Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 07.07.2009, 07:04

Ja nie kupuje biżuterii, bo jak kupię to mi Thorga powie że biżuteria nie ma żadnych właściwości.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Tuesday, 07.07.2009, 09:32

Mamba chodź na Arachne, tam masz przyzwoity drop.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

63

Tuesday, 07.07.2009, 09:41

Ja nie kupuje biżuterii, bo jak kupię to mi Thorga powie że biżuteria nie ma żadnych właściwości.


Nieważne , że tak powie.Oby wogóle się wypowiedziała na ten temat.Ale już bez ironizowania i propozycji kupowania wartościowych przedmiotów za 4-5-krotność ich wartości.

64

Wednesday, 15.07.2009, 19:27

Chciałem sie przypomnieć z tym tematem. Czy zmieni się coś na korzyść z częstotliwością dropienia wartościowszych itemków? Czy mam nadal czekać aż do 5 epoki.

jerzys

Nierejestrowany

65

Wednesday, 15.07.2009, 19:53

A ja mam pytanie / prosbe do Thorgi.

W kilku miejscach znalazłem że dropy zależą od lokacji.
Czy jest to gdzieś opisane na zasadzie: "To jest jest pewne".
Ja nie znalazłem, chyba nie ma.
============
Jeśli nie ma czy można stworzyć wątek i go przykleić, typu:
- w lokacjach:
- a
- b
- c
jest szansa (albo nie ma szansy) na wydropienie bizuterii

a w lokacjach:
- a
- b
- c
złomu dużo leci i nic "wartościowego"

Nagroda z lokacji NIE zalezy od:
- tego kto wygra (jego poziom, epoka, itd.)

itd. to co wiadomo na pewno.

============

Nie będę rozczarowany jeżeli zostaną podane jakieś liczby.
Np. tu i tu jest 0,01 szansy na dropniecie bizuterii.

Ja już teraz wiem że na Trex 5 nie dropnie mi biżu ale przez długi czas nie wiedziałem.
Przyda się jakiś jedno miejsce gdzie zdradzicie wszystko co możemy wiedzieć.

A może jakaś statystyka ?
np. w Mezopotamii jest 75 sztuk bizuterii. Bez nazwisk kto ma oczywiscie ;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Wednesday, 15.07.2009, 20:15

To nie jest cel gry. To nie tabela ani lekcja korzystania z Excela. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś znalazł pierścień (3) na jaskini 1. Oczywiście można założyć taki wątek z poradami, ale na pewno Thorga na trzeźwo nie da nam wszystkich formuł w grze.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

jerzys

Nierejestrowany

67

Wednesday, 15.07.2009, 20:24

To nie jest cel gry. To nie tabela ani lekcja korzystania z Excela. Nie zdziwiłbym się gdyby ktoś znalazł pierścień (3) na jaskini 1. Oczywiście można założyć taki wątek z poradami, ale na pewno Thorga na trzeźwo nie da nam wszystkich formuł w grze.
Z tego co pamietam bylo pisane ze w pewnych lokacjach NA PEWNO nie wyleci bizuteria.
Więc ja bym się zdziwił.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Wednesday, 15.07.2009, 20:39

(...) na pewno Thorga na trzeźwo nie da nam wszystkich formuł w grze.


No to co, zrzucamy się na tira wódy dla Thorgi? :D

No fakt, dobrze by było, gdyby BW Team uchylił nam choć rąbek tajemnicy...

Jerzys, tu chodziło o T-rexa ;) Thorga pisała, że na t-rexie nie ma szans na biżuterię i jak ktoś wydropi to niech to zgłosi jako bug :P

69

Wednesday, 15.07.2009, 20:55

Z tym "na preno" pewnie przesadzila, jakis tam ulamek promila pewnie jest. Skoro szansa na wydropienie zbroi skorzanej (2) w jaskini jest wieksza od 0, to pewnie istnieje tez mozliwosc zdobycia bizu u Reksia, przynajmniej teoretyczna. Podobno jakosc dropa zalezy od trudnosci lokacji, ale ja w to nie wierze. Poznawanie takze tego aspektu gry (uczenie sie gdzie dropi a gdzie nie) tez jest jakims tam wyzwaniem. I na pewno lepiej bedzie jak sam sie przekonasz metoda prob i bledow niz jak mialbys to dostac na talerzu.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

70

Wednesday, 15.07.2009, 22:55

Podobno jakosc dropa zalezy od trudnosci lokacji, ale ja w to nie wierze.
byc moze cos w tym jest, napewno duzo trudniej wydropic bizu na lokacjach ktore mozna wyczyscic samym bohaterem (t-rex 5) niz na takich na ktore bez dobrania odpowiedniego bohatera i jednostek nie unikniemy strat (krolowa tygrysow) i nie mozna sie sugerowac numeracja lokacji bo to jak ktos powiedzial pic na wode fotomontaz ;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Wednesday, 15.07.2009, 22:56

Nic nie zastąpi 15000 ujemnego expa. Jeśli ktokolwiek zamieści tu schemat dropa to gra się rozpadnie. Wkroczą matematycy i będą konstruować boty lub kombinować. To nie jest jedna z tych gier, w których czytasz poradnik z dokładnością co do sekundy. Wtedy wszystko zależałoby od tego kiedy zacząłeś grę. Można to porównać do wycieczki w góry. Jesteś wypoczęty. Idziesz w Tatry i wybierasz czarny szlak. Nagle na drodze napotykasz tablicę informacyjną która opisuje wszystko na trasie. Chce Ci się iść dalej, jeśli wiesz, że za 70 metrów spotkasz przepaść, a za 360 będzie sliska droga?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

72

Wednesday, 15.07.2009, 23:00

LordVikror, ja nie mowie tylko o bizu, ale generalnie o dropie. Z doswiadczenia ci powiem, ze taki np Attyla ver. 2.0 dropi znacznie slabiej niz niektore lokacje, ktore mozna wyczyscic samym hero.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

73

Thursday, 16.07.2009, 00:23

Baldr, napisalem bizu, bo teoretycznie najtrudniej ja dropnac, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie przez 3 tygodnie gry w 5 epoce wpadlo wiecej wartosciowych rzeczy niz przez rok gry w poprzednich 4 epokach i wszystko z jednej lokacji, napewno wiesz z jakiej bo sam tam dropnales pistolet maszynowy (3) za ktory jakby chociaz byl grzmiacy wzialbys na chwile obecna 500 PH, a w najblizej przyszlosci 1000PH ;)

74

Thursday, 16.07.2009, 07:09

No wlasnie. Armia 5 czolgow + 5 piechurw czysci ta lokacje bez wiekszgo wysilku a leci calkiem przyzwoicie. A sprobuj sobiez taka ekipa pojsc na Attyle, gdzie przez ladnych kilka tygodni nie wypadlo mi NIC- na bank wroci sam hero.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

75

Thursday, 16.07.2009, 07:16

Przeepraszam ale po co w 5 epoce chodzić na Attyle (obojętnie którego)?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

76

Thursday, 16.07.2009, 07:18

Zeby sprawdzic, ktora lokacja jest trudniejsza :P
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

77

Thursday, 16.07.2009, 15:36

Przeepraszam ale po co w 5 epoce chodzić na Attyle (obojętnie którego)?


Czy to jest odpowiedż na jaką stać BW?.
Proszę o jasna odpowiedź TAK/NIE. Czy coś z systemem dropów się zmieni. Bo to już żenujące jest jak chodzi się na lokacje i zbiera złom.

Czy tak powinno wyglądać to w 3 epoce:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8746c11741

kolejny złom z tej nie najłatwiejszej lokacj:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bfbbc8a3d3

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (16.07.2009, 16:03)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Thursday, 16.07.2009, 15:47

oj tam Mamba przesadzasz :P Pewnie w 6 epoce najlepszą runą będzie FEH :D

No dobra, koniec offtopa :P

Według mnie sypiący się złom co chwilę nie jest dobry. Powinno być zdecydowanie więcej lepszych przedmiotów, by gra zachęcała graczy...

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Thursday, 16.07.2009, 17:17

Nie tylko żebu leciało ale żeby było i więcej róznych przedmiotów! Np. item dla każdebo rodzaju czaru bezbarwny np. mamy jakić czar mając np. magie żywiołów czy śmierci na 10 lv możemy go użyć! ale należało by zwiększyć lv jego użytku lub żeby były to słabsze czary!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

80

Thursday, 16.07.2009, 22:53

Sparki czytając twoje wypowiedzi nie wierze ze masz 21lat prędzej 8
Poza tym nigdy nie graliście w inne gry np mmorpg czy jak im tam było co się ludkiem chodziło w potworki nawało zużywając przy tym setki tysięcy buteleczek z manną i HP ile czasu minęło zanim coś padło bardzo dobre ? Pewnie wtedy kiedy już chodziliście na te najsilniejsze potworki na które chodziły najznakomitsze klany. Gry typu (w te w które grałem) Mu, Cabal ? Oczywiście wszędzie się farty zdarzają np w Te gość dropnął wisiora na Goliacie a w Cabal gość jeżdził na (najdroższej rzeczy w grze) Motorze grając w grę ze 2/3tyg i mając 60lvl Sam motor był wart więcej niż cały mój tamtejszy dorobek przy moim lvl 143 O_o a grałem bardzo długo ... A ile złomu wydropiłem i tak za każdym razem gdy tłukłem jakiegoś bosa gówno wypadało....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?