Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 03.10.2009, 20:39

Boski dużo racji masz, ale mimo wszystko lepiej żeby były drobne poprawki niż żadne. Bo z takich drobnych poskładanych do kupy może coś sensownego w końcu się utworzyć, a za takie poważne jak sam stwierdziłeś i tak nikt się nie weźmie z braku czasu.

22

Saturday, 03.10.2009, 21:01

Owszem da się palić, ale przynajmniej ten co ją straci będzie miał chociaż możliwość odbijania. I o to generalnie chodzi. Jak komuś nie zależy na wiosce no to ok niech palą, ale jeśli komuś zależy to niech chociaż te 6h dostanie czasu by mieć możliwość podjąć próbę odbicia.
mam do ciebie pytanie - jakie wiochy są palone i jakich graczy??
i czy jeśli wprowadzą wydłużenie i ja ci zakoszę wiochę lub alu to czy ci to coś da???

rozwiązaniem nie jest wydłużenie czasu tylko porzucanie wioch i sprzątanie serwera z opuszczonych miast po jakimś czasie

23

Saturday, 03.10.2009, 21:08

no masz np. Wasz k1m1 spalił naszemu rewanżowi i nie tylko jemu wioskę na 4 poziomie (poziomie czyli pałac powyżej 15 lvl) ponieważ ambasada została tam zniszczone i dał by radę odbić. Spalenie nastąpiło ledwo trzy godziny po zakończeniu oblegu czyli tyle żeby surowce zgromadzone w czasie oblegu wysłać, a Wasz wolfgar co zrobił z moją wiochą ? Fakt beznadziejna była ale ja ją przez dobre trzy dni mimo wszystko trzymałem żeby mi znowu kto nie powiedział, że palę farmy ,a on ją spalił ledwo godzinę po przejęciu i takich sytuacji było o wiele, wiele więcej o czym doskonale wiecie.....



I w innych klanach dzieje się to samo.

24

Saturday, 03.10.2009, 21:13

dla mnie osobiście, jeśli ktoś niszczy ambasade, to sam podpisuje na siebie wyrok i pali sam sobie wioskę - pretensje miej tylko do siebie, w czasie wojny nie ma czasu odbudowywać ambasad

25

Saturday, 03.10.2009, 21:20

zaprawdę ? A czemu ten co ją przejmie nie odbuduje ambasady ? Ma 24h czasu i z palcem..... gdzieś tam by ją odbudował. Czemu więc tego nie robią ? Bo nie o to im chodzi. Nie o osady tylko o pognębianie maluczkich i pasożytowanie na ich kopalniach.

Czas więc może by tacy topowcy nie tylko pasożytowali na słabszych ale by pokazali czy jak komuś budowaną w mozole osadę zabiorą to czy potrafią ją utrzymać. Bo spalić to nie sztuka.

A poza tym krwawek powiedz mi czy to tłumaczy palenie osady ledwo w godzinę lub trzy po zakończeniu oblegu skoro przez 24h ma ochronę i mógł by przez ten czas sobie surowce z niej ciągnąć ? Chyba nie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Saturday, 03.10.2009, 21:21

Zasady są proste...
Palisz budynki/nie atakujesz oblegających = nie zależy Ci na wiosce;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

27

Saturday, 03.10.2009, 21:25

Lomnas zasady są takie. Atakujesz oblegających ale nie da rady bo są zbyt silni co Ci wtedy pozostaje ?

Oddać wiochę z full ambasadą co oznacza że już szans nie będzie odbić bo właśnie są zbyt silni czy spalić ambasadę by móc ją odbić o ile właśnie nie spalą zaraz po oblegu.

Obecnie tej drugiej opcji nie ma.

