Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

LoupReg

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Pomerania

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 10.06.2008, 13:21

Cytat

"bende", "morze" i inne perełki niejednokrotnie doprowadzają mnie do "lekkiej" irytacji. Co Wy sądzicie o tym problemie? ?(
Jeśli chodzi o błędy ,one mi nie przeszkadzają,każdy z nas (a przynajmniej większość) popełnia błędy - a zwłaszcza ja heheh ,ale oczywiście próbuje poprawiać każdy mój błąd jaki zauważę. Mnie denerwują takie dzieci neo,co myślą że wszystko im wolno i jakie są wspaniałe(czytaj:żenujące :thumbup: )prócz psucia innym humoru nic więcej do gry nie wnoszą (no i robienie z siebie idioty też im dobrze wychodzi ;)) .Dobry przykład kilka postów wyżej:)

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 10.06.2008, 13:31

Te dzieci neo to popularnie Trole ;) No to czekam aż pozostali Modzi się zgodzą na wklejanie bobaska mistrzom ortografii ;)
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

23

Tuesday, 10.06.2008, 13:37

Jestem za - jak coś to zgłoście post, to ktoś z modów doklei delikwentowi dzieciaka ;d
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Tuesday, 10.06.2008, 17:17

Ciekawy pomysł. Obrazek nie jest jakiś obraźliwy, a zapada w pamięć :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

sergo

Trainee

Postów: 54

Skąd: far far away

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 11.06.2008, 04:49

Jestem za, a pod obrazek proponuje podpiac linka do tej strony:
http://bykom-stop.avx.pl/

26

Wednesday, 11.06.2008, 16:06

Ja jestem również za ;). Szczególnie że złe nawyki wchodzą w krew i jak sie 100 razy zobaczy napisane "chcem" albo "znuw" to potem już samemu się nie wiem jak się poprawnie pisze dane słowo ( typowy syndrom polonistki ;) )

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 11.06.2008, 22:05

Jestem za, a pod obrazek proponuje podpiac linka do tej strony:
http://bykom-stop.avx.pl/


Ja jestem za. :) Czekam teraz tylko na ewentualne zgłoszenia, bo póki co "byków" na forum zbyt wielu nie widziałem. :thumbsup:
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

28

Friday, 13.06.2008, 20:39

Jak na złość takim analfabetom sprzyjają czasem nawet sami rodzice jak i nauczyciele...coraz popularniejsze staje się wydawanie "papierów na analfabetyzm" z byle powodu - dziecku nie chce się zastanowić nad bykami i rodzice załatwiją sprawę.. Prosty przykład: koleżanka zrobiła kilka - dosłownie kilka! głupich błędów w jakiejś pracy (miejsce akcji: ostatnia klasa szkoły podstawowej), a nauczyciel zareagował w szybki sposób - papiery na analfabetyzm i po sprawie - w wyniku czego ta nawet po kilku latach leje na swoją ortografie, bo ma wymówke...

Mogę szczerze przyznąć, że sam robie błędy na forach, głownie z powodu szybkiego tępa pisania...zazwyczaj są to głupie literowki itp ale jendak wciąż błędy - w krew weszło mi to poprzez gg - szybkie rozmowy, bez zwracania uwagi na pismo robią swoje. Dobrym lekarstwem okazało się natomiast rozległe pisanie w programie typu word, z opcją podkreślania byków - to naprawdę mi pomaga.

Moim zdaniem nawet taki avatar dopisywany w postach nie ruszy "udokumentowanego trolla" :)

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Friday, 13.06.2008, 21:35

Ten bobas to ma byc bardziej zabawa ;) Co inteligentniejszy użytkownik uśmiechnie się pod nosem i poprawi błędy. Dla Trolów i dzieci Neo nie ma już nadziei :P Nawet bobas nie pomoże :P
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

-_-<

Nierejestrowany

30

Sunday, 15.06.2008, 22:57

oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Monday, 16.06.2008, 00:41

oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D


Lepiej do szkoły :P
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

-_-<

Nierejestrowany

32

Monday, 16.06.2008, 11:27

w szkole tez maja neostrade xP siedlisko zla i nierobstwa ;p do pieca ale juz !

