Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

21

Friday, 24.07.2009, 18:25

moim zdaniem nie masz racji

Awatar

moim zdaniem nie masz racji

jednym z elementów tej gdy jest konieczność odkrycia "po co to"

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 24.07.2009, 18:26

up dobrze mowi chociaz tych elementow jest maaaasa :D
ale jak ktos zagra w demo na starcie albo tutka lub forum poczyta to tez korona mu z glowy nie zleci 8)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

23

Friday, 24.07.2009, 18:30

RE: moim zdaniem nie masz racji

Awatar

moim zdaniem nie masz racji

jednym z elementów tej gdy jest konieczność odkrycia "po co to"


przypomnę Ci ten post bo już widziałem kilka wręcz bez urazy idiotycznych Twoich pytań....

Przy pierwszym następnym zacytuję Ci że "jednym z elementów gry jest odkrywanie po co".......

Chyba że tylko piszesz po to by posty nabijać.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 24.07.2009, 18:39

Przecież łatwo się zorientować po co dany budynek jest... Patrzysz w zakładkach armii i technologii i już wiesz do czego który budynek służy;)
Poza tym nigdy nie było tak, że jakieś budynki są potrzebne do wydobywania surowców oprócz kopalni...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Saturday, 25.07.2009, 20:01

czyli jak Wy się z tym borykaliście to teraz nie ma siły popuścić innym. Niech też tracą surowce na to co nie potrzeba tak ?.....
A kto powiedział, że to jest niepotrzebne?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

26

Saturday, 25.07.2009, 20:32

poczytaj wyżej, D@nio, EBO, jerzys i Lomnas tak generalnie w swoich wypowiedziach stwierdzili , że opisy są niepotrzebne bo jak co to niech sobie gracz nowy szuka w koszarach, w technologiach i nie wiadomo gdzie , a nie tam gdzie się je buduje.......

27

Saturday, 25.07.2009, 21:35

Jak dla mnie to temat do rozmowy o niczym... Nie masz sie juz chyba czego doczepić jakos wszyscy grali od 1 epoki i opisow budynków nie potrzebowali.. a skoro kopalnie zlota masz na czerwono to chyba widać którego surowca brakuje... albo jest napisane rozbuduj Zamek. Ta gra jest chyba dla myślących a nie dla takich co potrzebują opisu budynku ...
Chyba każdy jeśli tylko przejdzie o epokę wyżej to przegląda z zaciekawieniem co go czeka nowego jednostki,techy itp
Przy okazji patrzy co potrzebuje do danej jed. lub techa np. żeby zlikwidować korupcję


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Saturday, 25.07.2009, 23:22

Eh może inaczej...
Niech też tracą surowce na to co nie potrzeba tak ?.....
Kto stwierdził, że alchemik, fletcher, klasztor itp. są nie potrzebne? Są potrzebne i to bardzo...

Na razie jesteś sam i to na nas wszystkich. To chyba o czymś świadczy.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Sunday, 26.07.2009, 08:25

dobra to niech ktos to przeniesie do misz maszu i sobie wtedy mozna poklucic
ja mowie gra dla myslacych nie dla ludzi ktorym trzeba kazda rzecz pokazac palcem lub zrobic za nich i oni zeby mieli z tego satysfakcje :cursing:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Sunday, 26.07.2009, 14:58

No to przenosimy... chociaż chętnie bym to zamknął bo dyskusja będzie raczej jałowa;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

31

Sunday, 26.07.2009, 15:42

dyskusja na ten temat jest bez sensu...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Sunday, 26.07.2009, 15:43

to zamknijcie i w ... du z tym :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

33

Tuesday, 28.07.2009, 20:16

Jak dla mnie wszystko jest jasne i przejrzyste. Nigdy nie mialem problemu z dojsciem po co mi jakis budynek. Wystarczy CZYTAC a nie tylko pisno obrazkowe (choc niestety coraz wiecej dzieci neo m powazne problemy zarowno z czytaniem jak i pisaniem, ale to juz inna bajka). Jak dla mnie logiczne jest, ze najpierw zastanawiam sie, co mi bedzie potrzebne a dopiero pozniej sie zastanawiam, co musze spelnic, zeby ta potrzebe spelnic. Odwrotna kolejnosc (czyli najpierw buduje budynki a pozniej sie zastanawiam po co ja je w zasadzie wybudowalem) jest zdeczka nielogiczne.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.