Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

ww1975

Początkujący

  • "ww1975" started this thread

Postów: 2

Skąd: Ostroleka

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Saturday, 22.08.2009, 10:40

Problem z rozbudowa.

Od jakiegos czasu nie moge rozbudowac spichlerza, rynku i prau innych. O co chodzi???

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 22.08.2009, 10:41

brak surowcow
podaj id i serwer
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

ww1975

Początkujący

  • "ww1975" started this thread

Postów: 2

Skąd: Ostroleka

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 22.08.2009, 10:51

Mam surowce tylko nie wyswietla mi po kliknieciu na budynek nic poza symbolami surowcow. nie ma opcji zbuduj, zniszcz.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 22.08.2009, 10:55

to moze sproboj zaktualizowac przegladarke lub jezeli uzywasz innej niz mozilla ff to zainstaluj jej najnowsza wersje / lub wyczysc pamiec przegladarki (i/lub) catche
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Saturday, 22.08.2009, 12:44

A najlepiej jak używacie ff to sobie w opcjach zaznaczcie automatyczne czyszczenie ciasteczek przy zamykaniu przeglądarki. Ja tak mam ustawione i jeszcze nigdy żadne problemy mi się nie zdarzyły. Tak samo mam ustawione czyszczenie pamięci podręcznej.

6

Monday, 24.08.2009, 08:02

Jakiej przeglądarki używasz?
Zgaduję, że Internet Explorera 8.0
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny