Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

121

Tuesday, 20.10.2009, 20:43

i jeszcze się poskarż,że grasz na samej stolicy i że 6 wiosek to zabraliśmy twojemu klanowi
AKUMA

122

Tuesday, 20.10.2009, 20:47

a fakt gram na samej stolicy, to znaczy stolicę buduję , a surowce biorę z wioch tych niższych. Wasza szkoła. A akurat mojemu klanowi to nie zabraliście bo jestem bezklanowy. Oj paris nie trafiłeś ? Co za pech. Już dawno mi możecie naskoczyć bo stolicy mi nie ruszycie i dla tego mam Was gdzieś :D

sorki za ewentualne obraźliwe treści.

123

Tuesday, 20.10.2009, 21:17

. Boski za tchórzostwo i ucieczkę do 4ep przed innymi, zdradę własnego klanu powinieneś knebel dostać :P
nie bawi mnie wypowiadanie sie w tematach zastepczych (ten juz takim jest )
ale odpowiem Ci parafrazujac jednego wszystkim zananego :
NIE stchorzylem i Nie zdradzilem klanu
poprostu wymagalo by to odemnie zbyt duzo roboty i nie bede zmnienial 90 % swojego wolnego czasu
wiec dobrze jest jak jest


:rotfl:
4 tydzien gram w TE ok 1 godz dziennie i powinienem urlop wlaczyc
Alucard mnie troche polubila nawet w 3 erze z lekka wzajemnoscia :P
nie naleze do graczy ktorzy slecza przy kompe 20 h/dobe wstaja o 3 w nocy
tylko po to aby zalozyc nastepna ochronke
ale znudzilo mnie to
w sumie to moze ze 2 ochronki mialem

w 3 erze staralem sie nie uciekac przed atakami rownorzednych graczy i nieraz Alucard wracala z samym bohaterem
przez ostatnie 4 tyg i takbym klanowi nie pomogl bo tak jak pisalem powinienem wlaczyc urlop bo 1 godz dziennie to nawet wszystkich lokacji nie zaliczam
wiec czasem tylko wpadne parunastoma Arkebuzerami i sakasuje jej poboczna armie i bohatera
wiec uwazem ze pomagam wiecej niz gdybym byl w 3 erze bo tam napewno musialbym urlop wlaczyc i niebyloby mnie wogole
a tak mam swiety spokoj od oblegow a atakuje mnie tylko zlosliwcy

powazna inicjatywa rozbujania gry wyladowala w misz maszu
ale pewno tylko po to zeby te 20 osob co wchodzi na forum nie zrezygnowalo z tego
i moglo choc troche poczytac nasze bezsensowne napinki
bo tym skonczy sie ten temat podobnie jak inne

124

Tuesday, 20.10.2009, 21:23

masz 100% racji Boski
i nie dyskutujmy już tutaj z panem Awatarem
to jego temat,wiec niech sam ze sobą pisze
teraz ma 2 konta na forum więc bedzie mu łatwiej :rotfl:
temat spadł do piwnicy,bo był niewygodny,chcieliśmy dobrze,ale niektórzy niewytrzymali i musieli załatwiać osobiste sprawy
AKUMA

125

Tuesday, 20.10.2009, 21:40

Panie paris ja nalegam ciągle byś się "informatyku" przedstawił.......

pyszczysz w praktycznie każdym wątku, wszędzie się chwalisz jaki to nietykalny jesteś, każdemu docinasz, ale odwagi nie masz by powiedzieć kim jesteś ????.......................

Co mamusia by klapsa dała ????

A może ktoś wie kto to ten paris ? Jak ma odwagę pyskować to niech ma odwagę czoła stawić......



Jedno jest pewne w klanie chaos osoby o nicku Paris nie ma, natomiast tutaj ta osoba wszędzie się udziela jak by to on(a)_ decydował o klanie chaos......



No chyba że .... no nieeeee....... jak to Elzutka by taką zagrywkę robiła to już naprawdę........ zero totalne :P

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (20.10.2009, 21:57)


126

Tuesday, 20.10.2009, 22:16

Mam dość głuich podchodów awatara w tej grze i na forum, proszę moderatorów po interwencje!

http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=msg&do…=3258091&type=2

Nadawca: Awatar

Tytuł wiadomości: Paris ?
Data wysłania: 2009-10-20 22:10:57




no to sobie poparisujemy :P

127

Tuesday, 20.10.2009, 22:18

Buldog z PSD a nie z chaosu tak myślę ale nie na pewno .Podczas palenia mojej wiochy nawiązał coś o odpowiedzi na forum i tak wnioskuję że to on .90%
Nawet fotka pasuje

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "awa6661" (20.10.2009, 22:35)


128

Tuesday, 20.10.2009, 22:18

po prostu uderz w stół.......

nawet podpisy pod spodem się zgadzają. tylko tekst zmienia. Ok niech mody rozstrzygną.

