You are not logged in.

ph

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, September 29th 2009, 5:22pm

ph

moze by wymyslic jakies zastosowane do tego bo kazdy zbiera i tego na serwerze nie ubywa jak ktos dojdze do 6 i dropnie yrda to zwykle zlomy bede chodzily po 10ph co zniszczy calkiem gospodarke gry
ja bym proponowal wprowadzic takie cos jak handlarz run w którym mozna by zakupic runy za puknty handlu po cenie trzykrotnie wyzszej niz przetapiamy dana runę
np przetapiamy gip na 16 ph a u handlarza mozna by kupic gip za 48
chodzi głównie o mozliwosc kupowania tych lepeszych run
co o tym sadzicie?

2

Tuesday, September 29th 2009, 5:27pm

ok tylko czemu tak drogo rozumiem cena +30-40%, ale nie trzykrotnie teraz newt juz bizu slotowe sie sprzedaje, wiec raczej za tak wygórowane ceny nikt nie kupi GIP'a, ze juz nie wspomne o tych wyzszych

3

Tuesday, September 29th 2009, 9:42pm

zeby na malych runach to bylo nie oplacalne bo wtedy jak jakis noobek co dopiero zaczol gre mógł by sie dorobic? a takto było by mniej wiecej sprawiedliwie mozna by przeregulowac przelicznik

4

Wednesday, September 30th 2009, 7:27am

z resztą taki noobek siedzący w 2 erze(siedzi tak już np. 6 miechów) zbiera te ph i sie okazuje ze w koncu ma YRD'a. to znowu nie oplacalo by sie przechodzic wyzej. nie przejdzie choc ciekawe.

5

Wednesday, September 30th 2009, 7:45am

W 2 erze nie da się znaleźć YRD.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Wednesday, September 30th 2009, 7:46am

tak, ale jak bedzie możliwosc kupna run za ph to w koncu se na niego uzbiera.

7

Wednesday, September 30th 2009, 9:47am

pomysł bardzo fajny ale można by go troszkę jeszcze bardziej rozwinąć

czumu by nie otworzyć sklepu w którym można by kupować wszystkie fanty np. dla danej epoki - runy zwoje bronie i całą reszta gratów
ograniczeniem sklepu była by epoka - gracz z np. 2 epoki mógł by kupić fanty tylko z takowej epoki a jak chciałby coś lepszego to ma aukcję

koszt byłby ustalany przez twórców "może czasem dali by jakąś promocję jak w hipermarketach :-)"
piję dokładnie do tego że gram w tą grę około roku oczywiście na premium i wykorzystuję wszystkie możliwości robienia lokacji a nigdy jeszcze nie znalazłem żadnego wisiora pierścienia czy runy lepszej od GIP

rozumiem że nie mam szczęścia bo u mnie w sojuszu praktycznie wszyscy mają już po 2 takowe rzeczy ale jeżeli nie mam go a miałbym alternatywę kupna fantu który by mnie zainteresował oczywiście za dużo wyższą cenę to na pewno bym go kupił nawet jeśli miałbym przepłacić

gra by na tym nie straciła a wręcz zyskała ci co nie mają szczęści kupili by sobie coś na czym by im zależało automatycznie spłukali by się z pkt handlu a co za tym idzie musieli by robić lokacje żeby znowu je zdobyć - zachęta do wykupywania premium

8

Wednesday, September 30th 2009, 10:09am

A po co komu runy epsze od NYDa, skoro zwoje do nich istnieja tylko w kodzie?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

9

Wednesday, September 30th 2009, 10:18am

A po co komu runy epsze od NYDa, skoro zwoje do nich istnieja tylko w kodzie?
czytaj ze zrozumieniem całość a nie wyrywasz kawałeczek żeby zaistnieć
jak byś miał sklep mógłbyś kupić i runę i zwój w którym byś ją wykorzystał

10

Wednesday, September 30th 2009, 9:30pm

ciekawi mnie jakbys ustalil ceny zwojow ?? kobalta ktory na aukcji osiaga kosmiczne ceny na jedej polce ze zwojami ktore na aukcji mozna za 1ph kupic ??

