Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 16.09.2009, 12:06

oj to wtedy będzie trzeba zbalansować nieumarłego i albo mu bonusy o połowę poobcinać, albo żeby z szarży nie mógł korzystać :P

42

Wednesday, 16.09.2009, 12:13

Albo, albo, albo Awatar działasz ludziom na nerwy i nie tylko mi, ty tylko piszesz żeby pisać nic swoją głupotą nie wnosisz.
Jak chcesz pisać to pisz sam do siebie na prv to będziesz miał stałego rozmówce.


Twoje teksty "jak by ciocia miała wąsy to by była wujkiem" są nie na miejscu.

43

Wednesday, 16.09.2009, 12:35

Drastic a Ty co robisz ? Człowiek na 7 lvl załatwił, a potem dopiero a no bo kobalt miał itd. A póxniej mówisz jaki to człowiek nie do zdarcia.

Ja pisałem wyżej owszem balans jeśli będzie człowqiek miał szarżę na zasadzie stałego bonusu to raz,

a dwa Drastic jak przykłady podajesz jak to człowiek zmiata innych to podawaj bez takich "dodatków" i nie denerwuj innych bo jak innego herosa wyposażysz w odpowiednie dodatki to też każdego zmiecie. Więc sorry, albo albo.

44

Wednesday, 16.09.2009, 12:38

Weź spadaj, teraz się czepiasz przedmiotów.

W dzieciństwie nikt tobą się nie interesował i teraz innym się narzucasz?

45

Wednesday, 16.09.2009, 12:39

Uprzejmie proponuję skończyć wycieczki osobiste.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

46

Wednesday, 16.09.2009, 12:43

Drastic bo taka jest prawda. Podajesz przykłady ale nie odnośnie faktycznie herosa. A jeśli Ci się nie podoba to proponuję zakładkę mój profil i tam sobie dodaj mnie do ignorowanych. Nie będziesz mnie widział nie będziesz miał problemu z moimi tekstami.

To samo stsmax proponuję.

47

Wednesday, 16.09.2009, 12:48

7lvl i kobalt to faktycznie czarna magia, a jak nie będzie zmian z człowiekiem następna połowa serwa zrezygnuje bo wynik walki będzie się tylko opierał na szczęściu i pierwszeństwa w inicjatywie, a to podobno gra strategiczna a nie koło fortuny.

To tyle, więcej już się nie wypowiadam w tym temacie.

48

Wednesday, 16.09.2009, 13:15

W 5e, wg mnie przewaga człowieka zmaleja a w sumie już zmalała, nie postawi się tak dużo jednostek a wiec i szarża straci na jakości...dajmy przykładowo Anioła na 32 poziomie z Kobaltowym Obliczem i Obrońcą Wiary...dużo HP dla wszystkich a do tego i szarża może wpaść + regeneracja...poza tym, szarża może wpaść a dobry zwój zawsze da dodatkowy atak, dajmy Złowrogi Cesarz Księżyca i Niepokonany Król Gwiazd a do tego może jakiś zwój do zbroi i mamy 12 lub więce ataku dla wszystkich...co do 5e to i tak pewnie wiekszosc walk to beda oblezenia wiec ibunkier trzeba doliczyc...co do lokacji natomiast wcale człowiek tak super nie wypada...myślę, że nie ma się co spinać, czas pokaże co będzie dalej...

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Wednesday, 16.09.2009, 14:02

a ja uwazam ze czlowiek jest dobry ale nie jako glowny bo w stolicy duzo jednostek nie zrobisz a tak naprawde robisz 10 pod lokacje i wtedy ta szarza za duzo nie daje. Pozatym jest to klotnia o jeden atak i to w tym jest najglupsze przeciesz jednak jaskolka wiosny nie czyni tak jak ten jeden atak moglbyc szczesliwym fartem ktory sie juz nie powtorzy

50

Wednesday, 16.09.2009, 14:41

właśnie miałem potyczkę z demonem i gdyby szarża weszła w pierwszej rundzie to pewnie był by wynik remisowy. Tylko że szarża weszła w drugiej rundzie kiedy to wojska demona z jego potężnym bonusem do ataku praktycznie wybiły moje wojska i teraz zapytam co warta szarża przy zdziesiątkowanym wojsku ???............ nic....



Człowiek może za xx lat będzie super ale obecnie to jest najgorszy z herosów. I niech sobie inni mówią co chcą :P

51

Wednesday, 16.09.2009, 14:44

Jeżeli mamy dyskutować o konkretach - proszę o wklejanie linków w tej dyskusji.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

52

Wednesday, 16.09.2009, 14:46

no dobra to link dam żeby gołosłownym nie być.

