You are not logged in.

[już zgłoszony] Kolor czcionki w opisie

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 10th 2008, 10:23pm

Kolor czcionki w opisie

Może to nie bug, ale taki mały szczegół kosmetyczny. Standardowy kolor czcionki w opisie w profilu jest bardzo słabo widoczny. Wiem, że można go zmienić i wiem jak to zrobić, ale nie każdy się w tym orientuje :P Kolor biały całkiem ładnie się eksponuje :)

EDIT:
U mnie nie ma tramwajów, to czego mam się czepić? 8|

This post has been edited 1 times, last edit by "SteelMike" (Jun 10th 2008, 10:36pm)


sergo

Trainee

Posts: 54

Location: far far away

  • Send private message

2

Tuesday, June 10th 2008, 10:35pm

nie masz sie czego czepiac?? czep sie tramwaju ;> :rotfl: :!: :!: Wiekszosc ludzi w ogole nie robi opisu postaci bo nie; a jak ktos juz sie dowiedzial jak, to wie tez jak kolor zmienic oraz nie stanowi to dla niego problemu. co nie? Wiec pamietaj ze na T tramwaj sie zatrzymuje :D 8o


EDIT:
znaki przestankowe + wiecej buziek dla ich milosnikow

This post has been edited 2 times, last edit by "sergo" (Jun 11th 2008, 12:16am)


3

Tuesday, June 10th 2008, 11:27pm

Pamiętajcie, ze to dopiero Aplha - layout także nie został ukończony ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


4

Tuesday, June 10th 2008, 11:29pm

Może alfa, ale już się ładnie prezentuje :P

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Wednesday, June 11th 2008, 8:52am

Czcionki będą dobierane jak zostanie ukończony layout.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker