Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 01.07.2009, 08:59

Firefox 3.5

Wczoraj pojawiła się finalna wersja Firefoxa 3.5 :)
http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/3.5/releasenotes/

Polecam wszystkim upgrade do tej wersji.
Zostało wprowadzone wiele fajnych rzeczy z punktu widzenia twórców stron, dzięki którym przeglądane przez Was strony będą wyglądać ładniej, jeżeli będziecie oglądać je pod przeglądarką obsługującą wszystkie najnowsze standardy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Wednesday, 01.07.2009, 09:16

W podstawówce Pani od j.polskiego zawsze mówiła że słowa "fajne" to puste słowo :P i żeby używać innego

EDIT Najbardziej przydatny jest "+" do dodania nowej karty :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 01.07.2009, 12:13

Mam nadzieję, że można ten "+" wyłączyć. Ja zawsze wciskam Ctrl+t :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 02.07.2009, 14:20

ten plusik jest obok ostatniej zakładki-wymaga kliknięcia myszką , stare dobre crtl+T nadal działa

5

Thursday, 02.07.2009, 14:33

Najciekawsza rzecz, związana z nowym FF 3.5 i Operą 10, która wyszła bodajże 2 tygodnie temu, z punktu widzenia designu stron, widoczna dla zwykłych "oglądaczy stron" to zaimplementowany standard CSS, który pozwoli na tworzenie stron z dowolnymi czcionkami, które są renderowane przez przeglądarkę (nie muszą być zainstalowane na komputerze przeglądającego, jak do tej pory).

Wprowadzona również została możliwość podziału bloku tekstu na szpalty (jak w edytorach tekstu), dzięki czemu tekst układa się automatycznie w kolumnach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Friday, 03.07.2009, 09:51

Jak to moja babcia mówiła dobry Update nie jest zły :D

7

Friday, 03.07.2009, 21:15

Trochę syfiasty zmienię IP to cały czas wyskakuje mi ze firefox jest w trybie offine ... albo jak chce załadować stronkę to to samo ...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?