Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 03.10.2009, 23:09

Ale człowieku. Co da 6h od rozegrania oblegu skoro przez 24h nie można odbić ???? Czy Ty zastanawiasz się co piszesz ? To co to by dawało ???? Echh.... nie no dobra.........

42

Sunday, 04.10.2009, 01:27

ze jesli obleg skonczy sie o 3 w nocy, albo o 11 a ty bedziesz w pracy, to przez 6h nie usunie Ci taki ktos wioski, a potem bedziesz mogl na niego ataki wysyłać

43

Sunday, 04.10.2009, 09:00

Ale powtarzam po raz któryś że chodzi o szansę na odbicie wioski , a nie o atakowanie bo jeżeli ktoś będzie miał zamiar Cię spalić to i tak nie będzie tam ani wojska ani surowców trzymał. Więc co po atakowaniu pustej wioski ? Taka zmiana nic by nie dała.

44

Sunday, 04.10.2009, 09:45

Awatar ale ty nobek jestes. Atakowanie ma na celu własnie nie spalenie wioski jezeli Ci zalezy na wiosce to wysyłasz na nia dalekie ataki i wtedy aktualny jej właściciel nie moze jej spalic

45

Sunday, 04.10.2009, 10:02

Palenie wiosek

Proponuję, może coś takiego. Trochę drastycznie, ale może... Nie ma palenia wiosek.Co w zamian? Zostaje niszczenie budynków, które następuje w czasie 1/3 bądź 1/2 budowanego budynku. Wydłuży to bardzo zniszczenie wioski (rozbudowanej do paru tygodni). Spowoduje to, że dobry gracz zastanowi się nad przejmowaniem po kolei wiosek i paleniem aż znajdzie tą pasującą mu.Granice między dobrym graczem a gorszym zniwelują się. Gorszemu graczowi pozostanie gorsza wioska, na której dalej będzie mógł rozwijać się. Nie będzie masowego odchodzenia od gry po utracie wioski. Nadal będzie można oddawać nie formalnie wioski w ramach klanu. Ale coś trzeba będzie zrobić z wioską, której się nie chce. Zostanie długie niszczenie bądź podrzucenie słabszemu graczowi w zamian za lepszą. To co napisałem jest do przemyślenia. Może w następnej wersji TE.

46

Sunday, 04.10.2009, 10:13

Ale ludzie wasze pomysły zaprzeczaja sensowi istnienia tej gry co to bedzie za czas wojny jak nie bedzie mozna prowadzić wojen ??
Wojny z innymi klanami sa głowna atrakcją tej gry jeżeli ich zabraknie to dopiero ludzie zaczna odchodzić .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (04.10.2009, 10:25)


47

Sunday, 04.10.2009, 19:07

Sunny a Ty nadal tylko Mezopotamią żyjesz, a już raz mówiłem w jukatanie najdłuższy marsz trwa ze 4h i tylko jakiś nawiedzony fanatyk będzie noc zarywał żeby co chwilę ataki posyłać.

A właśnie możliwość odbijania sprawiła by że faktycznie zaczął by się czas wojny, a nie czas rzezi co też już pisałem. I co też pisałem nie jest dziwne że osoby "z góry" tak definitywnie się sprzeciwiają bo wtedy nie mieli by tak łatwej możliwości wyniszczania słabszych klanów :P

Ale co tam. Decyzję TE podejmie.

48

Sunday, 04.10.2009, 19:18

Awatar - z ciekawości, ile wojen widziałeś? w ilu brałeś udział?

przecież ta ochronka zabija jakąkolwiek wojnę
ktos moze sobie simowac i simowac, a jak mu zabiora wioskę, to klan go wspomoze, a jego wioski i tak nie skasują, bo nie dadzą rady

po za tym takie coś z punktu widzenia równorzędnych klanów jest zupełnie nie do przyjęcia, to jakby szczypać się po 4 literach

49

Sunday, 04.10.2009, 20:06

No właśnie Awatar ile Ty wojen widziałeś ?? bo jak dla mnie wyglądasz na sima któremu spalili wioskę i się popłakał na forum z tego powodu

50

Monday, 05.10.2009, 07:22

Tak dla ścisłości to mi dwoje z topowców zarzuca właśnie że ja palę farmy. A co do wojen to Waszym zdaniem jak spalić się nie da w czasie ochronki to już wojny nie da się prowadzić ? To pokazuje tylko jak dla Was prosto to wszystko wygląda. Przejąć i spalić, ale już pokombinować jak przejąć i osłabić przeciwnika by nie dał rady odbić to już nie bo wtedy było by zbyt trudno, a jak się ma wieloletnie nawyki z T1 to potem ciężko się przestawić co nie ? :P

51

Monday, 05.10.2009, 10:42

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


52

Monday, 05.10.2009, 11:56

Przepraszam a opcja "wioskę można spalić 6h po zakończeniu okresu ochronneg przed oblegiem" czemu nie została uwzględniona ?

53

Monday, 05.10.2009, 12:00

Awatar to że palisz farmy to nie znaczy że brałeś udział w jakies wojnie a prowadzenie wojny z tym Twoim pomysłem jest po prostu nie możliwe.

54

Monday, 05.10.2009, 12:02

Sunny nie mam zamiaru się kłócić, ale powiem tak. Jeśli byłeś lub będziesz kiedyś w wojsku to tam Ci powiedzą co jest niemożliwe :P (to żart jakby ktoś poczucia humoru nie miał)

P.S. A jeszcze mam pytanie uzupełniające do opcji nr 2 z ankiety. Znaczy burzenie totemu miało by przebiegać tak jak obecnie czyli że np. na 15 lvl burzenie trwa 15h ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Awatar" (05.10.2009, 12:11)


55

Monday, 05.10.2009, 12:12

przepraszam bardzo,a jak jest w rzeczywistości ? czy armia zdobywając miasto ma zakaz spalenia go?
wódz im zabrania? czy też bogowie ich powstrzymuja?
jak dla mnie dobrze jest jak jest,ale wprowadzenie opcji "porzuć wioske" jest godne uwagi
AKUMA

56

Monday, 05.10.2009, 12:19

Właśnie ta ankieta to taka ni w pięć ni w dziewięć bo dwie opcje od samego początku dyskutowane w ogóle nie zostały w niej ujęte.

Czyli opcja porzucania wiosek, oraz w/w opcja chrony przed spaleniem w czasie okresu ochronnego plus jakiś czas po nim, za to ujęte takie nad którymi praktycznie żadnej dyskusji nie było.....

57

Monday, 05.10.2009, 12:27

no to masz odpowiedź jak admini nas słuchają i czy czytają nasze posty
z całej masy pomysłów wybrano 2 najgorsze i dorzucono słynne:niech zostanie jak jest
a czemu nie wprowadzą porzucania? bo za duzo jest grzebania w systemie gry,aby wprowadzić ograniczenia w porzucaniu
bo bez nich sami byśmy sobie naprodukowali farm ile tylko mozna
AKUMA

58

Monday, 05.10.2009, 13:18

co do zainteresowania tworcow swoja gra to juz wyrazilem swoje zdanie we wczesniejszym poscie

moim zdaniem dobrym rozwiazaniem bylaby mozliwosc porzucenia wioski
co dawalo by to graczom
-swobode w rozpoczynaniu wojenek - ryzyko ze zestanie sie tylko na stolicy byloby wyeliminowane
i wiadomo strona przegrywajaca konflikt zostawalaby na gorszych wiochach
-mozliwosc szybszego startu zaraz po przejsciu do nowej epoki - wymiana swoich zerowych wioch na opuszczone juz troche rozwinieta
- wieksza ilosc farm - wiecej graczy przechodzila by do wyzszych epok a nie kisila w 2 jak dotychczas
- najsilniejsi dalej byliby w topce, majac najlepsze wiochy ale sredniacy mieli by szanse zbilzyc sie do nich duzo szybciej niz teraz

co do nadprodukowania farm mysle o mozliwosci przejmowania opuszczonych wioch wiec nie byloby zbyt duzego problemu z nadmiarem

mysle ze trzeba byloby skupic sie nad jedna/dwoma dopracowana propozycja ustalic koncowa wersje i dopiero poddac glosowaniu
bo w tej chwili jest to bezsensu
nie wiem ile glosow juz oddano bo nie bylo mojej opcji
ale mysle ze niezbyt duzo

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

59

Monday, 05.10.2009, 13:31

Nie mogę znależć posta, w którym jest zawarty pomysł na porzucanie wioski..:/
Ale takie pomysł jest fajny jeżeli zamiast ich palenia wprowadzić opcje [porzuć], przy takiej operacji wszystkie budynki w wiosce miały by zmniejszane poziomy o 50% zaokrąglane w górę czyli:
-totem lvl 1 do levelu 1
-kopalnia lvl 5 do lvl 3
-kopalnia lvl 8 do lvl 4
(okaleczanie wiosek zamiast całkowitego palenia)
Jesli wioska została porzucona i nikt jej nie próbuje odbić to po 7 dniach zostaje skasowana.

EDIT:
Jest bardzo proste rozwiązanie, wystarczy zablokować opcję zniszcz, a dać opcję porzuć.
Wiem, zaraz zacznie się krzyk o zaśmiecaniu serwera, ale i na to jest sposób:) W innych grach porzucone, nieaktywne wioski są usuwane z serwerów, a tutaj nawet jedynki stoją:P
Zróbcie trochę porządku na serwie, zmieńcie opcję, a zwiększy się grywalność gry i słabsi gracze nie będą rezygnować tak szybko, a pan Awatar celuje jako drugi na T2 w bezmyślnym paleniu wiosek!!!
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rumi" (05.10.2009, 13:53)


60

Monday, 05.10.2009, 13:49

Co do porzucania to w tym wątku było nawiązane na pierwszej stronie post nr 12, a zapoczątkowany przez Elzutek w dziale "Porady" wątek "jak zatrzymać nawiedzonego gracza" post nr 6.