You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, October 10th 2009, 3:36pm

Nie ma możliwości dodania porzucania wiosek. Nie będziemy zmieniać 90% kodu gry.
PS. Jak by była taka opcja możliwa to kazał bym Kruczemu także o niej napisać.

Raczej nie będzie;)

I chyba to jest jasne, a jak ktoś swój klan zdradzi i do chaosu przejdzie to nawet niech nie pokazuje potem że gra tak jak mu chaos każe :P



Upssss..... wiem..... warna zaliczyłem. No trudno. Sprzedawczyków nie lubię ;)

22

Saturday, October 10th 2009, 3:39pm

ANKIETA = UBOGA TA ANKIETA

prosze o dodanie opcji PORZUĆ WIOSKE!

to ten cytat miał być, sorry za pomyłkę wyżej.

Duble pack za prywatę i multipost...
//Lomnas

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Oct 10th 2009, 6:58pm)


23

Saturday, October 10th 2009, 7:10pm

propozycja Drastica brzmi najsensowniej



ale nie skracac czasu niszczenia budynkow



tak aby oblegi byly po o aby przejac i korzystac z wiochy a nie palic aby palic



zawsze mzona oddac komus z zaprzyjaznionego klanu i jest szansa odbicia dla pierwotnego wlasciciela



no i zablokowanie niszczenia budynkow w trakcie oblegu takze niezbyt mis ie poda (wg propozycji Drastica)

powinno pozostac

24

Saturday, October 10th 2009, 7:28pm

propozycja Drastica brzmi najsensowniej



ale nie skracac czasu niszczenia budynkow



tak aby oblegi byly po o aby przejac i korzystac z wiochy a nie palic aby palic



zawsze mzona oddac komus z zaprzyjaznionego klanu i jest szansa odbicia dla pierwotnego wlasciciela



no i zablokowanie niszczenia budynkow w trakcie oblegu takze niezbyt mis ie poda (wg propozycji Drastica)

powinno pozostac




A o czym ja cały czas piszę ? Aaaaallleeee........ przeca chaos sobie werbuje nowych i każe im mówić to i to.... ok Lomnas, bana mi daj. Ja fałszywemu chaosowi nie odpuszczę i zdrajcom którzy dla własnej prywaty do nich przechodzą i cztery litery im liżą........



I żeby zdziwienia nie było dzisiaj zostanie jeden płaczek zniszczony choćbym miał sam swoją wiochę poświęcić.....

Naprawdę zdecydowaną większość wiadomości z kilku ostatnich postów mogłeś przekazać poza forum... a tak kolejne ostrzeżenie tym razem czwarte i ostatnie.
//Lomnas

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Oct 10th 2009, 8:13pm)


25

Saturday, October 10th 2009, 9:44pm

Ja by proponował zniszczenie wioski dopiero po skasowaniu wszystkich budynków (nie kopalni), a czas niszczenia skrócić.
Aha i zablokować możliwość niszczenia podczas oblegu wtedy.

Albo czas kasowania wioski = Pozioł Ołtarza x 2 x poziom epoki

Czyli na skasowanie wioski w 4 epoce z 20 lvl cytadelą trzeba.
20 x 2 x 4 = 120H


Albo jakiś inny wzór/pomysł który będzie wydłużał czas niszczenia proporcjonalnie do czasu budowy wioski.

a prosze bardzo,moge poprzeć ten pomysł
teraz jest 24+18 czyli 42 godz czasu na burzenie
to po co taką wioche odbijać?
no ale do tego dążymy :rotfl:
AKUMA

26

Saturday, October 10th 2009, 10:19pm

i tak mam już przechalapane więc mam tylko jedno pytanie. paris jaki nick masz w grze ???? My się, nie ukrywamy.... A może członkowie chaosu nie mają odwagi się ujawnić ??????......