28

Saturday, 03.10.2009, 22:12

no masz np. Wasz k1m1 spalił naszemu rewanżowi i nie tylko jemu wioskę na 4 poziomie (poziomie czyli pałac powyżej 15 lvl) ponieważ ambasada została tam zniszczone i dał by radę odbić. Spalenie nastąpiło ledwo trzy godziny po zakończeniu oblegu czyli tyle żeby surowce zgromadzone w czasie oblegu wysłać, a Wasz wolfgar co zrobił z moją wiochą ? Fakt beznadziejna była ale ja ją przez dobre trzy dni mimo wszystko trzymałem żeby mi znowu kto nie powiedział, że palę farmy ,a on ją spalił ledwo godzinę po przejęciu i takich sytuacji było o wiele, wiele więcej o czym doskonale wiecie.....



I w innych klanach dzieje się to samo.
CZEKAJ CZEKAJ
nie patrz na to że spaliliśmy tobie wiochy i twojemu sojuszowi pod kontem palenia
my was nie lubimy bo palicie wiochy innym dlatego was palimy - jak zmądrzejecie a my nie będziemy dostawać próśb od innych graczy że znowu te pajace komuś zakosiły wiochę po czym ją palą to i wam się nie będą palić
zlecenie to zlecenie więc sory gregory

29

Saturday, 03.10.2009, 22:29

Aha..... znaczy co usprawiedliwienie bo Wam gość x czy y napisze spalcie ich bo mi wiochę zabrał. Ale że tydzień wcześniej dwa oblegi pod rząd robili i wiochę nam spalili to już "Pan pikuś" ???..............

Znaczy Ci co na górze mogą wszystko ? I wtedy jest ok, ale jak Ci co na dole zaczną to samo robić to wtedy jest be ???.....

Ale dobra bo to nie o to chodzi w tym wątku.

Wy co jesteście najemnicy jacyś ?

30

Saturday, 03.10.2009, 22:33

panowie ale o czym my mowimy co wam da 6 godzin ochrony jak i tak wioska przejęta jest chroniona przez 24h przed oblegiem

jak ktos będzie chciał spalic wioske to i tak ja spali a wy i tak nie będziecie mieli szansy jej odbić

31

Saturday, 03.10.2009, 22:36

Sunny tu chodzi o plus 6h. Czyli po zakończeniu oblegu jest 24h ochrony przed oblężeniem plus jeszcze 6h ochrony przed spaleniem. Czyli inaczej mówiąc. Kończy się obleg i od tego momentu jest 24h ochrony przed oblegiem i 30h przed spaleniem wiochy przez nowego właściciela.

32

Saturday, 03.10.2009, 22:38

Ale to i tak bez sensu jest założy sobie ochronke i koniec z możliwości odbicia juz lepsza jest opcja porzucenia wioch

33

Saturday, 03.10.2009, 22:40

Jak założy ochronkę to znowu się to ponowi. Czyli znowu nie będzie mógł spalić. Aż w końcu się spóźni :P

A porzucanie wioch to tak po głębszym zastanowieniu to jest furtka do tworzenia sztucznych farm lub przekazywania sobie wioch w sojuszach.

34

Saturday, 03.10.2009, 22:52

Po głębszym namyśle uważam że powinno zostać tak jak jest tak długi czas oczekiwania na palenie wiochy znacznie utrudniał by wojne
już nie można by było kogoś na samej stolicy zostawić bo z tego co mówisz to po przejęciu jednej wiochy trzeba by było ja trzymać az sie skonczy potrzeba trzymania na sobie ochronek czyli do końca wojny
pomysł bez sensu

porzucanie wioch tez jest bez sensu ponieważ gracz któremu sie ją zabrało by mogł sobie spokojnie zawinąc z mapy przeciez by niczyja była
juz lepiej zrobić oblegi na surowce wtedy gracze którzy przejmuja wiochy tylko po to żeby wyczyścic spichlerze i potem je pala nie musieli by tego robić