11

Wednesday, September 30th 2009, 10:32pm

ciekawi mnie jakbys ustalil ceny zwojow ?? kobalta ktory na aukcji osiaga kosmiczne ceny na jedej polce ze zwojami ktore na aukcji mozna za 1ph kupic ??
w bardzo prosty sposób
tak samo jak teraz zrobione są lokacje - istnieje prawdopodobieństwo "1:1000" że na lokacji znajdziesz rzecz "xxx"
czym mniej prawdopodobna do trafienia rzecz tym droższa

trzeba by było wymyślić tylko algorytm i podstawić do niego każdy fant który można znaleźć na lokacji

w przypadku określenia cen poszczególnych fantów są tylko plusy

1. jeśli nie masz farta to możesz sobie daną rzecz kupić - pierdoły typu fajne fanty są dla nielicznych nikogo raczej nie robią... jak nie mam szczęścia przepłacam ale mam możliwość mieć daną rzecz
2. zmniejszyło by to ilość przekrętów na rynku - jak masz fajny fant wystawiasz a twoi sojusznicy podbijają ci cenę jak nikt nie da tyle ile ty chciałeś i przez przypadek kupi twój sojusznik to on jutro wystawia i apiać od nowa
jakbyś wiedział ile dany fant jest warty w sklepie to mniej więcej wiadomo by było ile można za niego dać na rynku

opcja sklepu na pewno podniosła by walory gry

12

Thursday, October 1st 2009, 1:06am

Na aukcji wlasnie pojawil sie drugi zwoj z e4, obejrzyj go sobie. O ile ten pierwszy wywolywal co najwyzej usmieszek politowania o tyle ten powoduje juz reguarny smiech na sali. Do ego stopnia, ze powoli przestaje zalowac, ze w czsie 300 wypraw do bossowych lokacji znalazlem jedynie okolo 5, moze 7 zwojow z e3. I takie cos mialoby byc warte iles tam kobaltow i drugie tyle awatarow?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

czarny syn

Intermediate

• Send private message

13

Thursday, October 1st 2009, 8:50am

jeżeli chodzi ci o śnieżną zamieć to akurat jest to niezły zwój - runy są do niego galante potrzebne ale - zadaje każdej jednostce po 10 obrażeń - maksymalnie działa 3 tury - idealne do działań wojskowych - im więcej jednostek ma przeciwnik tym więcej obrażeń zada - jakoś nikt nie narzeka na czar do zbroi który zadaje obrażenia tylko w 1 rundzie - a to jest taki sam zwój - tyle że działający dłużej

14

Thursday, October 1st 2009, 10:29am

Na aukcji wlasnie pojawil sie drugi zwoj z e4, obejrzyj go sobie. O ile ten pierwszy wywolywal co najwyzej usmieszek politowania o tyle ten powoduje juz reguarny smiech na sali. Do ego stopnia, ze powoli przestaje zalowac, ze w czsie 300 wypraw do bossowych lokacji znalazlem jedynie okolo 5, moze 7 zwojow z e3. I takie cos mialoby byc warte iles tam kobaltow i drugie tyle awatarow?

ja nie mówię że ma by warte tyle i tyle i że kbalt ma być tańszy od jakiegoś gorszego zwoju
a jaki jest współczynnik dropu kobalta i tego czegoś o czym piszesz??? grę na1 serwie już dawno skończyłem więc nie wiem dokładnie o jaki zwój ci chodzi

wszystko jest możliwe do zrobienie tylko trzeba sobie określić jakiś wzór

ps. odpowiedz mi na pytanie
czy nie chciał byś zobaczyć wszystkich możliwych do znalezienia fantów dla danej epoki???
nikt by ci ichnie kazał kupić ale przynajmniej byś wiedział że takie rzeczy istnieją i jak by ci się spodobała dana rzecz to byś miał możliwość sobie ja kupić - teraz to można sobie tylko pogdybać bo jak ktoś nie znajdzie i nie napisze na forum że znalazł coś nowego to nikt o tym nawet nie wie

zresztą sam w którymś z tematów opisywałeś jak to jest z znajdowaniem run a o zwojach już nie wspomnę
nie chciałbyś mieć możliwości kupienia jej choć miał byś przepłacić

15

Thursday, October 1st 2009, 4:49pm

Kupowania przedmiotów i zwojów w sklepie nie będzie - zniknie element zagadki, przypadku, szczęścia i atrakcji pochwalenia się znalezieniem przedmiotu, jakiego nikt jeszcze nie widział.
Pomijając fakt, że cena zwoju nie zależy tylko od jego szansy na drop, ale od przydatności, jaką przypiszą mu gracze i ilu z nich w tej chwili potrzebuje tego zwoju.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

16

Friday, October 2nd 2009, 7:49pm

Zgadzam się z Thorgą
jakby wprowadzono sklep ze wszystkim to gra przestała by być ciekawa ;/
Widziałeś jakąś grę w której przedmioty były w sklepach ??

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

17

Friday, October 2nd 2009, 10:05pm

Tak, gra tych samych operatorów BW:)
W xxx wszystko kupisz w sklepie:P

// Nie podajemy nazw konkurencji ;) Ostrzeżenie.
KC.

This post has been edited 2 times, last edit by "KruczoCzarny" (Oct 3rd 2009, 1:23am)