Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

141

Tuesday, 25.08.2009, 10:40

co do opoznienia nie chodzilo mi bezposrednio o Te bo tu akurat bardzo latwo dojsc do upragnionego top, a ogolnie o gry tego typu jest bardzo ciezko nadgonic 2-3 miesiace gry

Cytat

Kup mi konto premium chętni ci spale wioski na t2

Zapraszam bd co robic:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

142

Tuesday, 25.08.2009, 11:04

widzę że panowie zaczynacie powoli smęcić- plemberson cały czas mówi o tym że wyludnia się serwer bo system oblegu jest źle zrobiony (jeżeli nie zdejmię sie wielkim niespożytym szczęsciem armii oblegającej to praktycznie obleg jest nie do obronienia) - no i faktycznie - system jest źle zrobiony(zresztą wałkowany temat tysiące razy) - bo co ma mysleć gracz któremu można zabrać wioskę ktorą budował 3 miesiące w ciągu 18 godzin... 24 h odpoczynku i jedziemy dalej.... a gracze typu EBO cały czas piszą bzdety że to tak ma być bo to "czas wojny " a nie simy - EBO - gdyby nie chory system oblegu ktorego tak trudno obronić to byśmy nie mieli tylu koalicji (bo i po co) - i wtedy mial bys prawdziwy czas wojny - bo każdy by walczył z każdym - bo wiesz że nikt cię nie "ukaże" paląc cię do stolicy = 70 % konczy z tą grą - i tak to wygląda - więc skoncz proszę te bzdety pisać że tak to powinno wyglądać, bo nie powinno (sami wszyscy widzimy jak gra się wyludnia) a ty jesteś taki cudowny że wszystko obronisz, bo nie jesteś w końcu "noobkiem" .......

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

143

Tuesday, 25.08.2009, 11:19

To wytlumacz inne gry tego typu gdzie z np z dnia na dzien budzisz sie w innym miejscu bo ktos ci zabral wszystko a tu masz chociaz stolice...
Nie wiem gdzie pisze ze jestem cudowny bo jakos mi umklnelo. Na t1 doznalem milego palenia do stolicy wiec wiem jak to boli:)
To jak kazdemu tak bardzo sie podoba ten pomysl to zrobmy ankiete i niech gracze ktorzy nie chca sie wypowiedziec niech klikna w oczko i potem zatwierdz i bd wiedziec wszystk o be zbicia ...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

144

Tuesday, 25.08.2009, 12:09

sa i gry gdzie nikt ci nie zabierze czegos co budujesz przez pol roku - co najwyzej cię zezlomuje........ wiec pisanie ze w innej grze mozesz sie obudzic i nie miec nic to mnie za bardzo nie przekonuje bo co mnie obchodzi to - nie gram w tamto, tylko w TE - a tu system gry jest żle stworzony- i czy to sie podoba tworcom czy nie poczatkowe zalozenie jest blędne (zapewne chodziło o to aby wstzrymywac w ten sposob rozwoj graczy, czyli po prostu żeby dluzej grali w danej epoce - ale niestety gracze sie denerwują jak wszystko tracą i konczą z grą (co się dziwić - taka natura ludzka jest)- przykładow nie trzeba podawac - wystarczy spojrzeć ile zniknelo klanow i ile jest nieaktywnych rozwiniętych kont- no i mamy - graczy zamiast przypywac ubywa, bo ci co przyjda i widza jak latwo stracic wszystko koncza na starcie - mialem kilku znajomych ktorym chcialem polecic gre - ale jak sie dowiedzieli ze w ciagu tugoniu wszystko moga stracic to podziekowali za taka gre (szkoda czasu i pieniedzy) - i tak to wyglada - wiec moze warto w koncu "namieszac w kodzie gry " zamiast brnac dalej w taki system... obecnie trwa zarzynanie Iskarow wszelkiej maści - jak myslicie ilu na koniec tej wojny bedize dalej gralo? moze taką zrobmy ankiete ;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

145

Tuesday, 25.08.2009, 12:13

jezeli mam szczerze odpowiedziec :rolleyes: conajwyzej po 3 z kazdego klanu bo tam wiele maja tych odlamow :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

146

Tuesday, 25.08.2009, 14:09

no i w tym problem - w tej grze odchodza gracze ktorzy graja juz jakis czas, skoro zaszli np do 4 epoki to zapewne maja premium -ale wybuchnie jedna wojna - zmiata ich - i albo dalej moca od stolicy albo koncza jak wiekszosc graczy (tak na prawde jak beda mieli cos wiekszego to i tak sie im ja potem zabierze ....) to taka beznadziejna sytuacja z ktorej nie ma wyjscia

147

Tuesday, 25.08.2009, 15:30

Eh, widać administratorzy nie umieją przysłowiowo "przyjąć krytyki na klatę" i każde ich ocenianie kończy się ostrzeżeniem...

