Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Thursday, 20.08.2009, 20:05

Ja łażę 9 razy na t-rexa 4 i 3 razy na t-rexa 5.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

42

Thursday, 20.08.2009, 22:01

Habogan nie męcz się dłużej skasuj konto.

Baldr wiem, że bicie rexia to nie jest szczyt mozliwości i fantazji. W 3 epoce jest do dyspozycji wiele innych lokacji. Wszystkie testowałem. Czasem cały dzień. Czasem cały tydzień. Wszystko w nadziei zdobycia dobrego dropa. Teraz chodze na T-rexa żeby nadrobić troszkę expa straconego w Lokacjach gdzie zdobywało się .... Uwaga... 30 Pkt. Rekordem było chyba 20 pkt . Czy naprawdę to jest możliwe w 3 epoce? Będąc w 1 chyba nie pokusiłbym się chodzic cały dzien na takie lokacje.

43

Thursday, 20.08.2009, 22:07

Po pierwsze: Kto wam kaze siedziec w sredniowieczu? Nic dziwnego, ze nic ciekawego nie znajdujecie, skoro kisicie sie w kiepawej epoce czort wie po co.
Po drugie: Kto wam kaze expic glownego? Ja juz od starozytnosci inwestuje w drugiego i mam juz dzieki Bogu 33 poziom, choc w zadnej wiekszej wojnie udzialu nie brlem (jedynie pod koniec wojny MW- PSD, ale tam moj udzial byl niewielki). Tymczasem w TOP100 herosow tylko dwoch jest innych niz glowny a tenze setny ma zaledwie 152k expa. Szczerze dziwi mnie tak uporczywe pakowanie wszystkiego w jednego herosa, ktory w perspektywie ma jedynie coraz wieksza i wieksza utrate znaczenia.
Po rzecie: Rex jest latwy i daje duzo expa, ale NIE DROPI!! Nie wiem ile jeszcze razy co poniektorzy beda musieli sie do niego przejsc zanim ta prosta prawda do nich dotrze.
Po czwarte: bron dla zdechlaka: Jakis czas temu kupilem luk refleksyjny (3) za bezcen (nie pamietam dokladnie, ale na pewno ponizej 10ph). Doladowac 3 WYNy i AA wzrasta o cos kolo 20. W ostatnich dniach poszly m. in. rozrywajaca wlocznia (atak +30, AA +20, obrona +15) za 180 i pechowy luk (atak +21, AA +17, obrona +10) za 91. To nie sa jakies niebotyczne kwoty. Ja za dalekosiezna hahownice (atak +8, AA i ini +23) swego czasu zaplacilem blisko 3 stowy.
Edyta mowi Mambie, ze kilkadziesiat prob to za malo. Moge ci powiedziec, ze np Moloch mial chwile slabosci i rzucil czyms przyzwoitym tak srednio raz na 2-3 dni.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

44

Thursday, 20.08.2009, 22:17

ja np znalazłem Kamienną Pike +1 u Potępionych na 1 lvl a Kamienna Lance +3 u T-rexa właśnie , a chodze po różnych lokacjach niepowiem
zreszta znow dyskusja zmierza do tego co i gdzie dropi a nie o to chodzi , chodzi o to ze różni bohaterowie do róznych lokacji sie nadaja i dobrze by bylo kilku szkolic a nie jednego i to przeważnie głównego
i tu zaczyna brakować expa i czas przewidziany na gre zaczyna się wydłużac
sam mam hero Demona na 31 lvl i szkole po trochu w tzw miedzyczasie martwiaka nielota ...

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Thursday, 20.08.2009, 22:21

Część z nas zostanie do tego zmuszona, bo wakacje się skończą i nie będzie czasu na 12 wypraw jednym dziadem :)

Edyta mówi do nowych: jak nie możecie pocisnąć t-rexa 5 solo, chodzcie na wilkołaki 4! Porównywalny drop tylko bez najcenniejszych rzeczy takich jak ppg. http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…13373585&type=1
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (20.08.2009, 22:35)


46

Thursday, 20.08.2009, 23:12

Szczerze dziwi mnie tak uporczywe pakowanie wszystkiego w jednego herosa, ktory w perspektywie ma jedynie coraz wieksza i wieksza utrate znaczenia.

Kochany Baldr a kto powiedział,że pakuje w 1 hero? Z pozostałych moich hero (mam ich na razie 4)1 też czasem chodzi na lokacje. Jednak z doswiadczenia wiem, że pozostali szybciej awansuja na walkach, niż na Lokacjach. Pójdzie Ci taki na byle jaką walkę i wraca z 300 pkt . Starczy 3 takie walki codziennie? Starczy. Główny w tym czasie naexpi tyle samo.

47

Thursday, 20.08.2009, 23:22

I o tym wlasnie mowie! 3*300 + 1000 (powiedzmy) z lokacji daje 1900/dobe. 152k exp, jakie ma setny gracz zrobisz w 3 miesiace. Dodatkowy bonus jest taki ze majac silna armie bedziesz mogl chodzic na lepsze lokacje i zdobywac lepsze przedmioty/runy/zwoje. Ja swojego glownego juz dawno olalem i nie zaluje.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

