Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 08.09.2009, 22:42

Szukam Dobrego sojuszu

Witam...Gram w ****** na 1-wszym świecie...Doszedłem do TOP 40,doprowadziłem do fuzji 3 największych sojuszy z których połączyło się 88 mocnych graczy,Doszedłem na obecną chwilę do 54 wiosek,jestem w radzie...Szukam tutaj mocnego i zgranego sojuszu...Dla mnie liczy się współpraca przede wszystkim...czekam na propozycję...Gram na 105:341 Pozdrawiam.Jabo

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (09.09.2009, 00:13)


2

Tuesday, 08.09.2009, 22:48

A co ma ***** do TE ;) ?
Napisz w jakiej jesteś epoce i lvl głównego boha prędzej Cię ktoś weźmie


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (09.09.2009, 00:13)


3

Tuesday, 08.09.2009, 22:52

Epoka kamienia bohater poziom1/9 reputacja 6 doświadczenie 1047/2100

4

Tuesday, 08.09.2009, 22:55

Dopiero zacząłeś grać w TE ;) to chętnych dużo nie będzie przejdź chociaż do 2 epoki to się paru (może) znajdzie i taka mała podpowiedź nie opłaca się expić głównego boha ;) Inwestuj w boczniaków


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

5

Tuesday, 08.09.2009, 22:57

No trudno,tu są troszkę inne zasady,przywykłem do ***** ale tam już mam większość kontynentu w swoich wioskach więc się nudzę ;) Dobra...Przyjdzie czas.Pozdrawiam i dziękuję za radę...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (09.09.2009, 00:13)


6

Wednesday, 09.09.2009, 00:14

Nie używamy nazw innych, konkurencyjnych gier (nie reklamujemy - nazwa w dobie googlomanii działa jak link), proszę o tym nie zapominać :)
Następnym razem będzie ostrzeżenie, na razie tylko upomnienie z racji młodego stażu.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Thursday, 10.09.2009, 16:18

Dopiero zacząłeś grać w TE ;) to chętnych dużo nie będzie przejdź chociaż do 2 epoki to się paru (może) znajdzie i taka mała podpowiedź nie opłaca się expić głównego boha ;) Inwestuj w boczniaków
Hmmm napisz jak to robić przyjacielu,bo puki co farmie wszystkich w koło niewielką armią,w tej grze w której gram; xxxxxxx to mam wojska w tysiącach w każdej wiosce a tu po kilku...

8

Thursday, 10.09.2009, 16:32

musisz zabić wszystkich bosów w 1 epoce dwóch i opracować wszystkie badania
chyba ci o to chodziło ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

9

Thursday, 10.09.2009, 16:35

No technologie mamp wszystkie opracowane ale jak chcę zaatakować tą piramidkę to wyskakuje że Mój bohater może tylko jednąjednostkę mieć :/

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 10.09.2009, 16:36

To nie porady;)
Masz pytania napisz tutaj http://forum.czaswojny.interia.pl/index.…Board&boardID=5
Teraz czekaj na ewentualną odpowiedź.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Thursday, 10.09.2009, 18:34

Lomnas ostatnia odpowiedź :P
wyskakuje tak dlatego że nie dałeś bohaterowi w ogóle dowodzenia ;) obczaj 5 zakładkę


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

12

Monday, 14.09.2009, 12:53

Dopiero zacząłeś grać w TE ;) to chętnych dużo nie będzie przejdź chociaż do 2 epoki to się paru (może) znajdzie i taka mała podpowiedź nie opłaca się expić głównego boha ;) Inwestuj w boczniaków
Witam,
moglbys mi wytlumaczyc, dlaczego nie oplaca sie inwestowac w glownego bohatera tylko w przyboczych?
Dzieki
Evanthas

Pytaj w Poradach. To nie jest miejsce na to. Zamykam. Jeżeli autor będzie chciał, żeby odblokować temat to PW proszę.
//Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (14.09.2009, 12:57)