Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 07.12.2008, 18:55

Nadawca: xxxx Tytuł wiadomości: zapytanie Data wysłania: 2008-12-07 17:25:40

może dał byś się rozwinąć
Pozdro

grzeczna odpowiedź:

Adresat:xxxx Tytuł wiadomości: Re: zapytanie Data wysłania: 2008-12-07 17:28:39

Obiecuję, że nie będę Cię atakował częściej niż 2 razy na dobę

i ciąg dalszy:

Nadawca: xxxx Tytuł wiadomości: Re: zapytanie Data wysłania: 2008-12-07 18:40:00

chyba jednak nie o to mi chodziło :)



I z innej beczki: po moim posłaniu wojsk na cel xxxx:

Nadawca: xxxx Tytuł wiadomości: Re: tym razem nic nie zyskasz.. Data wysłania: 2008-12-07 18:27:41

tya..bardzo milo jest, jak wpadasz po surki, no nie ma co ;))
poza tym, ze nie mam kogo farmic w okolicy, z kopalni malo sie produkuje, to
jeszcze sam farmiony jestem... wypas na full ;)) i jak tu sie rozbudowac..

22

Tuesday, 16.12.2008, 09:01

krótkie, treściwe i wyczerpujące zgłoszenie gry z 1 IP :D

Cytat

Na IP grajom 2 osoby

koniec msg ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Tuesday, 06.10.2009, 21:41

może ktoś mi pomoże odcyfrować co on pisze ??

Nadawca: wnw

Tytuł wiadomości: Re: kwadratowo
Data wysłania: 2009-10-06 21:29:08




predzej czy puzniej cie zlapie a teraz propa i klinkiego wyczyszcze a ciebie

zostawie na deser a ja spokojnie siedzialem w akademi i niewalczyle ale jak sie

zaczyna to nietchyz bo na gluwny klan sie bales atakowic i dlatego mie

zatakowales a ja w eko szlem spokojnie teraz juz niebedzie tak dobrze
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Tuesday, 06.10.2009, 21:58

Dowód na wtórny analfabetyzm dzieci neostrady.

I tyle na temat...

PS.
Podobno to nie jest dziedziczne i nie da się tym zarazić przez dotyk, LaCroix, więc możesz od niego więcej ciekawych informacji wyciągnąć :rotfl:

25

Tuesday, 06.10.2009, 22:24

Kto to jet "klinki"?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 06.10.2009, 23:56

Nadawca: xxx

jak widze przeszkadzamy se w farmieniu moja propozycja to taka ze ja atakuje wioski na połnocy a ty na polodniu, lub coś w tym stylu.

Moja odpowiedź: Nie pierdziel i tak cię będę farmił.

A teraz moja uwagi:

"a le ladnie mó odpisalem tak ze tymi znakami interponkcujnymi i bez bleduf ortograficzyh, nie ?"


Nadawca: xxx

cześć, jestem nowy. mozesz mi przeslać surowce ? (wiadomość dotarła po tym jak mu ochronka spadła.)


*15 sek później*

Nadawca: xxx
o dzienki nawet nie wiesz jak fajnie ze wysylasz armie z surowcami

*Po "dostarczeniu" surowców*

Nadawca: xxx

czemu zabiłeś mojego hero ? zaplacisz mi za to.


To koniec naszej wspólnej rozmowy. Tak czy siak wysłał mi tydzień później 7 mastodontów które zasiły moje exp. Potem koleś bluzgał na mnie i mówił że mnie zbanują, a potem to mi tylko expa dawał, aż wreszcie z niewyjaśnionych powodów przestał produkować jednostki i ulepszać kopalnie :(
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

27

Thursday, 08.10.2009, 10:48

Ta wiadomość może nie jest śmieszna, ale wklejam ją jako ciekawostkę, jest wspaniałym przykładem podejścia jednego gracza do drugich:P

Nadawca tej wiadomości ma bardzo wysokie mniemanie o sobie







Nadawca:
Awatar

Tytuł wiadomości:
Na co liczycie ?

Data wysłania:
2009-10-08 10:43:34



chodowlę płaczków chcecie stworzyć wtrącając się ? Jak wy budując się
przejmowaliście i paliliście wszystkich wokoło to było ok ? Teraz
samarytanie straszni ? Na razie ograniczymy się do ponownego odbijania, ale jak
będziecie nadal się wtrącać to żebyście zdziwieni nie byli jak kolejnym
razem taka oddana jakiejś ofermie wioska zostanie spalona. Nie będziecie sobie
łajz do farmie chodować naszym kosztem. My przetrwaliśmy Wasze palenie i
przetrwamy dalej, a ofermy co nie potrafią grać i tak nie przetrwają
choćbyście na każde ich zawołanie biegali jak psiaki na smyczy :P


28

Thursday, 08.10.2009, 11:08

To nie jest śmieszne tylko prawdziwe. Wasz klan teraz stara się podbudować reputację robiąc za jakąś policję na serwerze ? Nie wiem czy jest klan który z Waszej strony by nie ucierpiał, któremu byście wiosek nie przejęli i nie spalili. Nie interesowało Was nic to czy bezklanowaca palicie czy też to czy jakiegoś ledwo po przejściu do nowej epoki palicie. Wtedy nikt z płaczem nie leciał do innego klanu. Teraz się nagle dobrzy zrobiliście tylko jak Wam się wydaje czy to że odbijecie komuś wioskę oznacza że taka wioska jest już nietykalna czy jak ???

Co chcecie osiągnąć ? Hodowlę farm których właściciele grać nie potrafią czy może wydaje się Wam że z powodu Waszego wtrącania się nagle te wszystkie niższe klany przestaną walczyć i tylko simować będą żebyście Wy "wielcy" mieli co plądrować ?

Jak ktoś grać nie potrafi i leci jak nie powiem co z płaczem do topowców to taki ktoś najlepiej niech od razu konto skasuje i da sobie spokój z tą grą. I nie mam wielkiego mniemania o sobie bo co zrobicie ? Będziecie każdemu po kolei ochronki robić ? A ja nawet jak na samej stolicy zostanę to wystarczy.

Sami się zastanówcie. Zabieracie wiochy które zostały zdobyte na innych i są sukcesywnie rozbudowywane. A u takich przepraszam za wyrażeniem oferm skończy się takie dobroduszne oddawanie tylko tym że ktoś inny i tak wcześniej czy później przejmie ją i być może spali jak tylko o ochronkę mu chodzi.

Ale pożyjemy zobaczymy. Już raz mówiłem że Wasze przejmowanie i palenie wiosek skończy się tym że Ci co stracili przejmą kolejnym i w końcu farm zabraknie. Teraz próbujecie kolejnej zagrywki która skończy się na zasadzie "jak ja nie mogę mieć bo się topowcy wtrącają bez powodu to spalę i nikt nie będzie miał". Bawcie się dalej w policję, a wspomnicie moje słowa. :D :D

29

Thursday, 08.10.2009, 11:21

Ty awatar jakiś dziwny jesteś !!!
wszędzie weszysz teorie spiskową przeciw twej osobie i klanowi,jeżdzisz po nas jak świnia ryjem po korycie,a potem się dziwisz,ze was atakujemy i robimy wam złośliwości
zabieracie wioski słabiutkim graczom i uważasz,ze to jest ok ???
a spróbuj kogoś silniejszego trafic

ps.a wioski należały do tego gościa od kiedy pamiętam i dostał ją z powrotem ot tak poprostu
no i żebyś się nie czepiał,ze palimy wszystko

ps2.nawet nie wiesz ile mnie zdrowia kosztuje czytanie twoich wypocin
AKUMA

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "paris" (08.10.2009, 11:26)


30

Thursday, 08.10.2009, 11:22

Mezopotamia 2 epoka tak dla zabawy gralem , sam bez klanu zalozylem obleg na innego bezklanowca po czym pisze do mnie osoba trzecia .
" Zabiles mojego brata juz niezyjesz , powiem kumplom , juz nie pograsz nie masz sie co logowac "

Hehe po prostu mistrzostwo.

31

Thursday, 08.10.2009, 11:33

Ty awatar jakiś dziwny jesteś !!!
wszędzie weszysz teorie spiskową przeciw twej osobie i klanowi,jeżdzisz po nas jak świnia ryjem po korycie,a potem się dziwisz,ze was atakujemy i robimy wam złośliwości
zabieracie wioski słabiutkim graczom i uważasz,ze to jest ok ???
a spróbuj kogoś silniejszego trafic

ps.a wioski należały do tego gościa od kiedy pamiętam i dostał ją z powrotem ot tak poprostu
no i żebyś się nie czepiał,ze palimy wszystko

ps2.nawet nie wiesz ile mnie zdrowia kosztuje czytanie twoich wypocin
A Wy to kogo żeście atakowali i palili jak się rozbudowywaliście ? Wszystkich jak leci. A idąc Twoim tokiem rozumowania to np. jak swego czasu xsummerx przejął wioskę Villentra który ją osadnikiem swoim wybudował to oznacza że też powinien mu ją oddać bo ta wioska od zawsze była Villentra tak ? I to że teraz nie palicie to żadne wytłumaczenie. Nie ma klanu który by od Was nie ucierpiał bez powodu. A teraz to Wam farm zaczyna brakować. W końcu oprzytomnieliście. Ale niestety. Ja Wam się nudzi to przechodzcie do następnych epok, a nie wtrącajcie się w nie swoje sprawy.

32

Thursday, 08.10.2009, 12:04

awatar! masz u mnie ignora,bo już nie moge słuchać tych twoich wy(po)(mio)cin.
niedługo bedziesz sam ze sobą rozmawiać
AKUMA

33

Thursday, 08.10.2009, 12:17

Co do palenia to zapytam a co właśnie Akuma zrobił z pierwszo poziomową wioską którą przejął jutinowi ???.....

I jeszcze bezczelnie powie że oni nie palą bezmyślnie wiosek i to jak widać przejmują słabiutkie... ech.....



normalnie ta hipokryzja chaosu przerasta wszystko......

34

Thursday, 08.10.2009, 12:20

Awatar załóż sobie własny temat żeby się wyżalać a nie zaśmiecasz inne ....
bo nie wiem czy zauważyłeś ale ten dotyczy śmiesznych , zabawnych , dziwnych itp. wiadomości od graczy a nie do potyczek słownych...
prosiłbym jakiegoś moderatora o wyczyszczenie ostatnich kilku wiadomości (tych odbiegających od tematu) łącznie z moja

35

Thursday, 08.10.2009, 12:23

demonios nie wiem czy zauważyłeś że temat mnie dotyczy. Więc przepraszam ale kto jak nie osoba której temat dotyczy ma prawo się w nim wypowiadać ?

A co może prawda w oczy zakłuła bo właśnie okazało się że chaos po prostu w żywe oczy kłamie i bez żadnego oporu pali wiochy ale równocześnie wielkie oburzenie okazują na innych którzy w ten sposób postępują ?......

36

Thursday, 08.10.2009, 14:38

Awatar - szkoda, że nie gram na jukatanie, ale na miejscu Chaosu nie dałbym Ci nawet wioseczki postawić. Dożywotnio na stolicy

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Thursday, 08.10.2009, 15:26

Pomyliliście tematy... wszyscy. Prywatne żale proszę wylewać na PW. Każdy następny post w tym tonie będzie się równał ostrzeżeniu.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 08.10.2009, 16:13

Dzisiaj doszło.

Nadawca: xxx
"Ty gnojku, jak śmiesz robić na mnie obleg" !
*2 minuty później*

"Sorry, pomyliłem nicki :D"
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

39

Saturday, 10.10.2009, 21:01

Awatar - szkoda, że nie gram na jukatanie, ale na miejscu Chaosu nie dałbym Ci nawet wioseczki postawić. Dożywotnio na stolicy



Mogę mody ;) Otóż oni próbują jak mogą tylko widzisz taki mały myk. Jak oni mi wiochę spalą to ja sobie inną przejmę. Jaki finał będzie mi nic nie zrobią za to farm ubędzie :D :D :D

karwek za długo tam w Mezopotami siedzisz :P W Jukatanie byś zdechł , po prostu :P :D

Podobne wątki