Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Wednesday, 08.07.2009, 10:29

Czy tymi czy innymi to s/f robicie bo dojście do takich lvl to jest taki okres czasu że już zapewne żaden z nas już nie będzie w tą grę się bawił (co najwyżej nasze wnuki :P).

Zamiast liczyć te procenty szarży itp. policzcie ile czasu potrzeba by np. z 30 lvl dojść do 90 lvl (a to dopiero będzie ok 50 procent szansy na szarżę). Jest mądry który to policzy uwzględniając faktyczny przyrost potrzebnych pkt pomiędzy lvl-ami ?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Wednesday, 08.07.2009, 10:45

avatar - na atakach widuję od czasu do czasu po 1k expa - więc ja wiem czy tak dużo? popytaj się tych co walczą jaki exp wychodzi na oblegach i próbach jego przełamania ;) ekspy przy tym to mały pikuś

63

Wednesday, 08.07.2009, 10:54

Ok, a oblegi i przełamania robisz po 12-cie razy na dobę ? :P Chyba nie więc ostatecznie z lokacji wyciąga się więcej.

64

Wednesday, 08.07.2009, 11:01

Chciałbym również przypomnieć, że niedługo bedą klanowe expedycje za ptk zdobyte za zabicie herosów::)) Myślę, że bedzie z nich dobry drop oraz exp. Czyli podsumujac: walki, wyprawki, expedycje i moze cos jeszcze tworcy wymyślą :0

A właśnie czy wszyscy zapomnieli już o bonusach do szarży z przedmiotów?

65

Wednesday, 08.07.2009, 11:05

Właśnie jak Thorga napisała, a kto broni kobalt założyć na innego herosa niż człowiek ? Przedmioty są dla wszystkich herosów przecież :P

66

Wednesday, 08.07.2009, 11:21

Ale to niezmienia faktu ze mozna miec spory bonus z szarzy dla czlowieka:) przeciez kazdy wiec ze ten przedmiot jest tak na prawde tylko dla ludziow:)

67

Wednesday, 08.07.2009, 11:33

No i trudno. Niech herosów zmieniają i tyle , a nie pod przykrywką że za 20 lat to będzie heros nie do pokonania chcą namieszać :P

Ja mam głównego hero człowieka i np. mając go na 10 lvl nawet się w t-rexa specjalnie nie zapuszaczałem bo praktycznie zawsze obrywałem i legio traciłem, a często też i herosa. Obecnie nieumarłego sobie expie i dla porównania na tym samym lvl z tymi samymi legio t-rex na 3-cim czy 4-tym poziomie nie ma szans , zawsze mi pada.

Czemu mając schody na początku z człowiekiem potem mam mieć następne schody ? Bo za xx lat będzie tak czy owak ? To za te xx lat o balansowaniu pogadać, a teraz dajcie grać ludziom. A jak ktoś zapomniał jak się gra człowiekiem to proponuję skasować konto i zacząć od początku z człowiekiem w epoce kamienia i przypomnieć sobie jakie to są męki by expa zdobyć.



Zawsze i w każdej grze widzę to samo. Osoby które grają od początku zaczynają kombinować jak by tu grę pod siebie zmodyfikować, ale zapominają że z każdym dniem dołączają nowi którzy muszą od zera zaczynać. Gra jest dla wszystkich , a nie tylko dla tych na samej górze :P

68

Wednesday, 08.07.2009, 12:32

Jak dla mnie to robienie glownego hero czlowieka troche sie z celem mija bo przy obecnym systemie gry sluzy on tylko i wylacznie do robienia lokacji i przenoszenia surki a do tego wg mnie duzo lepiej sie aniol i nekro sprawdza. Mysle tez sobie, ze w klanowych eventach tez raczej nie bedzie mozliwosci wystawienia armii po 200-300 jednostek wiec nadal czlowiek bedzie zbedny. Czlowiek powinien byc do armii i z tego co widze na T2 to wiekszosc ludzi tak robi, wiec nie widze problemu. Na tym linku herosek ma 11lvl a dokoxanie do tego poziomu jak ktos z obecnego hero nie jet zadowolony to 2 tygodnie sa.

Skoro Thorga napisala, ze nic nie zmienia w tej kwestii to trzeba sie dostosowac. ;)

69

Wednesday, 08.07.2009, 12:40

Jak dla mnie to robienie glownego hero czlowieka troche sie z celem mija bo przy obecnym systemie gry sluzy on tylko i wylacznie do robienia lokacji i przenoszenia surki a do tego wg mnie duzo lepiej sie aniol i nekro sprawdza

Wreszcie ktoś rozsądnie podsumował dyskusje. Poboczni bohaterowie, też są róznych ras. Ja mam równiez człowieka.Nigdy nie był on na lokacji ale powoli pnie się po levelach. 15% SZARŻY JUŻ MA.

70

Wednesday, 08.07.2009, 13:59

Zrobienie bohatera z 4 na 20 lvl zajęło 2 tyg., więc rasa nie ma znaczenia tylko jakim oddziałem dysponujecie.

Po drugie waszą wiedzę opieracie głownie o 3 epokę, w późniejszych epokach jest coraz mniej jednostek ale są coraz lepsze.

Np. takie helikoptery wchodzi szarża i twój hero ginie od jednego ataku (twój wielki bohater narodu ginie od jednego piardu), ja chce tylko o uwzględnienie sensowne obrony.

71

Wednesday, 08.07.2009, 14:09

Aha, aha, a jak nieumarły z helikopterami ruszy a człowiekowi szarża nie pójdzie to człowiek nie ginie ?????..... Weź bo ciągle bazujesz na "jak wejdzie szarża" ale ciągle uparcie odrzucasz kwestię że szarża może przez kilka walk kolejnych w ogóle nie wejść.

Wiesz "jak trafię szóstkę w totka"....... no sorry ale to już się po prostu śmieszne robi. Proponuję wątek zamknąć bo nic po za tym że DrastiC end spółka będą próbowali na siłę swoje udowodnić równocześnie w ogóle nie przyjmując do wiadomości tego co inni mówią nie będzie tutaj i w końcu "mięso" poleci.

Na polityka by się gość nadawał patrząc na to co za kilkadziesiąt lat będzie, a nie na to co obecnie jest ;)

Apropo na setechu połowę legionistów straciłem bo szarża przez dziesięć rund ani raz nie weszła, no co jest k.......... przecież szarża MUSI wchodzić i człowiek jest siłacz :D :D :D ehhhhh..... szkoda słów.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (08.07.2009, 14:19)


72

Wednesday, 08.07.2009, 14:47

A wiesz co to statystyka?, zrobisz milion ataków a prawdopodobnie wyjdzie ci twój procent wartości.

Dobrze że szarża nie działa na latające jednostki, to w wyższych epokach i tak się nie przyda. To akurat jest dobrze i tego zmieniać nie trzeba.

73

Wednesday, 08.07.2009, 15:01

Jak szarża nie działa na jednostki latające to po cholore chcesz ją jeszcze zmniejszać ?? Wtedy juz bylby czlowiek do niczego w 6 epoce pewnie wiekszosc jednostek jest latjacych tak wiec czlowiekiem bedzie tam trudna walka


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

74

Wednesday, 08.07.2009, 15:05

hop do góry. Chce ją zmieniać bo do niedawna on człowieka ubijał, a teraz człowiek zaczyna ubijać jego i tyle. O nic innego w tym wszystkim nie chodzi. :P

75

Wednesday, 08.07.2009, 15:17

Skoro szarża nie działa na latające, to mam nadzieje że nie będziecie gadać że wam skille nie działają w 5 epoce.
No bo przecież było dobrze tyle czasu i nikt nie narzekał że nie działa ...

76

Wednesday, 08.07.2009, 15:28

No właśnie nikt nie narzeka poza Wami. Potem może się okazać że człowiek to znowu jest cieniach pomimo szarży, ale oczywiście lepiej teraz mącić nie mając pojęcia co będzie dalej :P

77

Wednesday, 08.07.2009, 15:32

Tylko widzisz przeważnie się biega z 2 rodzajami jednostek, w takim przypadku np człowiek na 25 lvl ma 102% na szarże.

Czyli statystycznie wchodzi zawsze, omijając proporcjonalny wspólczynnik obrony.

78

Wednesday, 08.07.2009, 15:38

że przepraszam, że co ????? na 25 lvl 102% szansy na szarżę ??????........

Wiesz co ? przestań ćpać jak rany........

Albo idź poducz się matematyki...... sorry teraz to mnie gość "rozwalił" na ament. Idę na piwko.

Losowość dotyczy herosa nie jednostek i nie ma znaczenia czy masz jeden rodzaj jednostek czy 12-cie rodzajów. Nie kaman ????....

79

Wednesday, 08.07.2009, 15:54

Awatar troche spokojnie bo poleca ....

Drastic to sie inaczej liczy
schemat bernuliego z prawdopodobienstwa ;) (czy jakos tak sie koles nazywal).

80

Wednesday, 08.07.2009, 16:00

No ale jak można spokojniej ? nawet przyjmując że losowość nie jest tylko od hero liczona ale też od ilości rodzaju jednostek to przy ok 25% szans i dwóch rodzajach jednostek nijak 102% procent nie wyjdzie.

Zaprawdę zamknąć ten wątek bo mi się już siekiera w kieszeni otworzyła :D :D :D (scyzoryk to już Pan Pikuś ;) )