Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 05.10.2009, 17:06

Konto 3 epoka - WRESZCIE DAJĘ WAM SPOKÓJ!

Nie, to nie pomyłka. Wreszcie forumowicze mogą odetchnąć. Kończe grę z powodu braku czasu. Myślę że warto będzie wymienić szczegółowo, dlaczego:
- gra się nie rozwija, twórcy "coś" robią, lecz na efekty przychodzi czekać miesiącami.
- żeby coś osiągnąć trzeba:
a) dostać się do czołowego klanu
b) zacząć grę bardzo wcześnie
c) rezygnować ze wszystkiego innego by ślęczeć nad TE
to właściwie wszystko.
Dane konta:
- 3 EP
- wszystkie technologie bojowe
- wioski na 4, 3 i 2 poziomie
- starannie wybrane poletka (może poza jednym ale za to ma 4 poziom)
- bohater na 21 poziomie i troszkę złomu
Jeśli zobacze chociaż jedno "mam arz 20 lad ej daj mi konto e moje gg ... plisplis :D :D :D :D :D :D" to usuwam konto i nikomu go nie daje.
Główny warunek: WIOSKI NIE MOGĄ DOSTAĆ SIĘ DO MW DROGĄ POKOJOWĄ (w końcu wojna to względnie uczciwa zamiana)

Chcę porządne argumenty za. Poświęcałem temu kontu mnóstwo czasu i nie chcę by zabrał je jakiś "mauy hartkor, ktury stracił kondo w wojńe z takim ńeóczciwym klanem na tedwa".

NIE MAM GG! Wiem ze moze i jestem prymitywny, ale jakos GG nie jest dla mnie synonimem slowa inteligencja (bez urazy dla normalnych uzytkownikow, chodzi mi o tzw. dzieci neo)

Wioski mozna szpiegowac dowolnie, 302 : 115 stolica, kazdy gracz chyba wie co dalej

Premium do 6 listopada
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Habogan" (05.10.2009, 18:45)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 07.10.2009, 21:10

mam arz 20 lad ej daj mi konto e moje gg 0700666 plisplis :D :D :D :D :D :D
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

3

Thursday, 08.10.2009, 07:10

Witam mam 14 lat, dużo czasu do grania,Doświadczenie z T2 W T1 mam konto ale zawaliłem i teraz jest słabe a nie chce mi się odrabiac lvl xd

Data dołączenia2008-08-31 11:46:04


PS:Nie zrobiłem" c" z kreską bo klawiatura nie reaguje xd /No racja nie pomyślałem jak nie dawno założyłem konto

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Pila" (08.10.2009, 21:31)


4

Thursday, 08.10.2009, 10:24

Witam
Z chęcią przejmę konto do gry. Mam już doświadczenie, grałem do czerwca, później musiałem zrobić przerwę z powodu wyjazdu zagranicznego ale wróciłem. Mam czas, chęci a przede wszystkim umiejętności. Moje poprzednie konto rozbudowałem do ep3(top100 jeśli chodzi o ranking) i oddałem. Nie byłem raczej graczem który bawił się w budowę simcity.
Właściwie jestem cały czas dostępny jeśli chodzi o grę, więc nie byłem i nie będę jakąś tam farmą czy dawcą wiosek - praca przed kompem, telefon z wi-fi...

Jeśli konto trafi do mnie to zrobię z niego dobry użytek.

5

Thursday, 08.10.2009, 19:30

Piła, jakim cudem grasz 3 lata w TE? ;) Taki szczególik.

6

Thursday, 08.10.2009, 20:34

No chlopaki mieli racje troche sie zapędziłem

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pila" (08.10.2009, 21:33)


7

Thursday, 08.10.2009, 20:51

Dziwne:P Czas Wojny istnieje od marca zeszłego roku, więc jakby nie liczyć to raptem półtora roku

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 08.10.2009, 20:53

Niech gra ile chce;) A tymczasem Spam Mode = Off...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 09.10.2009, 23:12

Prośba łukasza ma największy sens, wybaczcie ale nie lubię trzymiesięcznych półtorarocznych trzylatków :) Dobra, poczekamy troszkę może jeszcze ktoś coś napisze.

Aliar, nie umiesz udawać :) To sie robi tak: Mam arz tżerdzięsci lad i jestę hartkorę i npevno jag dash my svoe konto ja bendę za***** a jag nie dash to muj stary ktury pracuje w czarnobylu ći dokopie.

// i koniecznie "urwee ci tesz kabel od internatu!"
KC.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (10.10.2009, 14:45)


Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 14.10.2009, 12:32

A może mnie, choć mam same wady.

Gram krótko bo niewiele ponad 5 tygodni. Łupię i grabię na potegę, klanowiczów popędzam jak mogę aby grali jak najwięcej, siedzę jak purchawa w 1 epoce i mi na razie dobrze, choć powoli nudno, rozbudowa Totemów powyżej 20 poziomu, a zwłaszcza kopalni (bo ich po kilka) to udręka.

Jeśli byłbyś łaskaw, to oddam Twoje konto synowi (zamiast mu zakładać od nowa), a z niego jeszcze większy potwór ode mnie i ma wiele lat doświadczenia, co prawda nie w TE - bo aż tyle nie istnieje. Aha, wilków i psowatych nie lubię, choć myśliwym nie jestem i ich nie zaczepiam.

No, no to napisałem "...może jeszcze ktoś coś napisze."

================================================

Hmm, napisałem i co i nic - może powinienem był napisać że lubię Jakuba i , że byłem w Bamako?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Utnapisztim" (15.10.2009, 13:24)


11

Friday, 23.10.2009, 16:27

Oddaj wreszcie te konto i wychodź z urlopu-będę miał nową farmę.

12

Saturday, 24.10.2009, 01:23

I powiedziala to najwieksza farma na T1:)

13

Saturday, 24.10.2009, 19:46

konto już chyba raczej nie do oddania skoro właściciel przez tyle dni się nie odezwał.

Podobne wątki