Cytat

Adnotacje do ostrzeżenia:
Powiązania rodzinne?
Tak się składa, że znam osobę, która z Sushim zna się dość dobrze... niby. Widać ujawnianie takich informacji jest niewygodne.
Ok, nie ważne.

Bodex, piwo dla ciebie za zrozumienie mojego przesłania. Właśnie okupacja ma na celu ograniczenie graczy, którym przejęto wszystkie wioski - a nie ich zniechęcanie do gry. Gracz z jedną wioską w 4 erze ma nikłe szanse na jakikolwiek rozwój, okupacja dałaby mu możliwość dalszego rozwoju, ale ograniczonego o 75%, a nie w całości... EBO, zrozumiałeś? :P

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

148

Tuesday, 25.08.2009, 19:17

no no ;)

To jezeli to ma miec rece i noge:
-okupowana wioska moze byc tylko 1
-wydobycie bd mniejsze o 75 % ( dla ewenementow nie o -75)
-wydobycie dodane do stolicy ( ja bym zrobil ze z tego mozna robic rowniez jednostki co spowoduje np w 4 ep mozliwosc postawienia np 10 husarow na lokacje)
-okupowana wioska bd sie liczyla jako wies wiec w 1 epoce stolica + wioska okupowana w 2 epoce stolica i wioska + okupowana etc.

Pasuje takie cos ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

149

Tuesday, 25.08.2009, 20:15

A ile można by okupować naraz wiosek :D ??

Cytat

obecnie trwa zarzynanie Iskarow wszelkiej maści - jak myslicie ilu na koniec tej wojny bedize dalej gralo? moze taką zrobmy ankiete ;)
mają 10 akademii :D ale chyba nikt nie jest rozwinięty i czasem po stronie iskarów nie jest PSD ??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

150

Tuesday, 25.08.2009, 20:17

no no ;)

To jezeli to ma miec rece i noge:
-okupowana wioska moze byc tylko 1
-wydobycie bd mniejsze o 75 % ( dla ewenementow nie o -75)
-wydobycie dodane do stolicy ( ja bym zrobil ze z tego mozna robic rowniez jednostki co spowoduje np w 4 ep mozliwosc postawienia np 10 husarow na lokacje)
-okupowana wioska bd sie liczyla jako wies wiec w 1 epoce stolica + wioska okupowana w 2 epoce stolica i wioska + okupowana etc.

Pasuje takie cos ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

151

Tuesday, 25.08.2009, 20:20

ee szkoda :(
no jak wokncu znikna nieaktywne konta wokół mnie a pojawią się aktywne to jestem za :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

152

Tuesday, 25.08.2009, 20:28

jakby bylo wiecej to 1 osoba np w 3 ep trzymala by w szachu totalnie inna osobe zakladajac ze

Cytat

-okupowana wioska bd sie liczyla jako wies wiec w 1 epoce stolica + wioska okupowana w 2 epoce stolica i wioska + okupowana etc.
wiec 1 klan by mogl zaszachowac 2 inne ;)
a do tego miec tak wypasiona stolice ze zadna armia z bonusowymi polami by tego nie przebila poniewaz ( z regoly tak jest ) glowny boheter ma najwyzszy lvl:) no i kazacz takiemu

a i tu mozliwosci rosna ogromne(kantowania) bo np 1 gracz poprosi innego o stworzenie wioski tu i tu gdzie rozwinie ja na maxa i gracz 1 okupuje ja i ma z armi 500 halabard 50 lukow 25 rycerzy w stolicy375 halabard 37 lukow 18 rycerzy ( pewnie jeszce cos z zawartosci ulamkowych podalem tylko calosci)
to to malo nie jest 8)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

153

Tuesday, 25.08.2009, 21:03

to więc okupowanie wioski mija się z celem ... po co okupować skoro można mieć własną ....
nie z reguły główny boh ma najwyższy lvl niektórzy zrezygnowali z expienia głównego np. ja ale dośc późno 26lvl aż ma no ale taki Baldr ma 22lvl gównym i co on by nim zrobił O_o
a dalszej częsci nie rozumiem piszesz że ma się 500 halek itd w stolicy i później zaś coś wymieniasz tylko mniej .. o co kaman O_o


