You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

LoupReg

Beginner

• Send private message

21

Tuesday, June 10th 2008, 1:21pm

Quoted

"bende", "morze" i inne perełki niejednokrotnie doprowadzają mnie do "lekkiej" irytacji. Co Wy sądzicie o tym problemie? ?(
Jeśli chodzi o błędy ,one mi nie przeszkadzają,każdy z nas (a przynajmniej większość) popełnia błędy - a zwłaszcza ja heheh ,ale oczywiście próbuje poprawiać każdy mój błąd jaki zauważę. Mnie denerwują takie dzieci neo,co myślą że wszystko im wolno i jakie są wspaniałe(czytaj:żenujące :thumbup: )prócz psucia innym humoru nic więcej do gry nie wnoszą (no i robienie z siebie idioty też im dobrze wychodzi ;)) .Dobry przykład kilka postów wyżej:)

Vexis

Beginner

• Send private message

22

Tuesday, June 10th 2008, 1:31pm

Te dzieci neo to popularnie Trole ;) No to czekam aż pozostali Modzi się zgodzą na wklejanie bobaska mistrzom ortografii ;)
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.

23

Tuesday, June 10th 2008, 1:37pm

Jestem za - jak coś to zgłoście post, to ktoś z modów doklei delikwentowi dzieciaka ;d
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

VeiN

Moderator

• Send private message

24

Tuesday, June 10th 2008, 5:17pm

Ciekawy pomysł. Obrazek nie jest jakiś obraźliwy, a zapada w pamięć :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

sergo

Trainee

• Send private message

25

Wednesday, June 11th 2008, 4:49am

Jestem za, a pod obrazek proponuje podpiac linka do tej strony:
http://bykom-stop.avx.pl/

26

Wednesday, June 11th 2008, 4:06pm

Ja jestem również za ;). Szczególnie że złe nawyki wchodzą w krew i jak sie 100 razy zobaczy napisane "chcem" albo "znuw" to potem już samemu się nie wiem jak się poprawnie pisze dane słowo ( typowy syndrom polonistki ;) )

Vexis

Beginner

• Send private message

27

Wednesday, June 11th 2008, 10:05pm

Jestem za, a pod obrazek proponuje podpiac linka do tej strony:
http://bykom-stop.avx.pl/

Ja jestem za. :) Czekam teraz tylko na ewentualne zgłoszenia, bo póki co "byków" na forum zbyt wielu nie widziałem. :thumbsup:

28

Friday, June 13th 2008, 8:39pm

Jak na złość takim analfabetom sprzyjają czasem nawet sami rodzice jak i nauczyciele...coraz popularniejsze staje się wydawanie "papierów na analfabetyzm" z byle powodu - dziecku nie chce się zastanowić nad bykami i rodzice załatwiją sprawę.. Prosty przykład: koleżanka zrobiła kilka - dosłownie kilka! głupich błędów w jakiejś pracy (miejsce akcji: ostatnia klasa szkoły podstawowej), a nauczyciel zareagował w szybki sposób - papiery na analfabetyzm i po sprawie - w wyniku czego ta nawet po kilku latach leje na swoją ortografie, bo ma wymówke...

Mogę szczerze przyznąć, że sam robie błędy na forach, głownie z powodu szybkiego tępa pisania...zazwyczaj są to głupie literowki itp ale jendak wciąż błędy - w krew weszło mi to poprzez gg - szybkie rozmowy, bez zwracania uwagi na pismo robią swoje. Dobrym lekarstwem okazało się natomiast rozległe pisanie w programie typu word, z opcją podkreślania byków - to naprawdę mi pomaga.

Moim zdaniem nawet taki avatar dopisywany w postach nie ruszy "udokumentowanego trolla" :)

Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

Vexis

Beginner

• Send private message

29

Friday, June 13th 2008, 9:35pm

Ten bobas to ma byc bardziej zabawa ;) Co inteligentniejszy użytkownik uśmiechnie się pod nosem i poprawi błędy. Dla Trolów i dzieci Neo nie ma już nadziei :P Nawet bobas nie pomoże :P

-_-<

Unregistered

30

Sunday, June 15th 2008, 10:57pm

oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D

Vexis

Beginner

• Send private message

31

Monday, June 16th 2008, 12:41am

oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D

Lepiej do szkoły :P

-_-<

Unregistered

32

Monday, June 16th 2008, 11:27am

w szkole tez maja neostrade xP siedlisko zla i nierobstwa ;p do pieca ale juz !

