You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, July 19th 2009, 7:19pm

zawiesila mi sie armia przy oblegu

mam problem zalozylem oblega 15.07 i od tamtej pory armia wspomagajaca ciagle oblega mi miasto juz jest -460000sekund niewiem czy naprawa serwera co byla 16.07 ma cos zy tym wspolnego to moj numer ID24369 a gram na serwerze mezopotamia a to wspolrzedne wioski obleganej [ 160 : 152] prosze o pomoc dziekuje

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

2

Monday, July 20th 2009, 9:29am

Armia powinna być już w jednej z Twoich wiosek.
Możesz przybliżyć jak wyglądało oblężenie? Ta armia pomocnicza szła do pomocy na oblężenie założone przez ciebie na zamianę wiosek i wygrane?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, July 20th 2009, 8:17pm

no dzieki za pomoc bardzo wkoncu

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

4

Tuesday, July 21st 2009, 11:04am

Dzięki za więcej informacji...
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker