Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 06.10.2009, 10:45

Time Edge

Chyba szykuje się odejście spamera, trolla i w ogóle ( i 2 bananowca - dzięki Lomnas ;P ).

Powiem szczerze. Pierwsza epoka staje się nużąca (szamani w odwodach, kopalnie po 20 godz, ołtarz po 16) A przejść nie można bo cię Ci do o koła rozwalą. Więc, albo admini wprowadzą eventy klanowe do 13 listopada albo kończę grę, lecz nie chodzi tu o wyżalenie się, ale ile osób z epok 1-5 odczuwa takie samo uczucie ? Że gracie w tą grę z przyzwyczajenia / przyjaciół ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

2

Tuesday, 06.10.2009, 11:20

Są też inne siły napędowe :D

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 06.10.2009, 11:57

Nie no wiadomo, ale większość graczy tylko to trzyma.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 06.10.2009, 11:58

Do tej pory były 3 bany na forum i żaden nie należał do Ciebie;) Najwyżej osta zarobiłeś... :P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 06.10.2009, 12:01

Cicho bądź, bo mi respect spada ^^

Lomnas, a czy ty tak nie uważasz ? Że ta gra trzyma cię z przyzwyczajenia ? :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 06.10.2009, 12:02

Jeszcze nie;) Dalej mam sporo rzeczy do odkrycia...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 06.10.2009, 15:19

Ja też grałem, grałem, grałem, po pewnym czasie zdałem sobie jednak sprawę z tego, że po co mam w to grać, przecież i tak nic nowego nie odkryję, zresztą gra kończy się na średniowieczu. Jeśli jeszcze tego nie odkryliście, to zrobię to za Was! Są znacznie ciekawsze rzeczy do roboty niż granie w TE. Naprawdę bardzo współczuję wszystkim "botom" które rezygnują ze szkoły, pracy, przedszkola (?) by tracić, palić, tracić, palić... Są inne gry, np. &*%*^%$&$&^% (wyręczę Lomnasa), w których wszystko dzieje się wolniej i w których wystarczy poświęcić godzinę wolnego dziennie by być w TOP.
Zamiast czasu marszu np. 12 minut powinna być godzina, by nie można było toczyć wojen na odległość. To moje zdanie, boty z MW zaraz powiedzą "NIE BO NIE, TY ^#^#%#".

Reklama gry powinna być taka:
Jeśli jesteś maniakiem komputerowym i szukasz gry, w której 24/7 = TOP właściwie trafiłeś!
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (06.10.2009, 15:31)


Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 06.10.2009, 16:52

Wypowiedź teoretyczna: (admińska)


Nie do końca, im dłużej grasz. W grę tym masz większą przewagę ( prawda, nawet na BW mogą ci punkty przepaść i trzeba przy kompie siedzieć.)

Wypowiedź praktyczna (moja)

A gó... prawda ! Większość gier jest tak złożona że nie opłaca się atakować o 3.54 bo jest MOCNY bonus dla obrońcy.
A w Time Edge ? NIE im dłużej siedzisz tym masz DUŻO większe szanse.

Tak więc muszę Cię poprawić Habogan, to gra dla tych co przeznaczają 8 godz na sen, 6 na szkołę, a reszta gra w Time Edga.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 06.10.2009, 17:24

Prawda, to pierwsza gra przeglądarkowa w którą trzeba grać jak w MMORPG'a
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

10

Tuesday, 06.10.2009, 18:54

Habogan, Magister...


spichelrze na maxa, wysyłacie armie na Fidżi, macie załatwioną ochronkę przed oblegiem. Mozesz wejsć na 2h dziennie(2x1h) , zrobić wyprawki(w 2h bez żadnego problemu) i nic Ci się nie dzieje

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 06.10.2009, 18:59

No i co ? I tak w kółko ? Do usranej śmierci mam rozumieć ? Wejdę na 2 h wyślę z max 6 wypraw (20 min drogi) i co ? Tak codziennie wchodzić nastawiać coś, wybudować, i tak dalej ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

12

Tuesday, 06.10.2009, 19:13

a co ty chciales wiecej? mozesz najeżdżać, wojować, nalotować itp


PS. 20 minut drogi ma sie w 1 ep, po za tym nie musisz chodzic tylko 1 hero

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 06.10.2009, 19:26

No i co z tego ? Chodzę dwoma. Policzę ci ich. Wysyłam ich dwóch ( 2 wyprawy zużyte ), wracają, wysyłam (4 zużyte), wracają, wysyłam (6 zużytych) przy tym atak (przeplanowanie armii i czekanie na atak - jakieś 20 min) + 6 wyprawkek zużytych = ładne 120 min. A teraz szczerze. Ile sfarmiłem ?

PS: Gów.. obchodzi wojowanie mnie moim HERO typu P-LOT żeby rozbić latacza (a latacza mającego 20 szamanów w odwodach to wcale tak łatwo się nie da ubić, zakładając że ma 200 hp i 0 obrony to muszę mieć P-LOT 200. Brzmi ładnie, ale nie w 1 ep).

Tak zgadza się w 1 ep, ale koło mnie jest trzecia epoka w sojuszu z drugą. Nie ma to jak ukraść wioskę kogoś z dużą ilością pustyń, ja przechodzę, a za 3 dni nic nie zrobię. A klanom jakoś nie zawsze udaje się rozbić obleg prowadzony przez anioła, potem demony szybciutko zapierdzielają z armią łuków i ... Snipers ! Że już nie wspomnę o bohaterach. W jedną rundę padnie mi Hero, bo powiedz mi ... CZYM, ALE TO CZYM SIĘ WYLECZĘ W EP ? Kapłani w dwa dni ?

Podsumowując zawiłego posta.

Wojowanie - złomowanie lotnika.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

14

Tuesday, 06.10.2009, 22:56

Dziwne, bo ja moge poswiecic na rozrywke kilka godzin dziennie a jakos sie rozwinalem calkiem przyzwoicie w e5 i juz zaczynam myslec o e6. A gra mnie nie nuzy, moze wlasnie dlatego, ze nie siedze przy niej calymi dniami ;)
Ale ja w ogole jakis inny jestem :P
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 07.10.2009, 15:02

Trzeba siedzieć cały dzień, wysyłać ochronki, oblegać, szpiegować, atakować w nocy...
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 07.10.2009, 15:28

... jeśli chcesz grać, a nie wchodzić na Time Edga.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

17

Wednesday, 07.10.2009, 15:57

baldr - pierwszy raz się z tobą zgadzam :)
grać wystarczy kilka godzin dziennie 2 - 3
lub co 2 h zajrzeć na 5 minut czy nic ciekawego się nie wydarzyło
a resztę czasu poświecić na to co naprawdę ważne

rodzinę, picie piwa, znajomych, picie piwa, itd ... :P
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

18

Wednesday, 07.10.2009, 20:19

Jakbym siedział przy tym 24/dobe to bym chyba oszalał....
Wystarczy połazić między wiochami wydać surkę, lokacje i tyle
chyba że chcesz farmić itp. ale zanim wrócą ze skanów jednostki to trochę minie...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

19

Thursday, 08.10.2009, 08:36

nie dziwie sie ze jak ktos ciagle siedzi w kamieniu to mu sie zaczyna nudzic

im wyzsza epoka tym jest ciekawiej
1-2 epoka to wersja demo

gra przypomina szachy wiec nie kazdemu bedzie sie podobac
ale zabiera naprawde malo czasu bo tak naprawde robi sie kilkadziesiat akcji polegajacych na kliknieciu pare razy myszka
trzeba tylko umiec dobrze spozytkowac czas pomiedzy tymi kliknieciami ;)

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 08.10.2009, 09:53

Jak jesteś takim hardcorem by przejść do 2 ep w 1 wiosce z ołtarzem na 10 ... to dawaj :)

Dziwne ... ja lubię szachy, a gra mnie nudzi.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.