33

Monday, June 16th 2008, 12:42pm

<blockquote class="wysiwygQuote" linkhref="index.php?page=Thread&postID=4156#post4156" username="-_-oj co racja to racja V. neokidy do pieca !! :D

z tego co zauwazylem w necie, tak zazwyczaj pisza wlasnie dzieciaki, sami siebie zazwyczaj najbardziej zwalczaja :) (nie twierdze, ze w tym przypadku tak jest, wiec bez urazy)
co do ortografii to bardziej mnie meczy wypisywanie glupot, szczegolenie w waznych tematach, tam gdzie inni szukaja pomocy (przyklad z tego forum to według mnie: Ekspedycje, Moby, statystyki i próby) niż jakies tam bledy, chociaz warto uwage zwracac, ale tam gdzie to jest ewidentnie blad a nie jakas literowka i raczej grzecznie, a nie ze zloslwoscia (bo to raczej wlasnie domena tych dzieciakow)co do glupisz fascynacji, hmmm… gramy w ta gre bo nas fascynuje, dla mojej zony, matki, kochanki to raczej „glupia fascynacja” :P , wiec może lepiej samemu się nie osmieszac dziwiąc się, ze cos calkiem innego niz nam się podoba innym ?

Edit: cos mi sie rozjechalo :P

Vexis

Beginner

• Send private message

34

Monday, June 16th 2008, 1:21pm

Kard ja się z Tobą zgadzam, co z resztą napisałem. Rozrywka to wybór indywidualny i nie każdemu się musi podobać. Autor tematu ma prawo stwierdzić, że to głupoty, bo to jego zdanie - nie każdy się musi z nim zgadzać. :) Co do wypisywania głupot - za to od razu są Warny. Szczyt to wypisywać głupoty z błędami :D

35

Monday, June 16th 2008, 10:33pm

Hmm... no to może ja się troszkę wypowiem na wszystkie te tematy.
Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało, ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle... Ci żenujący kolesie są idolami chłopców w podstawówce - żal.pl ;[
A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiegoś starego dziadka i z dennej piosenki...?!
A co do ortografii to powiem Wam, że i tak nie wygracie z bykami... To nie ma sensu. Ja akurat siedzę w ławce z kolesiem, który jest dysortografem... Dlatego czasami mam ochote mu porządnie rąbnąć. Jak można napisć: 'horągiewka', 'ktury', 'karzdy', 'z kąd' i inne??????
Przecież on ma już trochę lat! Czyta gazete albo czasopismo, to dlaczego to mu się nie utrwali? Bo wszyscy dysortograficy to lenie! Gdyby wzięli jakąś książkę do rąk i ją przeczytali to by wiedzieli co i jak napisać. Wiem to z autopsji.... Gdy byłem mały wczytywałem się w Harry'ego Pottera i teraz nie mam problemów z poprawną pisownią... więc dochodzę do wniosku, że jeżeli się tego poprawnego pisania nie wpoi ludziom od dziecka, to jak to mówią: musztarda po obiedzie. Taki człowiek nawyków już nie zmieni... A muszę też wspomnieć, że mimo iż, jestem vicemistrzem ortografii w powiecie, to nawet mi się zdarzają błędy... Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał - z pośpiechu. Zazwyczaj na gg =]
Więc do końca tego nie można wyplenić, ale starać się trzeba...
Popieram akcję, ale watpię by coś to poskutkowało. Powodzenia.
Pozdrawiam!

VeiN

Moderator

• Send private message

36

Monday, June 16th 2008, 11:22pm

Każdy ma jakiś problem z ortografią, tylko kwestia jak do tego podchodzi. Ja rozumiem, że ktoś może mieć dysortografię i popełniać błędy podczas pisania na papierze, ale w dobie PC (Nie licząc komunikatorów, gdzie się szybko odpowiada)? Głupi word sprawdza błędy, ba przeglądarki sprawdzają błędy (FF2.0 na 100%, opera pewnie też). Myślę, że dzieciaki podchodzą do tego, że jak mają dysortografię to muszą się nią pochwalić. Ludzie to jest przecież wstyd i obciach. Spójrzmy na to z innej strony - chciałbyś się chwalić, że masz downa ? Ja sam mam pewne problemy z ortografią do tej pory, ale gdziekolwiek coś wysyłam to najpierw tekst sprawdzam, jak coś piszę na papierze i mam kompa pod ręką i nie jestem czegoś pewien to sprawdzam. Co do czytania książek, to nie za bardzo lubię czytać dłuższe teksty bo mnie nudzą i myślę, że w dobie PC równie dobrze można sobie ortografię podszlifować w wordzie czy na forach (mówię całkiem serio ;), obecnie popełniam dużo mniej błędów niż kilka lat temu).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

37

Tuesday, June 17th 2008, 12:59am

To że sie śmieją z czegoś ludzie to nic takiego, wkurzające jest to że WCIĄŻ się z tego śmieją. Pamiętam jozin jeden dzień śmieszny drugi trzeci. Później mówią w tv, jak mówili w tv to dla mnie był już taki suchar że normalnie żenada. To samo było z maćkiem z klanu, to samo było z cyganem i cononem. Jakogoś wciąż to śmieszy to mi żal morde wykrzywia. Niedługo to samo będzie z twoją starą. To kwestia przesycenia, jak sie słyszało pierwsze żarty o czaku norsisie to też się śmiało, a teraz choćby był śmieszny u człowieka z jakimś obeznaniem z rozrywką wywoła raczej politowanie. Ponad czasowe będzie tylko to co się nie wypaliło, coś o czym na około każdy nie pie****i i ciągle się z tego śmieje. Kiedyś jechałem w pociągu, pełna kultura piłem sobie piwo z tesco, rozłożyłem ckma (tą gazetkę;)), i rozwaliłem się jak sułtan. Pełen lajt, po drugiej stronie wagonu siedzą jacyś studenci, niby luźni a patrzą na mnie nie wiem jakbym z ptakiem na wierzchu siedział;p Tylko sie zaśmiałem ale nic, wyglądają na równych ale ja sie zajmuje swoimi sprawami, oni cośtam gadają śmieją się, i nagle jeden śpiewa "jozin z bazin jozin z bazin" i wszyscy sie śmieją. Dobry miesiąc po tym co było w tv. Normalnie zczerstwiło mnie po calości, jakby jakieś dziadki co neta nie mają się tym podniecały to bym się uśmiechnął a takto normalnie smutek na facjacie. Aż by się chciało zaapelować, ludzie śmiejcie sie ale kreatywnie, z nowych rzeczy, z życiem, z jajem, inteligentnie, sprytnie, rozwojowo...

LoupReg

Beginner

• Send private message

38

Tuesday, June 17th 2008, 11:30am

Quoted

Bo wszyscy dysortograficy to lenie!
Ja też jestem dysortografem i wcale się z tego nie wstydzę(bo nie mam czego - w końcu każdy z nas ma swoje ukryte wady) ,:Pi raczej nie jestem leniem .5 lat uczęszczałem na specjalne dodatkowe zajecia niestety z marnymi sukcesami,to się da ograniczyć ale na pewno nie zlikwidować :P wiem to z własnego doświadczenia .Ba mam nawet 5 z polaka(JESTEM NA PROFILU HUMANISTYCZNYM) jako jeden z nielicznych i dostałem wyróżnienie za prace pisarskie :P (jeden z niewielu w szkole),wiec proszę ograniczyć trochę słownictwo ,pewnie spowodowane wczorajszymi emocjami z meczu z Chorwatami co do dysortografików znaczna większość wyrobiła sobie papier z własnego nieróbstwa(z tym się zgodzę) ale jednak są takie osoby jak ja ,które na prawdę mają ta tendencje .dlatego nie można wszyscy bo każdy z nas jest inny ma inne umiejętności ,zdolności z którymi się rodzimy(natura ludzka)na które nie mamy wpływu .

