Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 07.07.2009, 14:24

A więc nie ma co patrzeć na nr i zaliczać każdą lokację po kolei, a żeby zobaczy gdzie ładnie dropi.
ps. temat niezłą furorę robi :D.

22

Tuesday, 07.07.2009, 14:25

poza Fenrirem zaliczylem wszystkie po kilkanascie razy :) Wszedzie dropi szajz:P Ale zaraz ktoś powie, że po prostu nie mam szczęścia.. No cóż czyli bede musiał kupic od kogos z 1 epoki.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Tuesday, 07.07.2009, 14:26


@ Sunny to bardzo ciekawe, masz raport?
bo to by było do działu bugi. (chociażby z faktu, że t-rex jest dostępny od 3 dopiero ;)


t-rex 4 jest od 2 epok :P w 3 epoce dochodzi tylko 5-tka.

24

Tuesday, 07.07.2009, 14:26

Ja nie mówię o lokacjach z bossami, ale o każdej lokacji.

25

Tuesday, 07.07.2009, 14:26

boss t-rex jest od 3 epoki, mówimy o bossie chyba [?]

A więc nie ma co patrzeć na nr i zaliczać każdą lokację po kolei, a żeby zobaczy gdzie ładnie dropi.
ps. temat niezłą furorę robi :D.

dokładnie tak.
numeracja jest dla ciapków, którzy polecą gołym bohaterem albo z najtańszymi jednostkami na Fenrira a potem płaczą, że nikt ich nie ostrzegał że może być tam trudno i stracili bohatera.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 07.07.2009, 14:28

Mówiąc t-rex chodzi o lokacje jaskinia t-rexa...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

27

Tuesday, 07.07.2009, 14:28

wg mnie wygląda to tak:
w I Epoce leci:
hełm, tarcza drewniana, sandały, maczuga, łuk, włócznia i właśnie zbroja skórzana
szansa na drop w/w itemów w I epoce jest duża, ale jak wiadomo na drop ze slotem/prefixem jest znacznie mniejsza szansa...
w II Epoce leci (prócz tych z I Epoki) m.in.
hełm z nosalem, napierśnik, hakownica itd.
ja uważam, że dropnąć item który leci początkowo w I Epoce jest łatwiej niż chodząc na lokacje z III-IV Epoki
więc wniosek mój jest taki, jak komuś zależy na dropie itemka, który zaczyna lecieć w I epoce, lepiej jest chodzić do lokacji z I Epoki
cóż coś takiego mi chodzi po głowie w tej sprawie ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Tuesday, 07.07.2009, 14:45

No chyba, że ktos dropnie biżuterie na T-rexie :P

Ja dropłem pierścien jak byłem w drugiej erze na T-rexie 4 :P

niestety bez slotów


Sunny pisał o t-rexie 4, a na nim nie ma bossa, jest to lokacja dostępna od 2 epoki. Boss t-rex jest od 3 epoki dopiero.

Wiedząc o tej niewiadomej, może się okazać w 6 epoce, że taki Goliat będzie rzucać lepszym dropem niż niejedna lokacje dostępna od tej epoki ;) ale całe wzory, oraz listę przedmiotów jakie da się wydropić w danym poziomie lokacji tylko administracja ma.

//edit:

wg mnie wygląda to tak:
w I Epoce leci:
hełm, tarcza drewniana, sandały, maczuga, łuk, włócznia i właśnie zbroja skórzana
szansa na drop w/w itemów w I epoce jest duża, ale jak wiadomo na drop ze slotem/prefixem jest znacznie mniejsza szansa...
w II Epoce leci (prócz tych z I Epoki) m.in.
hełm z nosalem, napierśnik, hakownica itd.
ja uważam, że dropnąć item który leci początkowo w I Epoce jest łatwiej niż chodząc na lokacje z III-IV Epoki
więc wniosek mój jest taki, jak komuś zależy na dropie itemka, który zaczyna lecieć w I epoce, lepiej jest chodzić do lokacji z I Epoki
cóż coś takiego mi chodzi po głowie w tej sprawie ;)


W 1 epoce można wydropić dodatkowo buty ;)
Za to w 2 epoce jeszcze wydropić dodatkowo: tarczę z okuciem, brygantynę, miecz, berdysz, łuk długi. W każdym razie to wydropiłem będąc w ep2 :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AlienPFtF" (07.07.2009, 15:09)


29

Tuesday, 07.07.2009, 14:54

Nie chce mi się po raz n-ty pisać tego wszystkiego, co zostało już na temat dropu napisane - użyj opcji "Szukaj" na forum.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Tuesday, 07.07.2009, 14:58

Ja już czytałem to na temat dropu, aczkolwiek dokładne parametry, np. w 1 epoce na Jaskinii 1 lvl lecą karabiny maszynowe 99%, 1% maczugi :P (liczby wzięte "z kosmosu", a karabin maszynowy to raczej od 5 ery :P ) zna tylko BWTeam

31

Tuesday, 07.07.2009, 14:59

Wg mnie nie istnieje jakaś lista dropów w każdej lokacji, lecz prawdopodobieństwo wydropienia czegokolwiek, je różni. To o co się spieramy, że ta , a ta lokacja daje szansę na taki a taki drop, w tej czy innej epoce zależy od przejściowych mód-ktoś coś atrakcyjnego znajdzie np w Jaskini, to wszyscy naśladowcy niezależnie od epoki będą całymi tygodniami chodzić do Jaskini.
Jedyne co z tym można zrobić na tym etapie to zwiększyć prawdopodobieństwo znajdywania.I musimy pogodzić się już ze złomem przeważającym wszędzie.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Tuesday, 07.07.2009, 15:10

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d12632df8d myślę, że bohater koło 35lvl da radę.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Tuesday, 07.07.2009, 15:13

Można Willowa poprosić o sprawdzenie ;) on ma >32 lvl hero i trochę ponad 300 att -> prawie t-rexa 3 wyczyścił.

34

Tuesday, 07.07.2009, 17:23

Ktoś tu mówił że jak chce sobie zbroję skórzaną wydropić to muszę chodzić na Goliata np. będąc w 3epoce i tam tylko będą padać itemy 1 epokowe
właśnie nie !
Jak w 3 epoce chodziłem na t-rexa chyba 5 to mi cały czas jakiś szajs leciał oprócz PPG i Lekkich Sandałków (3) które wydropiłem w pierwszych dniach od przejścia do 3ep
Teraz w 4 poszedłem znów kilka razy solo na t rexa 5 i co ? Muszkiet, Rewolwer ... które normalnie nie dropią w 4ep

Edit
Można Willowa poprosić o sprawdzenie ;) on ma >32 lvl hero i trochę ponad 300 att -> prawie t-rexa 3 wyczyścił.
Willow chyba zakończył przygodę z TE ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

35

Wednesday, 08.07.2009, 08:50

przenoszę do miszmaszu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

36

Wednesday, 08.07.2009, 12:21

Ktoś tu mówił że jak chce sobie zbroję skórzaną wydropić to muszę chodzić na Goliata np. będąc w 3epoce i tam tylko będą padać itemy 1 epokowe
właśnie nie !
może troche się nie jasno wyraziłem...
chodziło mi o to, że w lokacji I Epokowej łatwiej jest wydropić Zbroję Skórzaną, ponieważ w lokacjach I Epokowych dropią tylko i wyłącznie itemy I Epokowe tj. hełm, tarcza drewniana, sandały, maczuga, łuk, włócznia i właśnie zbroja skórzana
jeśli chodzi się na lokacje z wyższej epoki to dropią na niej wszystkie itemy jakie mogły do tej pory dropić, a co za tym idzie szansa na drop wybranego przedmiotu jest niższa gdyż jest więcej rodzajów itemów do wydropienia
edit:
hmm, a może jest jeszcze tak, że szansa na drop itemu z I epoki jest znacznie niższa w IV epoce, niż w II epoce, ponieważ tam już jest wyższa szansa na drop bardziej "nowoczesnych" itemów

jerzys

Nierejestrowany

37

Wednesday, 08.07.2009, 15:28

ASUS 1 epoka

moj syn chwali sie kiedys co ma i ku memu kompletnemu zaskoczeniu dostrzeglem rune ASUS x1

1 epoka, jaksinia i chyba nawet nie 3, bo wtedy jeszcze tylu sloni nie mial

rune zamienił na 2 PH lae juz niestety nie gra :(

38

Wednesday, 08.07.2009, 16:01

No to chyba jakiś bug był, albo ją sobie kupił na aukcji. Na goliacie masz FEH-y, a na Gilgameshu FEH-y i UR-y.

39

Thursday, 09.07.2009, 14:29

RE: ASUS 1 epoka

moj syn chwali sie kiedys co ma i ku memu kompletnemu zaskoczeniu dostrzeglem rune ASUS x1

1 epoka, jaksinia i chyba nawet nie 3, bo wtedy jeszcze tylu sloni nie mial

rune zamienił na 2 PH lae juz niestety nie gra :(


bardzo ciekawe - jak pokażesz raport zasponsoruję ci premium ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

40

Thursday, 09.07.2009, 14:38

RE: ASUS 1 epoka



rune zamienił na 2 PH lae juz niestety nie gra :(
!!

To chyba tego raportu nie zobaczysz, ale ja jednak myślę, że ją po prostu kupił.