33

Monday, 16.06.2008, 12:42

<blockquote class="wysiwygQuote" linkhref="index.php?page=Thread&postID=4156#post4156" username="-_-oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D

z tego co zauwazylem w necie, tak zazwyczaj pisza wlasnie dzieciaki, sami siebie zazwyczaj najbardziej zwalczaja :) (nie twierdze, ze w tym przypadku tak jest, wiec bez urazy)
co do ortografii to bardziej mnie meczy wypisywanie glupot, szczegolenie w waznych tematach, tam gdzie inni szukaja pomocy (przyklad z tego forum to według mnie: Ekspedycje, Moby, statystyki i próby) niż jakies tam bledy, chociaz warto uwage zwracac, ale tam gdzie to jest ewidentnie blad a nie jakas literowka i raczej grzecznie, a nie ze zloslwoscia (bo to raczej wlasnie domena tych dzieciakow)co do glupisz fascynacji, hmmm… gramy w ta gre bo nas fascynuje, dla mojej zony, matki, kochanki to raczej „glupia fascynacja” :P , wiec może lepiej samemu się nie osmieszac dziwiąc się, ze cos calkiem innego niz nam się podoba innym ?


Edit: cos mi sie rozjechalo :P

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Monday, 16.06.2008, 13:21

Kard ja się z Tobą zgadzam, co z resztą napisałem. Rozrywka to wybór indywidualny i nie każdemu się musi podobać. Autor tematu ma prawo stwierdzić, że to głupoty, bo to jego zdanie - nie każdy się musi z nim zgadzać. :) Co do wypisywania głupot - za to od razu są Warny. Szczyt to wypisywać głupoty z błędami :D
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

35

Monday, 16.06.2008, 22:33

Hmm... no to może ja się troszkę wypowiem na wszystkie te tematy.
Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało, ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle... Ci żenujący kolesie są idolami chłopców w podstawówce - żal.pl ;[
A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiegoś starego dziadka i z dennej piosenki...?!
A co do ortografii to powiem Wam, że i tak nie wygracie z bykami... To nie ma sensu. Ja akurat siedzę w ławce z kolesiem, który jest dysortografem... Dlatego czasami mam ochote mu porządnie rąbnąć. Jak można napisć: 'horągiewka', 'ktury', 'karzdy', 'z kąd' i inne??????
Przecież on ma już trochę lat! Czyta gazete albo czasopismo, to dlaczego to mu się nie utrwali? Bo wszyscy dysortograficy to lenie! Gdyby wzięli jakąś książkę do rąk i ją przeczytali to by wiedzieli co i jak napisać. Wiem to z autopsji.... Gdy byłem mały wczytywałem się w Harry'ego Pottera i teraz nie mam problemów z poprawną pisownią... więc dochodzę do wniosku, że jeżeli się tego poprawnego pisania nie wpoi ludziom od dziecka, to jak to mówią: musztarda po obiedzie. Taki człowiek nawyków już nie zmieni... A muszę też wspomnieć, że mimo iż, jestem vicemistrzem ortografii w powiecie, to nawet mi się zdarzają błędy... Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał - z pośpiechu. Zazwyczaj na gg =]
Więc do końca tego nie można wyplenić, ale starać się trzeba...
Popieram akcję, ale watpię by coś to poskutkowało. Powodzenia.
Pozdrawiam!
_____________________
Peace xP