This post has been edited 1 times, last edit by "LoupReg" (Jun 17th 2008, 11:40am)

39

Tuesday, June 17th 2008, 2:48pm

Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało

ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle...

lol, ty sam sobie zaprzeczasz, co teraz dorosłeś?, a kiedyś byłeś bachorem? (ty mogole wiesz co oznacza słowo bachor, cóż rzeczywiście typowy żal.pl

A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiegoś starego dziadka i z dennej piosenki...?!

Cóż, a masie ludzi się podoba, następnej masie nie przeszkadza, taka gadka przypomina mi frajerów którzy wszędzie krzyczą „disco polo to kicha, to żenujące”, a potem idą na zabawę i tańczą przy zespole disco polo w najlepsze, a dlaczego tak krzyczą? po prostu to jest modne, a dlaczego tańczą? Bo fajnie z dziewczynami można pohulać :P

Czyta gazete albo czasopismo, to dlaczego to mu się nie utrwali? Bo wszyscy dysortograficy to lenie! Gdyby wzięli jakąś książkę do rąk i ją przeczytali to by wiedzieli co i jak napisać. Wiem to z autopsji....

Zanim zaczniesz o czymś pisać, to przynajmniej dowiedz się trochę na ten temat, bo po prostu wychodzisz na głupka, akurat w tym przypadku czytanie g… daje, a ta autopsja to co? Tez sobie takie papiery wyrobiłeś, bo len jesteś?

Gdy byłem mały wczytywałem się w Harry'ego Pottera i teraz nie mam problemów z poprawną pisownią...

Hehe, na moja miarę to jeśli czytałeś ta książkę będąc małym to nadal nim jesteś, a Harry Potter do właśnie taki Jozin z Bazin, cos lekkiego i przyjemnego, ale na pewno nie oryginalnego, gdybyś poczytał tez inne książki, to szybko być się zorientował, ze świat tam stworzony jest zbudowany na podstawie cudzych pomysłów i wiele nowego do literatury nie wnosi, co nie zmienia faktu, ze się fajnie czyta

Wole jak ktoś pisze z błędami, niż takie głupoty ;P

Kiedyś jechałem w pociągu, pełna kultura piłem sobie piwo z tesco, rozłożyłem ckma (tą gazetkę;)), i rozwaliłem się jak sułtan. Pełen lajt,

Pełna kultura? Chyba pełne warcholstwo i głupi szpan, jeśli się nie mylę to ta gazeta jest dozwolona od 18 lat?

po drugiej stronie wagonu siedzą jacyś studenci, niby luźni a patrzą na mnie nie wiem jakbym z ptakiem na wierzchu siedział;p Tylko sie zaśmiałem ale nic, wyglądają na równych ale ja sie zajmuje swoimi sprawami, oni cośtam gadają śmieją się, i nagle jeden śpiewa "jozin z bazin jozin z bazin" i wszyscy sie śmieją.

A nie pomyślałeś, że może się śmieją, bo wyglądałeś jak Józek z Bagien?, użyte w odpowiednim kontekście może być długo zabawne :P

40

Tuesday, June 17th 2008, 3:29pm

Hehe warcholstwo poprostu uwielbiam;) Znaczy śmieszą mnie reakcje ludzi kiedy tak się zachowuję;) Jakiś dziadzia od czasu do czasu opieprzy i ogólnie śmiechowo jest;) A oni sie śmiali bo byli opóźnieni zresztą jozina zupełnie nie przepominam, Gracjana taplającego się w błotku też nie;) ;p A wtedy to byłem kolegą takim jednym suchym i gadałem z nim o nalewkach to tamci zaraz temat przejeli;) A wracając jeszcze do dysortografii, to też kiedyś miałem, słów to trzeba się uczyć na pamięć inaczej się nie da;p Jak ktoś bez pojęcia wali babole to nie jest tak źle, gorzej jak gra w jakieś metiny czy inne tibie i robi błędy w stylu "ktury" czy "żecz" żeby nie zostać wziętym za "nuba i kujona razy dwa" ;p