You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 5th 2008, 6:21pm

Głupia fascynacja?

Przechadzając się po ulicach mojego miasta oraz obserwując mentalność polaków zastanawia mnie jeden fakt.
Chyba wszyscy spotkali się z czesio-manią czy jozin zbażin(czy jak to się tam pisze)-manią...fascynacja tymi dziedzinami rozrywki doszła do tego stopnia, że np. idąc ulicą wciąż słyszę dzieciaki udawające głos czesia, nie wspominająć już o ogólnej podniecie w mediach z wymienionej wcześniej czeskiej grupy (eee muzyków? :) ).
Czy was to także wkur***, czy tylko ja z grupką bliższych przyaciół jesteśmy usamotnieni w swoich przekonanaich??
Według mnie to świadczy o debilnym poczuciu humoru polaków...włatcy móch to kiepska podróba south parka - o ile SP potrafił poruszyć ważne tematy WT opiera się na ogłupiających żartach...jozin zbażin - nawet nie wiem kiedy to się tak rozpleniło, ale ile można się z tego cieszyć?

:whistling:
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Gilean85

Intermediate

• Send private message

2

Thursday, June 5th 2008, 7:14pm

Władcy Much to Polska bajka ( kreskówka) która odniosła bardzo duży sukces i w dodatku jest fajna.
Więc czemu masz coś przeciwko polskim produkcją.
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

3

Thursday, June 5th 2008, 7:22pm

Władcy Much mają parę naprawdę fajnych odcinków i kapitalnych tekstów - większość, niestety, jest denna i bardziej żenująca niż śmieszna...Nie dziwię się, że Zoltana wkurzają odniesienia do tej kreskówki, rozumiem to :)

Mi to tam obojętne - każdy lubi co innego...Osobiście wolę Bundych, Allo Allo i humor z Falloutów xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Viosenka

Unregistered

4

Friday, June 6th 2008, 7:07am

Hehm...

dzieci sie naogladają debilizmów ;) a potem piszą "polskim produkcjĄ" ;> Czasami sie zastanawiam co jest bardziej żenujące - to co bawi obecnie młodzież czy też może ich znajomość ortografii ;)

Pozdrawiam ;P

Ayron

Beginner

• Send private message

5

Friday, June 6th 2008, 10:13am

Zdecydowanie ich znajomość ortografii.
koniec gry

6

Friday, June 6th 2008, 3:01pm

W pełni rozumiem Zoltana. Mnie również potrafi doprowadzić to stanu dalekiego od spokoju. znam młodego chłopaka, który mimo iż ma niezłe zdolności w rysowaniu pożytkuje je tylko na bohaterów Władców much, powtarzając przy tym w kółko co bardziej denne teksty czesia. W ogóle zauważyłem ostatnio, że Polacy (a przynajmniej wielu z nas) nie zauważa różnicy pomiędzy "głupim" a "śmiesznym". Jeszcze jedna uwaga - Władcy much są docelowo przeznaczeni dla dorosłych odbiorców, a nie dzieci/młodzieży. Mimo to znam domy, gdzie ten film jest oglądany RODZINNIE, od lat 4 do 40...

Gilean85

Intermediate

• Send private message

7

Friday, June 6th 2008, 10:41pm

RE: Hehm...

dzieci sie naogladają debilizmów ;) a potem piszą "polskim produkcjĄ" ;> Czasami sie zastanawiam co jest bardziej żenujące - to co bawi obecnie młodzież czy też może ich znajomość ortografii ;)

Pozdrawiam ;P
Dzieci :) heehe chciała byś wiedzieć ile mam lat to spójrz na nick i sobie policz!
A to że zrobiłem błąd to nic każdemu się zdarza i jakoś sie nikt nie czepia (z wyjątkiem upierdliwych pań od polskiego)
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)

8

Friday, June 6th 2008, 11:37pm

Już już, bez kłotni i irytacji :)
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

LoupReg

Beginner

• Send private message

9

Saturday, June 7th 2008, 9:35am

ehh ,Ile ludzi tyle gustów ,chodź zgodze się z Zoltanem ,,jozin zbażin'' to dla mnie denne discopolo (żenada)- które każdy może zaśpiewać na weselu na
wioskach :P co do Czesia i całej bandy ,na początku to było śmieszne ,ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej ,znakomity humor tej serii zmienia się w kicz i tandetę .łatwo to zauwarzyc porównując pierwsze odcinki do tych z nowej serii :cursing:

Gilean85

Intermediate

• Send private message

10

Saturday, June 7th 2008, 3:14pm

ehh ,Ile ludzi tyle gustów ,chodź zgodze się z Zoltanem ,,jozin zbażin'' to dla mnie denne discopolo (żenada)- które każdy może zaśpiewać na weselu na
wioskach :P co do Czesia i całej bandy ,na początku to było śmieszne ,ale z sezonu na sezon jest coraz gorzej ,znakomity humor tej serii zmienia się w kicz i tandetę .łatwo to zauwarzyc porównując pierwsze odcinki do tych z nowej serii :cursing:

Racja ale początek był super ile się uśmiałem przy czesiu i spółce.
Teraz to już powoli kiczem cuchnie.
Pewnie na siłe robią żeby kasę ciągnąć.

-_-<

Unregistered

11

Saturday, June 7th 2008, 4:06pm

tak to juz jest welcome in komerland ;]

VeiN

Moderator

• Send private message

12

Sunday, June 8th 2008, 11:36pm

Szczerze mi to szerzej nie robi, przyzwyczaiłem się do tego, że jest wiele osób podatnych na różne "mody". Mnie to raczej szerzej nie rusza jak i większość osób z mojego otoczenia.

Co do władców to jeżeli chodzi o Polskę to jest to pewna nowość w stosunku do South Parku - władcy poruszają w ten sam sposób ale polskie problemy (fakt czasem już nieaktualne) i dlatego moim zdaniem ta bajka cieszy się taką popularnością (reszta to kopia south parku).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

13

Tuesday, June 10th 2008, 10:25am

Włatców móch czy jak to tam się pisze nie oglądałem i nie zamierzam oglądać, więc się nie wypowiem. A co do Jożina to zadam pytanie retoryczne - który z was nie śmiał się przy Chłopcach Radarowcach Rosiewicza? Jozin jest piosenką kabaretową stąd jej "głupawy" tekst, melodia i wykonanie. Jednym słowem Jozin rules ;p choć oczywiście co za dużo to nie zdrowo.
A jeśli ktoś chce zobaczyć prawdziwe dno i głupotę to niech obejrzy Gracjana na YouTube. Wrażenia niezapomniane ;).

Vexis

Beginner

• Send private message

14

Tuesday, June 10th 2008, 10:34am

Mnie osobiście nie irytują w/w typy rozrywki. Władcy much czy Jozin z Bazin to indywidualny wybór ludzi, którym to się podoba. O wiele poważniejszym problemem jest poziom ortografii (jak również interpunkcji i pozostałych zasad posługiwania się naszym językiem) polskiej młodzieży. Coraz młodsi ludzie wkraczają w świat internetu co jest widoczne na wszystkich większych forach. "bende", "morze" i inne perełki niejednokrotnie doprowadzają mnie do "lekkiej" irytacji. Co Wy sądzicie o tym problemie? ?(
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

15

Tuesday, June 10th 2008, 11:45am

Ten problem faktycznie jest poważny.
Zauważyłem jednak ostatnio, że zaczynam się do tego niestety przyzwyczajać i przestaje mnie to drażnić tak jak kiedyś...
Ale zadowolony z tego bynajmniej nie jestem.
Tylko co można na to poradzić? Wytykać to za każdym razem, w kółko to samo?

Elif

Beginner

• Send private message

16

Tuesday, June 10th 2008, 11:49am

Taką perełkę dostałem na BW:

Quoted

Czołem ziom. morzesz mnie pszyjoć do klanu ?? Wiem że mam mało pónktów ale szybko się rozwiam i wkrótce bede bardzo urzyteczny. czekam na odpowiedz. stszałka ziom

po prostu ręce i nogi opadają :rotfl: Ja rozumiem że można robić błędy ale czy tak trudno zainstalować sobie słownik w FF lub napisać tekst w edytorze i potem go wkleić ???

Vexis

Beginner

• Send private message

17

Tuesday, June 10th 2008, 12:43pm

Tylko co można na to poradzić? Wytykać to za każdym razem, w kółko to samo?

Pozostaje wytykanie do bólu, ignorowanie lub wysłanie Kruczego z misją przegryzienia kabli od internetu wszystkim użytkownikom poniżej 16 lat :D

18

Tuesday, June 10th 2008, 12:44pm

Lepszy byłby w tej roli Wilk_Szary - jak wiadomo kruki nie posiadają zębów :P
Graj Muzyko!
o_0

Vexis

Beginner

• Send private message

19

Tuesday, June 10th 2008, 12:48pm

Zawsze można próbować robić to co testowaliśmy na BW:

Modzi wklejali do postów taki obrazek:

Ja z Krukiem i Thorgą (o ile się zgodzi) mogliśmy to robić - co o tym sądzicie?

Elif

Beginner

• Send private message

20

Tuesday, June 10th 2008, 12:56pm

jak dla mnie rewelacja :rotfl: :rotfl: