Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 20.06.2009, 18:26

Pytanie o Asuza

Czy jest szansa, że wyleci Asuz z Ginewry z Gaju Druidów??? Łażę tam i łażę z tydzień czasu i nic...

2

Saturday, 20.06.2009, 18:35

Jest, ale jak widać mała i masz po prostu pecha. Aha i to nie tutaj. Przejrzyj temat "Lista lokacji specjalnych".

3

Saturday, 20.06.2009, 19:11

Przeniosłem do porad :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 20.06.2009, 23:23

Najprościej będzie go po prostu kupić. Jeśli są większe paczki to nie bój się, bo przecież jak za 5 ASUZów dasz 10 PH to po sprzedaży zbędnych czterech będziesz odczuwał tylko brak kasy za jednego. Chociaż to raczej oczywiste. Jeśli jesteś w II epoce idź na Seteha, jeśli w III to na T-rexa 5, tak tanie runki lecą jak deszcz. Ja przykładowo mam z dzisiaj 7 THORów.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

5

Sunday, 21.06.2009, 08:55

Najprościej byłoby kupić... nieźle, jeszcze ani razu nie widziałem na aukcjach... Czy "nie tutaj" oznacza że szukam w złej lokacji?? Skorzystałem właśnie z listy okazji lokacji specjalnych i dlatego pytam, bo nic nie wylatuje...
PS. Gdyby mi zależało na Thorach to bym zapytał o nie...

6

Sunday, 21.06.2009, 11:22

Generalnie jest tak, zeim wyzszy poziom bossa tym czesciej i lepszymi runami rzuca. Jesli ktos napisal, ze z Gieni moze wypasc to pewnie mu wypadl, tylko ze prawdopodobienstwo wypadniecia jest znacznie mniejsze niz na silniejszych (teoretycznie) bossach.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

7

Sunday, 21.06.2009, 13:37

Czyli podsumuję... W liście lokacji specjalnych są wypisane możliwe runy które wypadają z bossów. Czy ta lista jest aktualna i odpowiada prawdzie? Asuz wg niej wypada tylko z Ginewry. Czy może wypaść z kogoś innego (z Seteha wypada Ken odnośnie odpowiedzi powyżej)????

8

Sunday, 21.06.2009, 13:59

To wskazuje najwyższą możliwą runę, która może wypaść. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem :P.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 21.06.2009, 16:53

Ginewra jest pierwszym bossem w kolejności, na którym ktoś znalazł ASUZa. Jest to najmocniejsza runa możliwa do znalezienia tam a to oznacza, że jest najmniejsze prawdopodobieństwo zalezienia jej tam. Chodź na wyższe lokacje to szansa będzie większa;0
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

10

Sunday, 21.06.2009, 18:12

Dziękuję, wiem już jak to działa... :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 21.06.2009, 21:55

Skoro tak to zamykam:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Podobne wątki