Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 23.08.2009, 22:11

Kupiec - było i odpłynęło.

Proponowałem kiedyś wprowadzenie kupca, lecz post w think tanku odpłynął. Pomysł ma na celu zwiększyć użyteczność wiosek pod złoto oraz pomóc graczom rozwijającym się je zdobywać. Na pewno nie zniszczy to rynku.

Kupiec może przemierzać trasy handlowe.
Może przemierzyć za jednym razem tyle wiosek ile wynosi poziom targowiska.
Każda wioska przez którą przejedzie kupiec otrzymuje 3% wartości wiezionych surowców w złocie
(jeśli wioska jest w posiadaniu klanu gracza wysyłającego, jest to 5%)
Po powrocie kupca gracz otrzymuje z powrotem wiezione surowce oraz 1% ich wartości w złocie (+2% za wioskę przez którą przejechał żyd).

HP: 0
Atak: 0, specjalny
AA: 0
Obrona: 10
Ini: 50
Szybkość: 50
Udźwig: 800
Szpiegowanie: 1
Trening: 400 złota.
Utrzymanie 10 złota
Czas szkolenia: 30 minut.

Kupiec powinien być drogą jednostką. Grabieże nabrałyby większego sensu, ponieważ zniszczenie armii kupców i zabranie kilkunastu tysięcy złota... marzenie. Myślę że powstanie szlaków handlowych wprowadziłoby także sojusze klanowe w nowy wymiar.

Wartość to tyle ile surowiec jest wart w handlu najtaniej. Złoto będzie w cenie złota, czyli 1:1.

Pomysł wtedy spotkał sie z aprobatą, więc nie musicie nic nie pisać z powodu autorstwa.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (24.08.2009, 11:17)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 03.09.2009, 19:50

Dopływam i mówię ... tak.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

3

Tuesday, 08.09.2009, 01:34

Nie kumam o co biega. Karawany? Czarny rynek. Podsumuję: głupota.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 05.10.2009, 17:13

Podsumuje - nabijasz posty. A czarny rynek to chyba masz w bloku.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 05.10.2009, 17:15

Spokój bo zaraz warny kajakami przypłyną...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)