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Monday, 16.06.2008, 23:22

Każdy ma jakiś problem z ortografią, tylko kwestia jak do tego podchodzi. Ja rozumiem, że ktoś może mieć dysortografię i popełniać błędy podczas pisania na papierze, ale w dobie PC (Nie licząc komunikatorów, gdzie się szybko odpowiada)? Głupi word sprawdza błędy, ba przeglądarki sprawdzają błędy (FF2.0 na 100%, opera pewnie też). Myślę, że dzieciaki podchodzą do tego, że jak mają dysortografię to muszą się nią pochwalić. Ludzie to jest przecież wstyd i obciach. Spójrzmy na to z innej strony - chciałbyś się chwalić, że masz downa ? Ja sam mam pewne problemy z ortografią do tej pory, ale gdziekolwiek coś wysyłam to najpierw tekst sprawdzam, jak coś piszę na papierze i mam kompa pod ręką i nie jestem czegoś pewien to sprawdzam. Co do czytania książek, to nie za bardzo lubię czytać dłuższe teksty bo mnie nudzą i myślę, że w dobie PC równie dobrze można sobie ortografię podszlifować w wordzie czy na forach (mówię całkiem serio ;), obecnie popełniam dużo mniej błędów niż kilka lat temu).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

37

Tuesday, 17.06.2008, 00:59

To że sie śmieją z czegoś ludzie to nic takiego, wkurzające jest to że WCIĄŻ się z tego śmieją. Pamiętam jozin jeden dzień śmieszny drugi trzeci. Później mówią w tv, jak mówili w tv to dla mnie był już taki suchar że normalnie żenada. To samo było z maćkiem z klanu, to samo było z cyganem i cononem. Jakogoś wciąż to śmieszy to mi żal morde wykrzywia. Niedługo to samo będzie z twoją starą. To kwestia przesycenia, jak sie słyszało pierwsze żarty o czaku norsisie to też się śmiało, a teraz choćby był śmieszny u człowieka z jakimś obeznaniem z rozrywką wywoła raczej politowanie. Ponad czasowe będzie tylko to co się nie wypaliło, coś o czym na około każdy nie pie****i i ciągle się z tego śmieje. Kiedyś jechałem w pociągu, pełna kultura piłem sobie piwo z tesco, rozłożyłem ckma (tą gazetkę;)), i rozwaliłem się jak sułtan. Pełen lajt, po drugiej stronie wagonu siedzą jacyś studenci, niby luźni a patrzą na mnie nie wiem jakbym z ptakiem na wierzchu siedział;p Tylko sie zaśmiałem ale nic, wyglądają na równych ale ja sie zajmuje swoimi sprawami, oni cośtam gadają śmieją się, i nagle jeden śpiewa "jozin z bazin jozin z bazin" i wszyscy sie śmieją. Dobry miesiąc po tym co było w tv. Normalnie zczerstwiło mnie po calości, jakby jakieś dziadki co neta nie mają się tym podniecały to bym się uśmiechnął a takto normalnie smutek na facjacie. Aż by się chciało zaapelować, ludzie śmiejcie sie ale kreatywnie, z nowych rzeczy, z życiem, z jajem, inteligentnie, sprytnie, rozwojowo...

LoupReg

Początkujący

Postów: 4

Skąd: Pomerania

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Tuesday, 17.06.2008, 11:30

Cytat

Bo wszyscy dysortograficy to lenie!
Ja też jestem dysortografem i wcale się z tego nie wstydzę(bo nie mam czego - w końcu każdy z nas ma swoje ukryte wady) ,:Pi raczej nie jestem leniem .5 lat uczęszczałem na specjalne dodatkowe zajecia niestety z marnymi sukcesami,to się da ograniczyć ale na pewno nie zlikwidować :P wiem to z własnego doświadczenia .Ba mam nawet 5 z polaka(JESTEM NA PROFILU HUMANISTYCZNYM) jako jeden z nielicznych i dostałem wyróżnienie za prace pisarskie :P (jeden z niewielu w szkole),wiec proszę ograniczyć trochę słownictwo ,pewnie spowodowane wczorajszymi emocjami z meczu z Chorwatami co do dysortografików znaczna większość wyrobiła sobie papier z własnego nieróbstwa(z tym się zgodzę) ale jednak są takie osoby jak ja ,które na prawdę mają ta tendencje .dlatego nie można wszyscy bo każdy z nas jest inny ma inne umiejętności ,zdolności z którymi się rodzimy(natura ludzka)na które nie mamy wpływu .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LoupReg" (17.06.2008, 11:40)


39

Tuesday, 17.06.2008, 14:48


Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało



ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle...


lol, ty sam sobie zaprzeczasz, co teraz dorosłeś?, a kiedyś byłeś bachorem? (ty mogole wiesz co oznacza słowo bachor, cóż rzeczywiście typowy żal.pl


A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiegoś starego dziadka i z dennej piosenki...?!


