Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 17.09.2009, 08:20

Dlaczego nikt nie zginął?

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2fcd7760f0

Dlaczego nikt z przeciwników nie zginął w czasie 1 rundy, jeśli anioł zadał ponad 250 dmg?
Czy trupy można wskrzeszać leczeniem?

2

Thursday, 17.09.2009, 08:26

Bo nie zadał tego w jednym ciosie (niby jak, mając 110 ataku?).
zdał 3 ciosy po ok 80-90 dmg + bonus ataku typu hero 10% w 3 różne jednostki.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Thursday, 17.09.2009, 09:12

Hmmm, dziwne to wytłumaczenie ale się upewnię, czy dobrze to rozumiem. Do tej pory rozumiałem walkę w ten sposób: spotykają się 2 armie założmy po 3 oddziały i na drodze losowania potyczki następują pomiędzy 2 oddziałami i jako pierwszy wali ten co ma więcej ini. "Niezależnie od szansy na drugi atak, żywa jednostka ma zawsze przynajmniej jeden atak. Nie ma możliwości, by dodatkowy atak został wyprowadzony w inny oddział niż ten, który otrzymał początkowy cios. Dlatego, na przykład, gdy pierwsze uderzenie zabiję ostatnią jednostkę w danym oddziale, ewentualne dodatkowe ataki nie są wykonywane." Wszystkie dodatkowe ataki są wyprowadzane w ten sam oddział. Natomiast z Twojego tłumaczenia wynika, przekładając to oczywiście na oddziały - bo Ty wytłumaczyłeś na herosie walczącym w 1 rundzie z 3 oddziałami wroga - że każdy z tych 3 oddziałów, zakładając że przeżyje, będzie lał się z każdym oddziałem przeciwnika, nieprawdaż? Czyli np. walczy armia 1 i ma oddział procków z armią 2 z prockami, hopkami i legionistami. Zakładamy, że procki armii 1 mają wyższe ini. I korzystając z tłumaczenia o aniołku wychodzi mi na to, że procki armii 1 wykonają po 1 ataku na każdy oddział armii 2 plus ew. dodatkowe ataki z przewagi ini, czy tak?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 17.09.2009, 09:14

Zgadza się. Uderza się w odziały ale w różne jednostki w tych oddziałach. Więc jeżeli zadasz mniej obrażeń niż hp ma jednostka i drugi (kolejny) atak nie trafi w tą samą to jej nie położysz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Thursday, 17.09.2009, 09:25

Moment :) Już teraz rozumiem, ja zrozumiałem tłumaczenie Thorgi jako atak mego herosa w 3 różne oddziały nie w jednostki w tym samym oddziale :) Napisał że zaatakował 3 jednostki a tam akurat stały 3 różne oddziały wojsk - kwestia słownictwa po prostu. Stąd moje pytanie o ilość ataków, on walił w ten sam oddział ale w różnych typków w tym oddziale. Czyli nie ma sytuacji, że najpierw bije się z jednym oddziałem np. prockami, a potem z innym np. legio bo tak to tlumaczenie początkowo zrozumiałem...

6

Thursday, 17.09.2009, 09:29

Walił w ten sam oddział ale w inne jednostki z tego oddziału, dlatego było 3ch rannych ale nikt nie zginął.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, 17.09.2009, 09:37

Dobra, zamknijcie ten temat bo lama ze mnie :)