27

Sunday, October 11th 2009, 2:06am

A ja jestem za tym by było ,przejmujesz wiochę to tracisz bonusy na niej występujące i poziom budynków o polowe spada w dół .Na zamianie jest problem ale myślę ze coś mądrego dało by się wymyślić

28

Sunday, October 11th 2009, 6:46pm

i tak mam już przechalapane więc mam tylko jedno pytanie. paris jaki nick masz w grze ???? My się, nie ukrywamy.... A może członkowie chaosu nie mają odwagi się ujawnić ??????......

mam inny nick na forum,zeby nie musieć czytać twoich wypocin jeszcze w grze,forum mi całkiem wystarcza na obcowanie z Tobą

Awatar dostał bana i raczej już nie odpisze. Prosiłem bez osobistych dyskusji na forum ale jakoś nie możecie się powstrzymać... Kolejne ostrzeżenie być może nauczy czegoś pozostałe gaduły.
//Lomnas
AKUMA

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Oct 11th 2009, 6:49pm)


29

Sunday, October 11th 2009, 7:12pm

Komentarz do ankiety:
  1. Niemożliwość całkowitego palenia kwadratów jest ciekawym rozwiązaniem, daje silnym klanom pole do tworzenia nowych żywych farm. Silniejszy zawsze wciśnie pole na którym da się produkować złoto, ale już nie da się wystawić wojska słabszemu. I wtedy słabszy staje się żywą farmą dostarczającą surowców. Najlepiej ustawić takie wioski blisko własnej stolicy. Po każdej zmianie epoki będzie część ludzi którym pola w kolejnej epoce wydają się mniej ciekawe niż sąsiada, czy nawet to obok.
  2. Palenie totemu i dopiero wtedy palenie całej wioski ma największy sens. Nawet jeżeli po kliknięciu spal osadę trzeba by było poczekać kolejne 24 godziny to proszę dodać do tego punktu nieuchronność spalenia wioski, czyli żeby nie dało się szpiegowaniem, albo atakami zatrzymać tego procesu. Zniszczenie totemu oznacza, że z danej wioski nie da się już wystawić wojska.
  3. Jeżeli mamy 3 wioski i nie trafimy z kumulacją wojska w tą której nie chcemy stracić, to pomimo rozbić ze strony klanu jest duża szansa że pole to stracimy. Pięć nawet osłabionych rozbiciami armii ma duże szanse wygrać z jedną. Ale to zupełnie inny temat.
Do pozostałych, to że tworzenie wioski trwa miesiącami, a niszczenie to tylko jeden klik, jest jak najbardziej na rękę twórcom, w ten właśnie sposób zatrzymują was na kolejne miesiące w grze. Dlatego nie liczcie na jakiekolwiek zmiany w tym temacie.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

This post has been edited 1 times, last edit by "Mort" (Oct 11th 2009, 7:18pm)


30

Thursday, October 15th 2009, 10:31am

dawno się nie mądrzyłem ,więc napisze coś sobie
admini twierdzą,że porzucanie wiosek wymaga zmian 90% kodu,ciężko mi w to uwierzyć,ale powiedzmy,ze mi odwaliło i uwierzyłem.
z tym,że przy okazji wpadło mi coś takiego do głowy
wioska jest przypisana do pola,TAK ???
czy admini nie mogliby stworzyć gracza o nielimitowanej liczbie wiosek (1 dla każdej epoki) i jemu przypisywać porzucane wioski?
to już chyba nie jest aż tak skomplikowane?
prosze adminów o "konkretną odpowiedź"
jak już pisałem wcześniej jestem inżynierem informatyki i nie wiem w czym dokładnie leży problem po waszej stronie
AKUMA

31

Thursday, October 15th 2009, 8:23pm

Quoted

2. Wioska może zostać spalona tylko gdy zniszczymy totem (zburzymy go do 0 poziomu) (18)


Dla mnie bajka ale mozliwość kasowania totemu musi byc dopiero po ochronce oblegowej :>
W innym wypadku nei ma sensu ..
Dodatkowo kasowanie budynków powinno być wydłużone do 2/3 czasu całkowitej budowy .
Pozdrawiam

32

Friday, October 16th 2009, 11:21am

To nie jest tylko sprawa gdzie wioska jest przypisana co problem przerabiania wszystkich algorytmów dotyczących wioski.

Temat clozet. Nie będzie.

Dodatkowo, skoro wszyscy zainteresowani jak widzę się wypowiedzieli, a wola zmiany jest znikoma to => zmiany nie będzie.

Case clozet.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker