Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 16.08.2009, 18:39

A kto wam kazal siedziec w tym sredniowieczu?
Tak, tam bylo wygodnie: sina armia, latwe lokacje, mnostwo starpzytnych warzywek naokolo, mozna sie bylo naparzac z sasiadami, nikt wam nie byl w stanie poskoczyc...
A gdybys przeszedl do e4 pol roku temu, tez bys mial wioski na 4 poziomie i to ty bys farmil nowoprzybylych tak jak to robiles w sredniowieczu.
Moge ci powiedziec, ze w e5 zapotrzebowanie na surke jest jeszcze wieksze, podobnie jak ladownie, ktore mozna tymi surowkami zapelnic. I tez bedziesz mial pod gorke.
Znow klania sie powtarzane w kolko zdanie: Trzebabylo myslec wczesniej.
A tak BTW,to mam wrazenie, ze te same osoby, ktore teraz tak marudza jeszcze niedawno narzekaly, ze TE to simsy, kazdy tylko chomikuje i buduje i w ogole nuda straszliwa. A teraz te same osoby chca jeszcze bardziej zniechecic graczy do atakowania innych.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

22

Monday, 17.08.2009, 11:07

popieram habogana. nie bede sie rozpisywal, powiem tylko, co moze zostac uznane jako herezja;] ze w travianie byly mury, w ikariamie byly mury, w ogame byla masa dzial obronnych, wszystko to zawsze wspomagalo obrone i mimo to ataki byly. i to nie byle jakie ataki. a wspomozenie poczatkujacych graczy nie jest czyms co mozna sobie po prostu zlac, ja przykladowo zyje w calkiem opuszczonej okolicy(sic!).

23

Monday, 17.08.2009, 11:42

ogejmie moze byla masa dzial do obrony ale mozna bylo zlaczyc floty ze wszystkich planet w 1 mozna bylo w 10 graczy zaatakowac 1 mozna tez najpierw zmbombardowac rakietami wroga ....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

24

Monday, 17.08.2009, 11:56

po za tym jak ktoś ustawi 3-4 armie do obrony to z bonusami z murów nie rozwalisz tego i się słabszy gracz tak może obronić . na początku zawsze trzeba robić kumulacje wojsk w wiosce

25

Monday, 17.08.2009, 12:09

sa rozne opcje. w ogamie byl zlom, tzn 30% surowcow od kosztow wytworzenia jednostek, ktore polegly, ale to trzeba by bylo miec realne koszty, w TE sa wyssane z palca, no ale takie bylo zamierzenie. w travianie zas byly koszty utrzymania w zbozu i to one ograniczaly liczebnosc armii stacjonujacej w wiosce, tak wiec slabszy gracz, mniejsze wojsko, co do rownych sytuacja sie komplikuje:), trza by bylo kupą napadac, co jednak wydaje mi sie bardziej realne

jerzys

Nierejestrowany

26

Monday, 17.08.2009, 12:38

ja mam tylko problem ze do spnsorow daleko, jakaś bizuteria -15 s i bede zadowolony
może byc z 3 slotami

27

Monday, 17.08.2009, 13:09

Widzę, że sam temat zrobił się jałowy.

Sushi już napisał, że zmiany w murach nie będzie. TE to gra nastawiona na atak, zmiany dla murów które proponujecie mogłoby w drastyczny sposób ograniczyć ilość ataków, przez co TE stałoby się niczym innym jak "simcity". Od obrony przed silniejszymi jest opcja spichlerz i własny spryt.

Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0