Cóż, a masie ludzi się podoba, następnej masie nie przeszkadza, taka gadka przypomina mi frajerów którzy wszędzie krzyczą „disco polo to kicha, to żenujące”, a potem idą na zabawę i tańczą przy zespole disco polo w najlepsze, a dlaczego tak krzyczą? po prostu to jest modne, a dlaczego tańczą? Bo fajnie z dziewczynami można pohulać :P



Czyta gazete albo czasopismo, to dlaczego to mu się nie utrwali? Bo wszyscy dysortograficy to lenie! Gdyby wzięli jakąś książkę do rąk i ją przeczytali to by wiedzieli co i jak napisać. Wiem to z autopsji....

Zanim zaczniesz o czymś pisać, to przynajmniej dowiedz się trochę na ten temat, bo po prostu wychodzisz na głupka, akurat w tym przypadku czytanie g… daje, a ta autopsja to co? Tez sobie takie papiery wyrobiłeś, bo len jesteś?


Gdy byłem mały wczytywałem się w Harry'ego Pottera i teraz nie mam problemów z poprawną pisownią...

Hehe, na moja miarę to jeśli czytałeś ta książkę będąc małym to nadal nim jesteś, a Harry Potter do właśnie taki Jozin z Bazin, cos lekkiego i przyjemnego, ale na pewno nie oryginalnego, gdybyś poczytał tez inne książki, to szybko być się zorientował, ze świat tam stworzony jest zbudowany na podstawie cudzych pomysłów i wiele nowego do literatury nie wnosi, co nie zmienia faktu, ze się fajnie czyta

Wole jak ktoś pisze z błędami, niż takie głupoty ;P


Kiedyś jechałem w pociągu, pełna kultura piłem sobie piwo z tesco, rozłożyłem ckma (tą gazetkę;)), i rozwaliłem się jak sułtan. Pełen lajt,

Pełna kultura? Chyba pełne warcholstwo i głupi szpan, jeśli się nie mylę to ta gazeta jest dozwolona od 18 lat?

po drugiej stronie wagonu siedzą jacyś studenci, niby luźni a patrzą na mnie nie wiem jakbym z ptakiem na wierzchu siedział;p Tylko sie zaśmiałem ale nic, wyglądają na równych ale ja sie zajmuje swoimi sprawami, oni cośtam gadają śmieją się, i nagle jeden śpiewa "jozin z bazin jozin z bazin" i wszyscy sie śmieją.

A nie pomyślałeś, że może się śmieją, bo wyglądałeś jak Józek z Bagien?, użyte w odpowiednim kontekście może być długo zabawne :P

40

Tuesday, 17.06.2008, 15:29

Hehe warcholstwo poprostu uwielbiam;) Znaczy śmieszą mnie reakcje ludzi kiedy tak się zachowuję;) Jakiś dziadzia od czasu do czasu opieprzy i ogólnie śmiechowo jest;) A oni sie śmiali bo byli opóźnieni zresztą jozina zupełnie nie przepominam, Gracjana taplającego się w błotku też nie;) ;p A wtedy to byłem kolegą takim jednym suchym i gadałem z nim o nalewkach to tamci zaraz temat przejeli;) A wracając jeszcze do dysortografii, to też kiedyś miałem, słów to trzeba się uczyć na pamięć inaczej się nie da;p Jak ktoś bez pojęcia wali babole to nie jest tak źle, gorzej jak gra w jakieś metiny czy inne tibie i robi błędy w stylu "ktury" czy "żecz" żeby nie zostać wziętym za "nuba i kujona razy dwa" ;p