48

Thursday, 20.08.2009, 23:32

Czarna Mamba co do twojego expa z walk czy Jerzysa to nie każdemu tak łatwo jest go zdobyć
hmm np. mi Okolice mam mało aktywną jak już to ktoś ucieka armią albo (jak to było gdy byłem w 3ep) siedzi 4 armiami w jednej wiosce i moja rozwala a ja zdobywam góra 200exp + odbudowę woja
Policz ile mi zajęła odbudowa takich 680 pieszych ... Zresztą po zmianie upkepów była nic nie warta gość tydzień później puścił na mnie 250 halek i rozwalił ich wszystkich
Już nie było co wojować ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Friday, 21.08.2009, 09:53

mamba - odblokuj mnie, bo chce Ci coś napisać na PW. Albo założę temat "Rozmowy z Mambą".
Treść: A patrzyłeś na grotę zła 5? Niezły exp i trudna obstawa (jak na średnio), więc drop może być całkiem przyzwoity. Jeszcze nie badałem bo nie mogę wystawić jeszcze w stolicy 5 sam/5krzy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

50

Friday, 21.08.2009, 12:01

Eurynomosa mordowałem równo przez 2 tygodnie.

jerzys

Nierejestrowany

51

Friday, 21.08.2009, 12:27

a ja się pochwale że wszystkie lokacje w średniowieczu zrobiłem w jeden dzień, człowiek +10 rycerzy

hero ani razu nie padł, rycerze a i owszem.

nie wiem po co niektórzy samurajów / krzyżowców budują ... :)



EDIT
Wszystkie lokacje konieczne do awansu

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Friday, 21.08.2009, 12:32

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=23e6ebee1f

A to co? Tylko 3 drogie jednostki. Wcześniej zabrałem 6 krzyżowców i 4 rycerzy. Padła połowa i nie ubili bossa. A teraz slabszy skład biorę i czyści. Sam nie wiem po co biorą ten heavy metal na koniach.

Wszystko tak się da pojechać, ale nie śpieszy mi się do awansu. Jak uzbieram mnóstwo AA to pójdę na kazia (kniazia).
Pany! Eurynomosonosos ma wiecej sredniego expa niz T-rex 4. Ciagle mi wychodzi 110-115.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (21.08.2009, 14:19)


Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Tuesday, 25.08.2009, 14:17

Proponują wprowadzenia w zamkach(100exp), pałacach(500exp) co 5lv trening hero Ale cena była by duża np. 20tys drewna 15tys gliny 5tys złota 7,5tys żelaza, 10tys koni! Myślę że to byłby dobry pomysł!?
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Tuesday, 25.08.2009, 14:32

Taniej zainwestować w armię i zrobić ustawkę :P

Za samo 5k złota + 30k drewna masz 250 pieszych, czyli po zezłomowaniu takiej armii wpływa na konto herosa jakieś 650 expa (liczę samo podstawowe HP piechura bez bonusów z zwojów i bonusu rasowego Anioła). Chyba bardziej się to opłaca :P

55

Wednesday, 26.08.2009, 16:31

Moim zdaniem jset dobrze tak jak jest. Niektore lokacje sa trudne, bo MAJA byc trudne. Po to wlasnie sa, zeby trzymac ludzi w danej eopce, zeby za szybko nie awansowali. Choc po dzisiejszym patchu zadanie i tak bedzie ulatwione.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

56

Wednesday, 26.08.2009, 17:06

1 epoka-Jaskinia 3
2 epoka-t-rex 4
3 epoka-Grota zła 5
4 epoka-Gaj druidów 3
5 epoka-Miasto Potępionych 2

to są lokacje pod exp przynajmniej moim zdaniem....

jak widać w każdej epoce jest taka lokacja

57

Wednesday, 26.08.2009, 17:10

Tak tylko, że jaskini i t-rexa zawsze zaliczysz, a reszty już niestety nie.

58

Thursday, 27.08.2009, 08:04

dodałem komentarze
Demon 31 LVL 4 ep

1 epoka-Jaskinia 3 - zaliczone - rajtary bez strat
2 epoka-t-rex 4 - zaliczone - jazda ciezka - 0 strat
3 epoka-Grota zła 5 - jw.
4 epoka-Gaj druidów 3 - jw. jednostki , straty minimalne , raz na kilkanascie wypraw wraca sam hero
5 epoka-Miasto Potępionych 2 - jescze nie jestem w 5 ep , 1 lvl solo , i exp i czasem złom wpadnie niezły np Kamienna Pika +1

to są lokacje pod exp przynajmniej moim zdaniem....

jak widać w każdej epoce jest taka lokacja
i prawda jest taka ze nie ma co pchac sie za wczesnie do epoki wyzszej , a im wyzszy poziom hero tym łatwiej robic lokacje
ale nie o to chodziło w temacie zeby podawać ile expa w ktorej lokacji można zdobyć i w której najwięcej
a ot o żeby tego expa wraz z poziomem trudności lokacji było więcej , nie sposób szkolić kilku hero na samych lokacjach i wojnach przy obecnym poziomie zdobywanego expa , dlatego tez zapewne większość graczy szkoli tylko jednego hero ...

59

Thursday, 27.08.2009, 16:47

Oczywiscie! Najlepiej pojsc sladem Habogana i jeszcze paru innych: siedziec w nieskonczonosc w srediowieczu i tylko marudzic naokolo, ze nie ma expa, ze drop cieniutki, ze ph nie ma...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Sunday, 30.08.2009, 00:25

Myślał i wymyślił. Nie siedzę w średniowieczu dlatego, że jest w tej epoce najlepsze wojsko i jest najłatwiej, ale wiem, że trudno jest z aniołem w ep 4. Wbiję jakiś 30 level i przejdę dalej. Niestety większość graczy boi sie zjechania przez 4 i 5 ep po awansie i przez to siedzi tam gdzie sama może jechać innych i nie rozumie że z czasem będzie coraz więcej graczy w ep 4 i coraz mniej farm. I do tego marudzą tacy. Ja nie chcę podwyższenia drop rate w średniowieczu, nie chcę lepszego expa w średniowieczu, czemu akurat ta epoka?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!