Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Thursday, 09.07.2009, 01:21

Antybot II a nowa mozilla

mam pootwierane kilkanascie okien w TE. Zawsze tak robie.

Ostatnie klikniecia przed snem.

A tu nagle nowa mozzilla sie zamyka ... crash ...

Odpalam znowu i w starej było coś, że mogłem zdecydować czy chce przywrócenia otartych okien.
Tu mi wszystko domyślnie odświeża i bah - zablokowany na godzine.

Wiem po co to jest, rozumiem, ale dlaczego aż godzina ??
nie moze być 10 minut ? 5 ?

Może chociaż w godzinach 22 - 8 to zmniejszcie do kilku minut, bo godzina to naprawde przegięcie ...

Przecież jak ktoś by chciał jakiś automat (bot ?) odpalić to ustawia pause i nie ma problemu.
ten Antybot II uderza tylko w uczciwych użytkowników, którzy mają pecha że posłuchali i zainstalowali nową Mozzillę. ...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (13.07.2009, 15:46)


2

Thursday, 09.07.2009, 08:15

tez mi sie tak raz zdarzylo.
niestety anty bot musi byc zeby wlasnie nikt nie robil nadmiernego chwilowego obciazenia serwera.

na przyszlosc jak ci sie to stanie to odpal sobie najpierw jedyna sluszna przegladarke ( IE ) zaloguj sie wyloguj i dopiero potem FF'a. po odpaleniu FF bedziesz mial na okinkach ze uplynol limit czasu/wylogowanie sesji, logujesz sie na FF i potem na tamtych oknach daj tylko F5.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 09.07.2009, 11:41

Niestety jedyna rada jakiej mogę na dziś dzień udzielić, to granie maksymalnie w 3 oknach na danym serwerze, wtedy nie powinien zablokować przy ponownym uruchomieniu.
Pewnie poprawią to w nowej wersji, bo ostrzeganie o zamknięciu wielu zakładek też nie działa, mimo że jest włączone w opcjach.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

4

Friday, 10.07.2009, 02:55

Dziękuję za rady ...

oh, 3 okna ... ciezko bedzie :((

jerzys

Nierejestrowany

5

Saturday, 11.07.2009, 23:42

Niestety

Znowu nowa mozilla mi to zrobiła.

Tym razem pamietając o radzie Krowy, odpalilem IE, zalogowałem się i kliknąłem "wyloguj"

zgasiłem IE i odpaliłem Mozillę.


I tak mam bana na 1 h - NIE WIEM JAKIM cudem - coś jest nie tak :(((((


Proszę coś z tym zrobić, naprawde nie wystarczy zwykle wylogowanie ?
Przynajmniej dopoki mozilla się nie poprawi ....

Znowu mam pecha, armie rozlozone po wioskach a ja juz isc chcialbym spac :((((((((((((((((((((((

kurcze, grac sie odechciewa !


edit:
nadmienię że mam ustawione że po odpaleniu ma się ładować strona startowa a nie ostatnia sesja ...

jerzys

Nierejestrowany

6

Sunday, 12.07.2009, 21:20

UP

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 12.07.2009, 21:31

Spokojnie;) Jest niedziela:) I w bugach nie UPujemy tematów...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

jerzys

Nierejestrowany

8

Monday, 13.07.2009, 00:23

Jedyne rozwiązanie na jakie wpadłem:

po crashu Mozzilli gasze modem, odpalam ponownie, zamykam, włączam modem, odpalam i jest OK.
Na jakis czas :(

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 13.07.2009, 01:16

Ja mam najnowszą Mozillę i na dopóty gram na 2 oknach, nic się nie dzieje. NIC, NIC, NIC itp, itd. Więc możesz grać na 2 oknach, w " priorytetowych " sytuacjach :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

jerzys

Nierejestrowany

10

Monday, 13.07.2009, 09:53

Niestety, ja mam zawsze otwarte znacznie więcej okien.
Dużo szpieguje i atakuje i muszę mieć tyle.


Problem sobie rozwiązałem (odcinaniem neta) ale nadal mnie niepokoi dlaczego po wylogowaniu w IE sesja w Mozzilli wciąż działała ?

11

Thursday, 16.07.2009, 07:34

Cytat

Proszę coś z tym zrobić, naprawde nie wystarczy zwykle wylogowanie ?

Za bledy twojej przegladarki administracja nie odpowiada. Pomoc mozesz sobie sam albo instalujac inna przegladarke albo grajac na 1 oknie
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

jerzys

Nierejestrowany

12

Thursday, 16.07.2009, 10:19

Baldr, bardzo dziękuję.

Bardzo mi pomogłeś.