You are not logged in.

[rozwiązany] wylogowuje mnie z gry

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 7th 2009, 6:29pm

wylogowuje mnie z gry

wyslalem wojsko na lokacje specjalna i teraz jak klikam na jakakolwiek zakladke w tej wiosce to wylogowuje mnie z gry :(

ID 108

serwer T1

sprawdzilem wszystkie przegladarki jakie mam i wszedzie to samo

na drugim kompie tez to samo

This post has been edited 1 times, last edit by "LordViktor" (Aug 7th 2009, 6:43pm)


2

Friday, August 7th 2009, 6:32pm

U mnie to samo...myslalem, ze to wina przegladarki ale juz wiem, ze nie.
3388
T1

This post has been edited 3 times, last edit by "Davidossus" (Aug 7th 2009, 7:03pm)


3

Friday, August 7th 2009, 7:32pm

Davidossus uzywasz awatara albo przywolania ??


zdejmij wisior bohaterowi i bedzie dzialac, wydaje mi sie ze to ewidentna wina patcha

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=900b3b0b2d raport pokazal sie dopieor jak zdjalem amulet z czarem awatar ziemi, dopuki mialem go zalozonego hero nie mogl dojsc na lokacje i dlatego mnie wywalalo z gry jak mial miejsce jakakolwiek akcja zwiazana z wioska w ktorej stacjonuje

4

Friday, August 7th 2009, 8:05pm

Mam i to i to uzywam akurat przywolania tyle, ze mnie wywala juz podczas ekranu logowania wiec nie mam jak sciagnac bizu...
...moze to kwestia tego, ze to wersje mobile, gram na HTC...ciekawe ile poczekamy na naprawe?

5

Friday, August 7th 2009, 8:11pm

moze Cie wywala bo logujesz sie "do stolicy" a tam Twoj hero stacjonuje, moze sprubuj jakos przez historie wejsc tak zebys byl w innej wiosce, przez weekend moze nikogo nie byc i nie wiadomo kiedy to naprawia

6

Friday, August 7th 2009, 10:15pm

No prosze, nie zalamuj mnie, rozumiem, ze patch moze miec blad...zdaza sie...ale zeby nikogo nie bylo do poniedzialku zeby to naprawic to juz jest przegiecie...licze, ze Konradowi uda sie to szybko naprawic...
...dziwne, od ok 7 minut dziala i moge sie logowac, tylko nie wiem czy sciagac bizu czy nie problem byl bo faktycznie ruszylem na lokacje hero z bizu i przywolaniem...

This post has been edited 2 times, last edit by "Davidossus" (Aug 8th 2009, 8:16am)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

7

Saturday, August 8th 2009, 8:26am

Wszystko już powinno działać jak trzeba.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Saturday, August 8th 2009, 6:54pm

Niestety ja nadal nie moge uzywac czaru Awatar Ziemi :(

9

Monday, August 10th 2009, 8:57am

to jak bedzie z tym awatarem ?? jak mam go zalozonego to armia w ktorej jest hero z awatarem nie moze dokonczyc akcji ( wyprawy na lokacje, atakow nie sprawdzalem) i wylogowuje mnie z gry kiedy, klikne jakakolwiek zakladke w wiosce w ktorej ten hero stacjonuje.

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

10

Monday, August 10th 2009, 10:22am

Sprawdź teraz.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, August 10th 2009, 6:15pm

teraz dziala, ale jest przez 10 rund

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

12

Monday, August 10th 2009, 7:32pm

Teraz już musi być ok :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

13

Monday, August 10th 2009, 7:48pm




Zaklęcie »Awatar Ziemi« rzucone przez bohatera LordViktor traci moc!



wyglada na to ze wkoncu dziala jak trzeba