesz również wiele dowiedzieć się od jej mieszkańców na temat okolicznych wsi, dlatego szpiegowanie jest łatwiejsze, niż gdybyś szpiegował zupełnie dalekie i nieznajome tereny. To akurat chyba logiczne :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

22

Monday, June 15th 2009, 3:54pm

Thorga oto kordy wiosek autora tematu:
303 : 120
74 : 102
280 : 11

23

Monday, June 15th 2009, 3:56pm

Mając wioskę w tamtej okolicy, możesz również wiele dowiedzieć się od jej mieszkańców na temat okolicznych wsi, dlatego szpiegowanie jest łatwiejsze, niż gdybyś szpiegował zupełnie dalekie i nieznajome tereny. To akurat chyba logiczne :)






No to jest logiczne i to baaaaaardzo, jeśli właśnie z takiej wioski się wysyła szpiega, a nie z innej oddalonej o bóg wie ile pól.



Taki przykład. Mam stolicę w europie i osadę na dzikim zachodzie obok której jest wroga osada indian. Znaczy się szpieg z europy poprzez ocean szybciej dotrze do osady indian niż szpieg z osady obok ? Thorga ja Cię proszę....... nie zaniżaj swego poziomu......



Tak to wygląda obecnie w TE....



P.S. Szybciej należy przeliczyć na większą lub równą szansę szpiegowania.

This post has been edited 2 times, last edit by "Awatar" (Jun 15th 2009, 4:08pm)


24

Monday, June 15th 2009, 4:02pm

Znaczy że dotrze w tym samym czasie a to wszystko za sprawą tego teleportu co ludzi na obleg pod mury przenosi.

25

Monday, June 15th 2009, 4:04pm

No nie, ja chcę taki sam teleport na ataki żebym nie musiał 2h w forszownym marszu iść tylko 15 minut bo inna osada jest akurat w takiej odległości, ale że w tej armi nie mam to z innej idę. No czemu nie przecież to to samo co nie ?

26

Monday, June 15th 2009, 4:07pm

Możesz przenieść armie do innej wioski i z niej atakować będziesz miał szybko, sam tak robie i jest spoko.

Może skończmy offtopa i niech Thorga się wypowie czy miałem rację. Na razie szpieguję gościa i już mam pewną teorię ale trzeba jakiś wykres zrobić najpierw...

27

Monday, June 15th 2009, 4:13pm

Wiesz to tak samo mogę szpiegować z tej bliższej wioski, ale po co skoro jak z dalszej szpieguję to i tak obliczany jest procent odnośnie wioski która jest najbliżej ? Tak dotychczasowe wszelkie wyjaśnienia zrozumiałem. Więc czemu z atakimi jest inaczej ?



Ukłon do autorów o poprawkę tej kwestii. Jak się szpieguje (podobnie jak i atakuje) z KONKRETNEJ wioski to wszelkie obliczenia szans itp. powinny się odnosić do TEJ KONKRETNEJ wioski. (a nie jakiejś innej która akurat jest bliżej)

28

Monday, June 15th 2009, 4:47pm

Offtopa zrobiliście i już nie nadążam gdzie co jest. Poza tym System Gry to nie najlepsze miejsce na testowanie takich rzeczy, założyłem osobny temat w poradach
Tajniki szpiegowania...
jeśli ktoś ma jakieś teorie to proszę tam pisać.
Jeśli założyłem temat w nie odpowiednim miejscu to wrzućcie do Misz-Maszu :) , zaraz dodam moje spostrzeżenia...

29

Monday, June 15th 2009, 5:13pm

Szkoda że Thorga potraktowała pytanie niepoważnie, bo pytanie było skierowane praktycznie do niej, Kondrada i tych osób które w testowym środowisku mogą sprawdzić i wyraźnie wypowiedzieć się o co tu chodzi. Nie umieszczam tam moich postów, bo nie widze merytorycznych oznak zainteresowania ze strony jedynych osób mogących dać autorytatywne odpowiedzi. Offtop mnie nie bawi, przepraszam że zajmowałem czas.
[nie bug] Szpiegowanie, błąd
Z taką pewnościa zaznaczyłaś że to nie jest błąd.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

30

Tuesday, June 16th 2009, 11:24am

Podaj jakimi jednostkami przeprowadzałeś szpiegowanie oraz ile ich było.
oraz czy masz technologię dodającą do szpiegowania.

http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…le=Szpiegowanie
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

This post has been edited 1 times, last edit by "Thorga" (Jun 16th 2009, 1:25pm)


31

Tuesday, June 16th 2009, 2:14pm

Powtórzę mój link z pierwszego postu http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d86b9d770a
W środku jest ponad 800 jednostek, żadna z moich armii nie ma nawet 700, więc wzór się nie zgadza.
Szpieguję pojedyńczymi jednostkami, i przeważnie takimi którzy mają umiejętność szpiegowania 1. Może lepiej było zostawić temat zamknięty.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

This post has been edited 1 times, last edit by "Mort" (Jun 16th 2009, 2:23pm)


32

Tuesday, June 16th 2009, 2:32pm

To zmienia postać rzeczy. Przenoszę do działu "Bugi".
PS. Może lepiej było pisać z poprzedniego konta? Multikonta na forum też są karalne ;)

EDIT: podaj czym szpiegowałeś w przypadku każdego z tych raportów.

EDIT2: Wszystko jasne
Suma szpiegowania jednostek w szpiegowanej wiosce dotyczy tylko jednostek, które znajdują się w garnizonie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

This post has been edited 3 times, last edit by "Thorga" (Jun 16th 2009, 3:26pm)


Similar threads