Jak widać w drugiej rundzie szarża poszła tylko co z tego jak już wojska praktycznie nie było :P :P



http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1c44a54293

i gdzie to "wymiatanie" człowieka jest ? :P

53

Wednesday, 16.09.2009, 14:57

Słuchaj Awatar jak masz gownianą armie i jeszcze napadasz nia drugą epoke to sie nie dziw że twój człowiek nie wymiata jak byłem w 3 epoce to miałem armie około 360 halabardi do tego jeszcze 150 chłopów i 20 łuczników i nawet jak wpadła szarza w 2 albo 3 rundzie to tez potrafiła przewazyć szale na moja korzyść.

Samym bohaterem nie wygrasz walki trzeba jeszcze miec armie odpowiednią do niego.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (16.09.2009, 16:55)


54

Wednesday, 16.09.2009, 15:05

Ot to. Sama szarża nie przeważy.... :P

Musi być jeszcze wojsko odpowiednie. A przy odpowiednim wojsku to każdy heros wymiecie :P

Więc może dać jednak spokój herosom ? Tym bardziej że jak wyżej widać wszystko jeszcze zależy od tego co heros ma na sobie założone.......

55

Wednesday, 16.09.2009, 15:25

Nie wiem co tam pisze Awatar bo ma ignora i mało mnie to interesuje, ale człowiek zdobywa przewagę gdy są duże ilości HP ( np. 400 halabard) bo nie rozwalisz tego szybko nawet demonem,

a Davidossus się myli odnośnie 5 epoki, człowiek znów zyskuje bo:
liczy się mnożnik ataku a w 5 epoce atak jednostek dochodzi nawet do 180, czyli człowiek zyskuje z samego przejścia do wyższej epoki dodatkowy dmg na dodatek człowiek w znikomym stopniu bierze pod uwagę obronę w przypadku szarży bo co to jest 100 defa przy 500 ataku?

Zresztą widziałem jak 1 Grom podczas jednej rundy z szarża zadaje 3000 dmg, jak będę miał linka podeśle.

Moim zdaniem ktoś coś czegoś nie uwzględnił.

56

Wednesday, 16.09.2009, 17:06

a ja nie widze sensu dyskutowac bo panu/pani xyz cos sie nie podoba u czlowieka


przeciez mogl wybrac tego bohatera i teraz moglby kosic cala topke pol slabszym hero :rotfl:
za tydzien znowu jakis znudzony gra wpadnie na genialny pomysl aby moze obciac cos nieumarlemu lub innemu - bo on go nie moze pokonac
po jakims roku okaze sie ze juz nie waro zadnego bohatera miec

ludzie pomyslcie na forum jest moze z 5% ogolnej liczby graczy na obudwuch serwerach
z tego w waznych dla gry tematach wypowiada sie 5% z tych 5% czyli max 10 ludzi
polowa jest za reszta niezdecydowana lub im to wisi

i uwazacie ze to jest w porzedku aby 5 ludzi ukladalo gra dla ok12 tys graczy ???

rada prosta wytrenowac czlowieka od zera na maxa i obedzie bez zbednych postow ze ten mnie przejechal a bylem silniejszy

57

Wednesday, 16.09.2009, 18:42

Tylko dziwnym trafem wiele moich uwag zostało wprowadzonych w życie już, jedne oficjalnie inne nieoficjalnie.

Będą na 100% wspomniane moje słowa, ja już wszystkich hero zmieniam na człowieka jak większość ale jak nie lubicie zróżnicowania hero to macie szczęście, bo zostanie koniec końców tylko jeden i nieliczni fanatycy z innymi.

58

Wednesday, 16.09.2009, 18:49

i uwazacie ze to jest w porzedku aby 5 ludzi ukladalo gra dla ok12 tys graczy ???


a nie ma takiego czegoś jak ankieta?
jest gra do ulepszania gry słuzy forum

59

Wednesday, 16.09.2009, 18:52

Była ankieta i większość była za zmianami nawet dość drastycznymi.

Szarża, przedstawienie pomysłu.

60

Wednesday, 16.09.2009, 23:26

Drastic, sam sie juz gubisz w tym co wypisujesz. W dodatku z czasem coraz bardziej popadasz w absurdy. 1 grom zadajacy 3000 obrazen? Wybacz, ale przeciwnik musialby miec jakies -2500 obrony.
Co do powyzszego: wiekszosc? Jaka wiekszosc? tych 21 glosow? Znakomita wiekszosc olala ta "ankiete" uznajac, ze z ksiezyca sie z tym pomyslem urwales. Stad taka frekwencja.
Z ta polowa serwera rezygnujacych z innych na rzecz ludzi, to ja jakos nie zauwazylem takiej tendencji. Z kolei wielu bardzo sobie chwali demony i trupy a po przejsciu do e5 beda tez chwalili anioly za nadanie wartosci bojowej gromowcom, ktorzy bez dodatkowego hp i regeneracji beda padali jak muchy.
Przyjmij do wiadomosci, ze rasy sa bardzo dobrze zbalansowane i wszelkie zmiany moglyby ten balans zaburzyc.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Podobne wątki