Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 07.07.2009, 12:43

Nie pic. Jedną wioskę obstawiają dwoma armiami, a trzecią chronią poprzez fikcyjne oblegi na zamianę. Tak sobie na przemian przejmują i w ten sposób mają pewność że tych dwóch wiosek (czyli jednej u jednego i drugiej u drugiego gracza którzy sobie zamieniają nawzajem) nikt im nie przejmie. Picem jest ochronka na wszystkie wioski.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 07.07.2009, 14:19

Wszystko ładnie, pięknie, tylko, że...

Do tej pory, i tego jestem w 100% pewien, zdobycie (nieważne, czy przez przejęcie, czy zamianę) wioski, wywoływało ochronę 24h od zakończenia oblężenia na wszystkich moich wioskach. Ciągnę taki system ochronek od przynajmniej miesiąca i wielokrotnie to było sprawdzane.

Więc łaskawie przestańcie wszyscy pieprzyć, że jest ok, że w tutku błąd, a gra jest cacy.
A skoro to nie jest bug, jak zostało wcześniej stwierdzone, to co? Znowu się cuda dzieją? Najpierw znikały surowce, teraz znikają ochronki? Co ja wylosowałem jakiś felerny ID, że to na mnie się pojawiają takie sytuacje?

23

Tuesday, 07.07.2009, 14:40

[nie bug] ochrona przed oblezeniem:
w tutorialu od początku i zawsze tak było.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

24

Tuesday, 07.07.2009, 14:41

Nie rozumiem jak nie ma ochronek...??Jak mi zaloza obleg na byle ktora wioske to rzeciez nikt inny juz mi oblega nie zalozy tak zawsze bylo...

25

Tuesday, 07.07.2009, 14:45

Mowa o ochronkach PO rozegraniu oblężenia i przejęciu/wymianie wioski, nie w trakcie jego trwania.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

26

Tuesday, 07.07.2009, 16:22

No wlasnie jak oblegam kogos to po przejeciu mu wioski przeciez on ma ochronke 24/h tak?

27

Tuesday, 07.07.2009, 17:10

sylwunia tutaj jest mowa o oblegajacym a nie o obleganym (agresorze nie obroncy)

28

Tuesday, 07.07.2009, 17:18

Aha no to sorki moj blad:)

29

Tuesday, 07.07.2009, 18:26

Wygrałem oblezenie i mialem ohrone na wszystkie wioski 24h, teraz obronilem wioske i znowu mam ochrone na wszystkie na 24h...wiec jak nie ma jak jest...

30

Thursday, 16.07.2009, 19:16

Czy ktoś w końcu zainteresuje się tym problemem czy administracja będzie bagatelizować problem??
Nie może być takiej sytuacji że po wygranym oblegu oblegający ma ochronę na wszystkie osady albo jej nie ma. Po raz kolejny mamy w klanie taką sytuacje że po wygranym oblegu oblegający nie dostał ochronki na wszystkie osady. Wiem że w tutorialu pisze że powinna być ochronka na 24h tylko na przejętą osade, ale jest to udowodnione że w 90% przypadków(jak nie więcej), oblegający po wygranym oblegu dostaje ochronke na wszystkie osady.
Więc proszę o jednznaczną odpowiedz adminów jak powinno być i naprawienie tego buga w jedną lub w drugą stronę.

31

Thursday, 16.07.2009, 19:26

Zgadzam się bo to jest komiczne, teoretycznie (jeśli opierając się na praktyce) że po wygranym oblężeniu mam ochronkę na wszystkie wioski, ale zdarza się że ta ochronka "nie wchodzi", no to coś jest albo nie ma chyba że to ma się opierać na elemencie losowym jak szarża no to ok.

Jeśli chodzi o tutorial, to tutorial dostosowuje się do rzeczywistości a nie rzeczywistość na tutoriala.

Dam prosty przykład, itemy setowe w tutorialu były w grze nie.

32

Thursday, 16.07.2009, 19:55

Ale temat ochronki już chyba dwa czy trzy razy był dobitnie wyjaśniony.

Nie ma czegoś takiego jak ochrona na wszystkie osady. W przypadku przejęcia ochronę na 24h otrzymuje przejęta osada. W przypadku zamiany ochronę taką otrzymują tylko te dwie osady które zostały ze sobą zamienione. I tyle. Koniec kropka.

33

Thursday, 16.07.2009, 19:57

Awatar jak nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj, tutorialem się nie podpieraj bo jeszcze nie raz się zdziwisz.

Moderator mi świadkiem :D

34

Thursday, 16.07.2009, 20:04

Nie podpieram się tutorialem bo tam miesza kto chce. Ale zauważ kiedy temat ochrony pojawia się na forum ? Zawsze gdy ktoś po zakończonym oblegu uważa, że ma wszystkie wioski bezpieczne , a tu nagle bach ktoś mu na inną wioskę obleg zakłada. Zawsze wtedy temat się powtarza. Niech ktoś choć jeden przykład poda , że rzeczywiście po oblegu miał ochronę na wszystkie wioski. A jak nie to niech nie przyjmują, że takowa ochronka istnieje "bo ktoś coś pisał że tak jest", a potem zaskoczeni na forum się żalą :P

To już dwa razy było dobitnie przez moderatoró i adminów wyjaśniane więc ileż razy jeszcze mają powtarzać to samo ?

35

Thursday, 16.07.2009, 20:07

No to ja mam taki przykład, może potwierdzić to Krowa (Moderator) i kilka innych osób.

36

Thursday, 16.07.2009, 20:11

Szczerze mówiąc to chętnie bym zobaczył taki przykład. Bo dotychczas to były tylko słowa pisane że "kolega z klanu miał ochronkę" ale niczym takie słowa nie były potwierdzone.

37

Thursday, 16.07.2009, 20:12

Zrozum że gdyby nie było takiej sytuacji to bym nie poruszał tego tematu. Jak już wyżej napisałem ochronke na wszystkie posiadane osady otrzymuje się częsciej niż się jej nie dostaje po wygranym oblegu.
Nawet dzisiaj na T2 sojusznik mnie poprosił o założenie ochronki według czasu z rozbicia wczorajszej ochronki na niego. Jednak kiedy chciałem ja zrobić okazało sie że ma jeszcze ponad 14h ochronki i nie da sie założyć oblegu na niego na żadną osade. Okazało sie że wczesniej wygrał obleg i zdobył osade przeciwnika.
Więc nie mów mi co jest a czego nie ma w tej grze.

38

Thursday, 16.07.2009, 20:15

No właśnie, nikt mi nie zakładał ochronki w tym tygodniu, to skąd tyle razy miałbym ochronkę na wszystkie wioski (2 wioski nie licząc stolicy)?

Albo niema ochronek na wszystkie wioski po wygranym oblegu, albo są.
W tym przypadku jakaś dziwna losowość nie jest na miejscu.

39

Thursday, 16.07.2009, 20:19

I nikt w międzyczasie mu oblega nie założył, albo on sam nie założył komuś na zamianę właśnie żeby ochronkę sobie zrobić ? Sprawdziłeś to ?

Ja też miałem sytuację gdy mnie poproszono o obleg na zamianę fikcyjny i nie dało rady. Gdy napisałem do gościa że nie mogę założyć to mi odpisał dopiero "a sorry bo już komuś innemu obleg założyłem na zamianę...."

Ale ok. Niech admini ruszają do boju skoro twierdzicie, że takowe macie.

40

Thursday, 16.07.2009, 20:22

Tak sprawdziłem, może to potwierdzić kilka wiarygodnych osób.