Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 01.09.2009, 07:58

Małe problemy...

Witam od 2 dni nie rosną mi surowce na wioskach pytanie dlaczego?

drugie moje pytanie to jak klikam na 2 wioske palac jakby byl zniszczony o co chodzi?

3 pytanie jak sie loguje z mozilla firefox i klikam na cokolwiek to mnie wywala i pisze ze dluga bezczynnosc zaloguj sie ponownie a logowalem sie 10 sekund temu jak sobie z tym poradzic?

4 problem .. internet explorer jest ok dziala i wchodz dobrze ale jak chce zbudowac cos powiedzmy na 19 poziom to daje zbuduj kolejny poziom ale wyswietla sie pusta informacja .. dlaczego?

prosze o szybką pomoc i z góry dziękuje..

2

Tuesday, 01.09.2009, 08:01

1. Najedź na ikonki surowców u góry i przeczytaj, co tam jest napisane.
2. Wygląd pałacu zależy od bohatera, który jest powołany we wiosce.
3. Prawdopodobnie często zmienia ci się IP lub masz zainstalowany plugin FF do skype.
4. Używasz Internet Explorera 8.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Tuesday, 01.09.2009, 19:27

nadal problemy...

1 w drugiej wiosce mam demona za bohatera ... a palac nadal wyglada jak zniczony i nie rosną surowce..

2. mozilla wywala mnie co chwile przez to ze jak sie loguje i klikam na co kolwiek pisze ze dluga bezczynnosc co robic?

3.uzywam INT EXPL. 8 i jak klikam by zbudowac kopalnie nie pokazuje sie opis tylko 3 ikony z surowcami i zniszcz budynek brak jest opisu i zbuduj kolejny poziom co robic?



Pomóżcie!!

4

Tuesday, 01.09.2009, 20:13

1 to normalne przy demonie tak wyglada przy aniele sie swieci a przy ludku i nieumarłym jest odpowiednio troche jasniejszy i troche ciemniejszy :P
2 Thorga Ci juz tłumaczyła ze moze byc to wina wtyczki Skypa dla Mozilli (odinstaluj przegladarke i zainstaluj od nowa)
3 na IE zwykle sie tak dzieje ta przegladarka jest przestarzała i niezbyt kompatybilna z ta gra i czesto ludzie miewaja takie błedy jak Ty odradzam jej używanie

5

Wednesday, 02.09.2009, 01:04

IE 8 przestarzala? :D
A ja myslalem, ze tylko w Polsce robi sie rzeczy, ktore sa przestarzale juz w chwili oddania ich do uzytku ;)
Fakt fatem, przegladara daremna, ale tego, ze jest stara ni da sie o niej powiedziec.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

6

Wednesday, 02.09.2009, 07:21

1. odpisuj w tym samym wątku, a nie zakładasz nowy temat.
2. pałac zawsze wygląda tak, jak masz demona bohatera.
3. najedź na ikonki surowców, powinno ci pokazać się, ile powinno ci przyrastać. być może surowce nie przyrastają ci, ponieważ:
- nie masz rozbudowanych kopalni
- stworzona armia pożera cały przyrost.
4. odinstaluj plugin Skype do Firefoxa
Narzędzia -> Dodatki -> wybierz z listy dodatków plugin skype i odinstaluj.
5. To bug Internet Explorera 8, na który nie ma lekarstwa oprócz zmiany na inną przeglądarkę.
@Baldr IE8 już w momencie publikacji była przestarzała, nie obsługiwała wielu elementów standardu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny