Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Saturday, 20.06.2009, 21:17


Jak czytam to wydaje mi się (zaznaczam żem w kwesti nalotów zielony jest) że niektórzy chcą by np. 3/4 klanu wyniszczyła komuś osadę nalotami po czym atak nastąpi dopiero na zrujnowaną już osadę.


Nawet jeśli pozostanie tak jak jest to i tak klany ok.13 członków 10 naloty zrobią 20 liczę, że mają 100% szans to zniszczą ok. 18-20 poziomów, a potem obleg/atak tylko dokończy sprawę.
Aha, a czy jest możliwość całkowitego zniszczenia wioski tzn. usunięcia jej z mapy.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (20.06.2009, 21:27)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Saturday, 20.06.2009, 21:43

Mamba, to juz twój około 15 post w którym mnie cytujesz, krytykujesz i mieszasz z błotem, a na końcu dopisujesz jedno zdanie bez sensu by nie był to offtop. Ja też tak mogę.

Do rzeczy. Skoncentrowane ataki klanowe będą aż zbyt silne. Najpierw idzie armia taka, że nawet jeśli nie wygra zabije większość jednostek z dużym AA (działa P-lot). Potem klanowicze przez cały czas wysyłają naloty. Jeśli każdy wyśle jeden nalot, a osób będzie 10 i wszyscy skierują ogień na główną kopalnię/budynek główny. Nawet zakładając że przeciwnik będzie w stanie zestrzelić połowę nalotów to i tak jeśli padnie centrum zostanie zatrzymany na kilka dni/tygodni, a jeśli zwali się ważna kopalnia to atakowany straci 1/4 armii. A jak pewnie wiecie nawet małe różnice w budowie armii stron przeciwnych stają się wysokimi stopniami gdy wielkość oddziału rośnie.

Cytat

całkowitego zniszczenia wioski tzn. usunięcia jej z mapy.
Panie... Krowo, może poszukaj osoby która niedawno przeszła i chce zniszczyć wioskę :) Wyślij na nią mnóstwo nalotów i zobaczymy. Ja myślę że wioska będzie bez niczego, tzn. jedno aktywne pole bod budynek główny. W sumie to nie widzę innego wyjścia.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

63

Saturday, 20.06.2009, 21:48

Dobrze, ale o co teraz Wam chodzi. Nawet same ataki bez nalotów są w stanie mocno spowolnić rozwój(szczególnie w wyższych erach, gdzie wszytko jest drogie), a ataki z nalotami już bardzo, ale taki jest sens tego czy nie o to chodzi, aby było co raz trudniej. Dlatego ja sie pytam czemu nie zrobic limitu 2 ataki I 2 naloty. Dlaczego??

64

Saturday, 20.06.2009, 22:01

Jeśli każdy wyśle jeden nalot, a osób będzie 10 i wszyscy skierują ogień na główną kopalnię/budynek główny.
Informuję,że założyłem ignora na Ciebie, żeby nie czytać więcej takich porad.Odsyłam do tutoriala, może się zreflektujesz na czym polega"kierowanie ogniem" w czasie nalotu.
wiecie z mojego punktu widzenia to mi to nie przeszkadza moge sobie jechac co 30-40 min nalotem na 4 ere i watpie zeby ktos sciagnol tych lotnikow, ale moim zdaniem to masakra.
I to jest całe meritum sprawy. Naloty są odpowiednikiem broni masowego rażenia.Jeśli dostaną się w nieodpowiednie ręce zniszczą najlepsze konto. Ilość nalotów ograniczona do 2 jest dość rozsądna. Aby nie były nadużywane przez duże klany powinna być też ograniczona czasowo-ochrona wsi po porzednim nalocie, żeby nie okazało się, że klan obera za cel wieś i niszcz ją w przeciągu 1 doby 20-30 nalotami. Jak pokazał Krowa co drugi nalot może zniszczyć 1 level budynku. Jeśli cały klan weźmie się za to, to ze wsi zostaną puste pola. Na taką wieś już nie warto wysyłac oblężenia.

65

Saturday, 20.06.2009, 22:02

wszyscy skierują ogień na główną kopalnię/budynek główny

Naloty niszczą losowe budynki.
A co to wam robi za różnice czy będą 2 naloty i 2 ataki czy będzie liczone jak teraz jak i tak nic wam to nie da? Jak dla mnie jest dobrze, inaczej mogło by być tego za dużo dla niektórych osób które nie są w mocnych klanach. A tak w ogóle już osoby z 5ep chyba się z tym pogodziły, bo nie wypowiadają się na ten temat.

Taki analogiczny przykład:
Po co rozmyślać jaki kibel powinien być w sejmie, jak i tak większość z was na niego nie usiądzie!

66

Saturday, 20.06.2009, 22:09

Michoxx powiem Ci dlaczego ta sprawa budzi takie emocje. Wcale nie dlatego, że mamy możność wykonywania nalotów, ale dlatego, że jak w końcu przejdziemy kiedyś do 4 epoki to w 5 epoce będzie już więcej graczy. I my staniemy się dla nich łatwym celem.

67

Saturday, 20.06.2009, 22:44

Ja to mam daleko do 4 ery dobre 3 miechy, ale moim zdaniem to trochę szkoda, bo
gdyby Krowa nic nie napisał to wcale limit nie zostałby zmniejszony i tak trochę sam siebie(i wielu innych) "skrzywdził". Nikt nie wie jaki mam nick w grze(chyba) więc nalotów się nie boję. A i tak naloty będą 2 i tak(4 ery nie ma po co atakować, bo żelaza jest w brud), a tylko stosunek nalot/atak się zmieni, bo nie trzeba będzie wybierać czy tym razem grabież czy nalot.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (20.06.2009, 22:50)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Saturday, 20.06.2009, 23:16

Cytat

Informuję,że założyłem ignora na Ciebie, żeby nie czytać więcej takich porad.Odsyłam do tutoriala, może się zreflektujesz na czym polega"kierowanie ogniem" w czasie nalotu.
Naloty to rzecz na tyle nowa, a ja mam do niej tak daleko, że niezbyt mnie to obchodzi. Mogę założyć się że przeczytałeś cały tutorial by wbić tego posta. Ile jeszcze mam prosić o ten reset...

Cytat

Dlatego ja sie pytam czemu nie zrobic limitu 2 ataki I 2 naloty. Dlaczego??
W sumie to masz rację, za łatwo by było mieć dwie szanse na wyczyszczenie wioski a potem kolejne dwie na zburzenie czegoś. Po dłuższym przemyśleniu wydaje mi się że tak właśnie jest.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

69

Sunday, 21.06.2009, 00:02

Po dłuższym zastanowieniu się myślę że Thorga postąpiła właściwie zmniejszając liczbę ataków i nalotów do 2 razem.
Wyobraźcie sobie jak klan 12 osobowy wysyła 20 nalotów na kogoś w jeden dzień (przed tym 4 ataki) w ciągu kilku dni wyburzy mu budynki do zera a jeśli by zwiększyć ilość to wciągu jednej doby można z gracza z wioskami na 5lvl zrobić noba bez wiosek ...

Tak jak jest, jest dobrze nic nie zmieniać !

Cytat

Naloty to rzecz na tyle nowa, a ja mam do niej tak daleko, że niezbyt mnie to obchodzi. Mogę założyć się że przeczytałeś cały tutorial by wbić tego posta. Ile jeszcze mam prosić o ten reset...


Takie sprawy to do moda na pw


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

70

Sunday, 21.06.2009, 11:09

Naloty to rzecz na tyle nowa, a ja mam do niej tak daleko, że niezbyt mnie to obchodzi. Mogę założyć się że przeczytałeś cały tutorial by wbić tego posta. Ile jeszcze mam prosić o ten reset...
O ile się nie mylę to żeby wyzerować trzeba skasować posty jeśli tak bardzo chcesz usuń to konto i załóż nowe!

Cytat

Po dłuższym zastanowieniu się myślę że Thorga postąpiła właściwie zmniejszając liczbę ataków i nalotów do 2 razem.
Wreszcie ktoś doszedł do ciekawego wniosku!

Cytat

Nikt nie wie jaki mam nick w grze(chyba) więc nalotów się nie boję.
D@nio trochę się pogubiłeś, to forum jest do gry, a nie gra do forum! Tutaj rozmawiamy o grze wymieniamy o niej poglądy, to nie ma wyglądać tak że mówisz glosowałem na PiS, a my Ci wiochy za to palimy palimy. Ja się już długo wypowiadam na forum a jeszcze nikt do mnie się nie pofatygował, Krowa napisał na forum ponieważ uznał to za błąd który powinien zostać naprawiony, wiadomo że jak by nie zgłosił to miał by przewagę ale trzeba rozgraniczyć co jest grą a co rozmową o niej. Jak np. w szkole dowiesz się że dzieciak z 2 klasy jest we wrogim klanie to go pobijesz za to?

71

Sunday, 21.06.2009, 11:20

ale dlatego, że jak w końcu przejdziemy kiedyś do 4 epoki to w I my staniemy się dla nich łatwym celem.



Cytat

Nikt nie wie jaki mam nick w grze(chyba) więc nalotów się nie boję.

Cytat

D@nio trochę się pogubiłeś, to forum jest do gry, a nie gra do forum! Tutaj rozmawiamy o grze wymieniamy o niej poglądy, to nie ma wyglądać tak że mówisz glosowałem na PiS, a my Ci wiochy za to palimy palimy. Ja się już długo wypowiadam na forum a jeszcze nikt do mnie się nie pofatygował, Krowa napisał na forum ponieważ uznał to za błąd który powinien zostać naprawiony, wiadomo że jak by nie zgłosił to miał by przewagę ale trzeba rozgraniczyć co jest grą a co rozmową o niej. Jak np. w szkole dowiesz się że dzieciak z 2 klasy jest we wrogim klanie to go pobijesz za to?




Zauważ, że Mamba zaczęła mówić, że MY będziemy dla 5 erowych łatwym celem, a co do tego, że się nie boję tzn. jestem daleko od tych wysoko rozwiniętych i po co mieliby łazić 3h, aby mnie zniszczyć.

Teraz po pewnych przemyśleniach uważam, że jednak dobrze Thorga zrobiła zmniejszając limit nie będzie już klanowego męczenia, że nikt nie będzie mógł się rozbudować, bo mu wszystkie wioch ponalotują. I myślę, że temat się wyczerpał(Krowa już nic tutaj nie pisze i uznał, że jest dobrze), więc chyba można zamknąć.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (21.06.2009, 11:27)


72

Sunday, 21.06.2009, 12:54

I wreszcie się w trzech zgodziliście że jest dobre :) . Co do tego przejścia to nie każdy dojdzie do 4ep a tym bardziej do 5. Jest dobrze jak jest, i o tym już pisałem, najważniejsze to to żeby po pół roku nic się nie zmieniło w tej sprawie bo będzie to nieuczciwe w stosunku do graczy teraz będących w 5ep.

73

Monday, 22.06.2009, 10:29

Naloty mają być czymś extra ale ich duża liczba powodowała by szybkie złomowanie graczy.

Poza tym wystarczy dogadać się z kimś z klanu, on złomuje armie ty złomujesz budynki.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

74

Monday, 22.06.2009, 20:30

Cytat

Naloty mają być czymś extra ale ich duża liczba powodowała by szybkie złomowanie graczy.
Poza tym wystarczy dogadać się z kimś z klanu, on złomuje armie ty złomujesz budynki.


...natomiast dzięki temu udogodnieniu można lepiej wypromować farmy i eko-ludzi ponieważ w TE nie chodzi o walkę tylko o jak najdłuższe opłacanie kont premium;)
jak dla mnie to rozwój gry idzie w złym kierunku;/

75

Wednesday, 01.07.2009, 13:49

Kilku zorganizowanych graczy może w ciągu dnia zniszczyć jednemu graczowi np. 10 poziomów różnych budynków, gdzie odbudowa każdego z nich to czas liczony w kilkunastu/kilkudziesięciu godzinach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

76

Wednesday, 01.12.2010, 13:36

Czy ktos moglby zamiescic raport z udanego nalotu, te linki wyzej nie prowadza donikad