35

Saturday, 03.10.2009, 22:55

Awatar:

czyli, reasumując:
koles ma 3 wioski w 4 ep, zakalda na przejęcie - wygrywa, wiocha jest do kitu, spalona ambasada itp, ale on jej nie moze spalic, wiec tylko traci slot. co gorsza, innych wioch tez spalic nie moze(sic!) bo przeciez ochronki nie są wybiórcze(działają na wszystkie wioski tak samo, wiec tu pewnie byłoby identycznie)

jak dla mnie bomba

36

Saturday, 03.10.2009, 22:57

Oooooootóż o to właśnie chodzi :P

Niczego innego się nie spodziewałem. Ci co na górze to powiedzą nie bo wtedy "czas rzezi" zamienił by się w faktyczny czas wojny :P

Trzeba by się wtedy wykazać czymś więcej niż tylko przynależnością do topowych klanów :P

To tyle idę spać.

37

Saturday, 03.10.2009, 22:58

awar ty naprawdę czegoś nie rozumiesz
wiesz kto najczęściej kończy z tą grą?? osoba która po raz pierwszy straciła wiochę (wiochy) lub taka dla której zrobiła się już ona monotonna (robienie lokacji - sam złom bo na coś fajnego trzeba mieć szczęście lepsze niż w lotku, puszczenie woja po surkę no i może jakaś mała walka)

1. ci co się nastawili na walkę od samego początku jakoś wychodzą obronną ręką po stracie wiochy - sojusz pomoże coś sam zakombinuje ale gra
2. simowcy (punktowcy) jak im zabierasz zabawki to olewają konto - nie mają czym odbić wiochy albo z kim

goście z pierwszej opcji jak będą chcieli to cię spalą czy po 6 czy po 12h a tych drugich już nie ma bo zabrałeś im zabawki

porzuć jest jedyną opcją ale i tak nie wprowadzą bo za dużo zachodu
a jak będę chciał oddać komuś z mojego sojuszu wiochę o tak czy siak oddam i nie potrzebuję do tego porzucania

38

Saturday, 03.10.2009, 22:59

karwek a od czego ma opcję szpieguj ? Sprawdza co tam jest i czy mu to odpowiada. Jak odpowiada to przejmuje i wtedy sobie ambasadę odbudowuje. Jak nie odpowiada to po kiego że się nie wyrażę w ogóle obleg robi ????

Pa. Dobranoc.

39

Saturday, 03.10.2009, 23:05

stsmax czy Ty aby przeczytałeś o co chodzi z tymi 6h ochrony ? Nie spalisz jak kontrobleg pójdzie, a jak ambasady nie odbudujesz (a np. Wy tego nie robicie nigdy bo właśnie wolicie spalić) to wtedy nie utrzymacie wiochy.

Sorry , czytaj ze zrozumieniem. A jak nie to nie odpowiadaj bo jak niby spalisz ? Bez urazy ale zdaje się nie łapiesz o co chodzi.

Dobra już definitywnie znikam. Ale zanim znowu odpowie ktoś to niech chwilę się zastanowi o co w ogóle chodzi :P

Multipost. Ostrzeżenie.
//Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (03.10.2009, 23:34)


40

Saturday, 03.10.2009, 23:05

karwek a od czego ma opcję szpieguj ? Sprawdza co tam jest i czy mu to odpowiada. Jak odpowiada to przejmuje i wtedy sobie ambasadę odbudowuje. Jak nie odpowiada to po kiego że się nie wyrażę w ogóle obleg robi ????

Pa. Dobranoc.
sprawdza bonusy - zerowe, ambasada spalona, płatnerz(lub cokolwiek innego) spalone, w wiosce złota brak
a nawet gdyby nie to, ze wioska słaba to chocby nawet po to, żeby spalic i dac nauczke, rozpoczac wojne, cokolwiek

6h ochronki przed spaleniem? ok, ale tylko i wyłącznie od momentu rozegrania oblegu - potem niech posyłaja ataki, jeśli im zalezy