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

154

Tuesday, 25.08.2009, 21:09

z tymi armiami to chodzi o to ze mozna sobie tak krecic ze ktos zrobi wioske z armia np to 500 halek 50 lukow i 25 ryckow i jak ja oblegniesz to dostaniesz 375 halabard 37 lukow 18 rycerzy bo dostajesz do stolicy +75% wydobycia z okupowanej wioski bo jej krasc nie mozesz;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

155

Tuesday, 25.08.2009, 21:33

w stolicy raczej się nie przydadzą ... po co mi wydobycie do stolicy lepiej do pobocznych wiosek skoro tam mam lepszych bohów


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

156

Tuesday, 25.08.2009, 21:47

w stolicy raczej się nie przydadzą ... po co mi wydobycie do stolicy lepiej do pobocznych wiosek skoro tam mam lepszych bohów
dobra teraz ty robisz to co ja wczesniej:)
Masz wybor robisz tylko swoje wioski lub mozesz miec 1 okupowana co daje ci mozliwosc bez robienia kopalni(wiadomo na 1 lv zawsze sie stawia:D) wystawic idealna armie np pod lokacje

Wyczytalem tu tylko ja i ja i ja;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

157

Tuesday, 25.08.2009, 23:22

Skoro zarobiłem ostrzeżenie, za to, że znam kumpla Sushiego, to jestem przekonany, że nasi Twórcy czytają ten temat.

Więc Panowie - gdybać możemy, rozmawiać, proponować, ulepszać idee na zatrzymanie nowych i starych graczy na dłużej. Możemy mieć jedynie nadzieję na jakąś odpowiedź Twórców w przyszłości i nadzieję na to, że coś zmieni się na lepsze. Nadzieja umiera ostatnia, więc kto wie, może zmieni się na lepsze :) Może Twórcy podejmą wyzwanie i zrobią z TE grę ogólnie rozpoznawalną - nie w stylu "poszukam na Google co to było", tylko "tak słyszałem o tym"! :)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

158

Wednesday, 26.08.2009, 11:34

Marzyciel, idealista....
W sumie troche mi Cię szkoda człowieku bo cos tam zrobiłeś lub przynajmniej się starałeś (filmik instruktazowy i komentarz z którego miałem niezły ubaw), ale uwierz - kazdy ma to tak naprawdę gdzieś.
Jesli masz czas i ochotę to działaj dalej - kiedyś Ci to przejdzie :P

159

Wednesday, 26.08.2009, 12:02

A ja ci powiem jedno MW12345 - masz zawód informatyka wpisany w profil, jednak twoje podejście do innych użytkowników jest lekko... podobne do trolla? Tak, to najlepsze określenie. Mi szkoda tego, że niestety Twój poziom, nie dorasta wielu do pięt, z takimi określeniami w stylu "szkoda mi Cię"... Eh, parę razy ci już to mówiłem, widać flame wciąż nie jest ci obcy.

W tym miejscu chciałbym również przeprosić Sushiego za lekko bezpodstawne oskarżenie dotyczące znajomości między Nim, a mną. Owe oskarżenia mogą (ale nie muszą) okazać się nieprawdziwe, dlatego w tym miejscu oficjalnie wystosowuje swoje przeprosiny i aktualnie wycofuje owe oskarżenie. Mogę jedynie dodać, że w niektórych atakach na Team, oskarżając go o nie wykonywanie prac, o brak dynamiki rozwoju - lekko przesadziłem, również w oskarżeniu o osobistą znajomość z Sushim poprzez mojego znajomego.
Oskarżenie to było lekko bezpodstawne i nieprzemyślane - w tym miejscu należy się przyznać do przesady. Mam nadzieję, że owy znajomy, o którym wspominałem, najprościej w świecie kłamał w sprawie znajomości Sushiego i naszych Twórców (z dużej T) z BW Team.

Mimo moich szczerych przeprosin za nadmierne "zaczepianie" Teamu mam wciąż nadzieję, że jednak dynamiczny rozwój obu gier się rozpocznie, żaden z dwóch najlepszych produktów nie będzie faworyzowany oraz Team poczyni kroki w celu zatrzymania większej ilości graczy poprzez zmiany dotyczące oblegania.

160

Wednesday, 26.08.2009, 12:12

Dziękuję za przeprosiny.

Co do zmian w systemie oblężeń to tak jak wielokrotnie podkreślałem, każda zmiana będzie podjęta tylko i wyłącznie na skutek naszych wewnętrznych decyzji. Jednocześnie gracze mogą i jest to mile widziane proponować ich zdaniem pozytywne zmiany.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker