Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Antybot II

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 23.08.2009, 09:32

Antybot II

Mam Problem w owym Antybot II. Od wczoraj jak sie loguje do gry i wchodze w zakladeke armi gra mnie wylogowuje i jak ponownie sie loguje to mam Godzinna przerwe w grze. Wczesniej nigdy mi sie to nie zdarzalo i nie wiem o co chodzi. Dzis na swiezo wszedlem w gre i juz na dzien dobry mam godzine czekania.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 23.08.2009, 10:03

hmm nie otwierasz czasem wiecej niz 3 kart ?? albo klikasz bog wie ile razy w ta ikonke bo ci sie zaladowac nie chce
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Sunday, 23.08.2009, 11:16

Mam otwarte wiecej niz 3 karty naraz, wczejniej tez to robilem i nie bylo problemu wiec dlaczego teraz.

Po odblokowaniu wchodze w gre loguje sie, wiadomosci i wywala mnie:

Nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności.

Kliknij tutaj aby zalogować się ponownie

i znow to samo:

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 57 min. 18 sek.

Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System

Poprostu cudownie.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 23.08.2009, 11:25

administracja pisala zeby operowac nie wiecej niz w 3 kartach wtedy bezdzie bez problemu
co do tego ze dostales teraz 1h t ologiczne majac otwarte xxx kart i otworzyles przegladarke wszystko sie zaladowalo ze przez godzine nic nie robiles w te to cie wylogowalo z powodu bezczynnosci przy probie zalogowania wtedy przez wiele kart system uznal cie jako bota
zreszt teraz marna szansa na pomoc bo niedziela poczekaj do jutra albo graj na 1 karcie a teraz wszystko pozamykaj
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Sunday, 23.08.2009, 11:52

Ty chyba nie rozumiesz co ja pisze, mnie wywala odrazu z gry po zalogowaniu nie mam zadnej przerwy ain nie odswierzam gry. Tak jak pisalem co maja wspolnego z tym karty skoro do wczorajszego dnia otwieralem i ch kilka razem z gra i nie bylo tego problemu, a tu nagle wszystko sie sypie. Nawet nie mam czasu aby cos zrobic w grze bo odrazu dostaje kare w postaci godzinnej przerwy.

6

Sunday, 23.08.2009, 11:57

Zaloguj się z innej przeglądarki:) a aktualnie używanej pozamykaj karty, Ebo dobrze Ci radzi:)

7

Sunday, 23.08.2009, 12:52

tak wlasnie zrobilem zamknalem karty i zresteowalem kompa uzywlam nowej karty bez innych i efekt jest ten sam mam znow godzine odpoczynku :(

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 23.08.2009, 12:58

wyczysc pamierc podreczna i historie moze cos zmieni i ustaw przy zamknieciu przegladarki zeby to samo robilo ...
szczerz to juz sam nie wiem ... musisz czekac do jutra
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

9

Sunday, 23.08.2009, 14:16

nic to nie daje juz roznych rzeczy probowalem.

10

Monday, 24.08.2009, 09:09

Masz zainstalowanego Skypa?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

11

Monday, 24.08.2009, 09:14

Ja mam i to nic nie przeszkadza w grze.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 24.08.2009, 09:16

Ja również mam skype'a zainstalowanego, i to nic nie przeszkadza w grze.

13

Monday, 24.08.2009, 09:16

Czasami plugin Skype do FF powoduje włączanie antybota.
Należy go najlepiej odinstalować.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

14

Monday, 24.08.2009, 09:33

jeżeli używasz FF to odinstaluj dodatek Skypa do mozzilli.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Monday, 24.08.2009, 19:22

Juz rozwiazalem ten problem. Moze tak jak mowicie plugin do Skype to powodowal chodz cos mi mowi ze bylo to cos innego Ale juz nie wazne. Wywalilem calego Firefoxa i zainstalowalem od nowa dlatego juz nic sie nie dzieje. Temat do zamkniecia.