Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

AlienPFtF

Intermediate

  • "AlienPFtF" started this thread

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 11.07.2009, 20:53

System aukcyjny - propozycja

Pragnę oto przedstawić pomysły dotyczące systemu aukcyjnego - jego usprawnień, jak i kilku bzdetów, by może troszkę był bardziej przyjazny dla użytkownika.

Drzwi kabiny holoprojekcyjnej otworzyły się z cichym świstem wpuszczając zakapturzonego osobnika, po czym szybko się uszczelniły... eeee... to nie ta bajka ;)

Nie no bez owijania w bawełnę:

1. Wyszukiwarka przedmiotów po nazwie -> czyli pole do wpisania - jak przy dodawaniu kogoś na listę przyjaciół :)
2. Sortowanie: wystawione/kończące się w ciągu x godzin (1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 24) -> rozwijalna lista jak przy prefiksach
3. Sortowanie po cenie przedmiotów -> od największej oferty, bądź od najmniejszej.
4. Wyszukiwarka przedmiotów po ilości slotów (0, 1, 2, 3) -> checkbox do wyboru
5. Sortowanie po ilości ofert -> od najmniejszej i od największej :P

Może i już było, ale coś tego nie znalazłem...

Czekam na sugestie z strony graczy, jak i BWTeamu.

2

Saturday, 11.07.2009, 21:04

Wyszukiwanie po nazwie-OK , to się przyda.
Pozostałe wyszukiwarki, sortowanie raczej nie.

Dodam od siebie coś: większy limit obserwowanych itemków.

3

Sunday, 12.07.2009, 12:24

Ja też dodam. Większy limit wystawianych przedmiotów.

4

Sunday, 12.07.2009, 13:05

Cytat

4. Wyszukiwarka przedmiotów po ilości slotów (0, 1, 2, 3) -> checkbox do wyboru
Jestem ZA!

Najlepiej zrobić taki rozwijany pasek jak z prefiksami


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 12.07.2009, 22:55

Pomysł z pisaniem przedmiotu fajny, ale potrzebna opcja czy ze slotami czy bez ... te z osiągają ZA duże ceny jak na początki ;)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

  • "AlienPFtF" started this thread

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 16.07.2009, 13:34

A można poznać zdanie Administracji?

7

Thursday, 16.07.2009, 13:51

Pomysł z pisaniem przedmiotu fajny, ale potrzebna opcja czy ze slotami czy bez ... te z osiągają ZA duże ceny jak na początki ;)

Właśnie tak jak ostatnio zwykłe buty z 3 slotami na T2 poszły za 20 a hełmy , zbroje itp. z 3 slotami idą za 4-6 pkt coś chyba nie tak jest.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 16.07.2009, 14:15

Może po prostu dla butów są lepsze zwoje? =.='
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

9

Thursday, 16.07.2009, 14:38

Hmmm.... no a ile takich zwojów dla butów sensownych w T2 widziałeś na aukcji ?

Ja dropię od dawna i tylko dla amuletów lecą, a dla butów to tylko dziadostwo ładowność zwiększające widziałem :P

Więc aż takiej przebitki to nie tłumaczy. No ale push to tak.

Dobra bo to chyba nie wątek do dyskusji o pushu.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 16.07.2009, 16:11

20 ph ? W 1 ep zdobądź 20 ph ! Tóż to 2/3 1 ep.

Edit: nielogiczne zdanie :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (16.07.2009, 17:23)


11

Thursday, 16.07.2009, 16:16

20 ph ? W 1 ep zdobądź 20 ph, to 2/3 albo 1 ep.

To jest ściśle związane z moim tematem
Częstotliwość dropienia biżuterii
czy Administracji nie zastanawia to, dlaczego tak szybko niektórzy porzucają konta w 1 epoce. Nie tylko dlatego, ze ich 2-3 razy napadną, ale dlatego m in.. że TAM NIE MA ŻADNYCH ATRAKCJI.Nie ma dropienia, nie ma punktów handlu a co za tym idzie kupowania przedmiotów.itd. Jakie lekarstwo? Naprawić system Lokacji.

AlienPFtF

Intermediate

  • "AlienPFtF" started this thread

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 16.07.2009, 16:50

Jeśli udało by się polepszyć drop i ulepszyć system aukcyjny, to myślę, że graczy większa ilość by zostawała, a nie odchodziła.

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 16.07.2009, 17:19

PH

Ja bym dawał nowym graczą 5ph na start!

Póżniej to już mogą przedmioty wywalczyć lub sprzedać!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 16.07.2009, 17:24

i oczywiście NIE było by masowego pushu. Można co najwyżej 1 ph ! :P

PS: Czułbym się poszkodowany, 5 ph to 1/3 moich zasobów !
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 16.07.2009, 19:14

Graczom którzy grają jeszcze też można by było dać 5PH darmo! Wkońcu nie jest to dużo lub nawet trzy!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

16

Friday, 17.07.2009, 10:15

Ostatnie buty z 3 slotami na Jukatanie były na aukcji 21.06.2009 (9 PH), wcześniej były zaledwie 2 razy - 12.05.2009 i 20.05.2009.
Pomiędzy kupującym i sprzedającym nie ma żadnych powiązań, więc aukcja jest jak najbardziej w porządku.

Co do propozycji w temacie, była już gdzieś odpowiedź - to nie portal aukcyjny, a aukcji nie ma aż tak dużo, żeby sobie nie przejrzeć ręcznie.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

AlienPFtF

Intermediate

  • "AlienPFtF" started this thread

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 17.07.2009, 10:21

Myślę, że wraz z nieco polepszonym dropem/większą ilością przedmiotów - aukcje byłyby zdecydowanie popularniejsze...