Ale Elzutko jak chcesz dyskutować to dyskutuj w swoim imieniu......

Zauważcie, tyle czasu jej nie było, a tylko trąciłem strunę że ona to Paris i moment reakcja......

zbieg okoliczności ?.... jasne....

ba to dla modów, ona tak z mety wiedziała w którym wątku i w jakim poście odpisać...... po tym jak na priv napisałem tak jak bym jej tam link do postu podał....... :D

echhhh..... babao.........



tym bardziej że cały wątek niedawno został przeniesiony, jasnowidzka jak rany.......

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (20.10.2009, 22:25)


129

Tuesday, 20.10.2009, 22:34

a zrobie se oftopa a co ... bo komentarze niektorych tutaj to totalna żenada, tym bardziej ze wiekszosc z was to dorośli ludzie

obstawiacie adamka czy gołote?

juz wiem zrobimy zlocik 4 klanow z top i wtedy zobaczymy czy co niektorzy odwaza sie wyskoczyć z takimi tekstami jak na forum

130

Tuesday, 20.10.2009, 22:39

żartujesz ??????.....

;)

ja się piszę do konfrontacji Elzutek vel Paris :D :D :D Ciekaw jesatem czy w cztery oczy też tak "chojrakuje" ;)



A swoją drogą był tu kiedyś jakiś zlot graczy z TE ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (20.10.2009, 22:47)


131

Tuesday, 20.10.2009, 22:58

Troszkę wyluzujcie bo to bez sensu.
Temat był poważny a teraz to KICHA

Wciąż zostaje kłopot ,bo jak widzę nic nie daje ani nasza pyskówka ani działania w grze typu palę bo mogę.
Jest mi żal graczy którym palę wiochy bo sam doświadczałem utraty wielu wiosek ,wiem jak to boli.
Nikogo to w zasadzie nie interesuje co się tu wyrabia znaczy się grę już olali sami twórcy nie zależy im już na rozwoju grywalnosci i zwiększenia ilości potencjalnych graczy .
Na pewno nie wpłynęły tak wielkie pieniądze żeby mogli powiedzieć mam złote sracze to mi wystarczy.
Dlatego tez dziwie się że nawet nie próbuje się chociaż czasowo wyłączać oblegów .
Można by było na przykład 2 miechy bez i 1 miechy z oblegami może to cos by urozmajciło gre.
Myślę ze takie posuniecie nie było by dużym kłopotem.Niby nic ale doświadczalnie spróbować warto .

A można też wprowadzić blokade oblegów na nowo powstałą wioskę przez okres 1 miesiaca (dostosowane do kazdej epoki)i było by to to samo a i chyba prostrze do zastosowania .Stawiasz wicheę na dobrym poletku i wiesz że wciągu miesiąca masz czas na rozbudowę tak by móc sie jako tako bronić .
Jesteś w klanie masz jeszcze większe szanse na obronę bo stawiają wioski pod armie też twoi kolesie przestajemy byc bezbronni przeciw silnym klanom.Warunek tylko nowe wioski ochrona przed oblegiem prosty kod i mało kłopotu z wprowadzeniem do użytku.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "awa6661" (20.10.2009, 23:09)


132

Tuesday, 20.10.2009, 23:08

A po co ?

Palą inni palę ja po prostu. I np. mam w nosie pogrużki od pewnych bossów z topowych klanów bo co mi zrobią jak na samej stolicy jestem ?

Palić, palić, palić, aż "vipy" zaczną sobie o czymś takim jak osadnik przypominać i budować wioski ze swoich surowców.

Ochronka przed paleniem po oblegu jak widać nie przejdzie bo "starzy gracze" by oberwali, więc palić........ wszystko co się nawinie tylko palić.....

:P

z pozdrowieniami dla chaosu i psd-e :D

133

Wednesday, 21.10.2009, 00:02

to sie nazywa efekt domina ;)

chaos zameczyl pare osob ktore teraz beda meczyly caly serwer ^^
ale moze to i lepiej...

z dwojga zlego lepiej zebyscie walczyli miedzy soba jak z chaosem
szkoda im oddawac expa bo chlopaki wlasnie na to licza
nawoluja do pomocy/walki/sojuszy a tak naprawde chodzi im tylko o to zeby mieli na kim podbic bohaterow na 30+ lvl

wiec olejcie chaos i walczcie z soba nawzajem
w walce z rownym graczem macie przynajmniej szanse sie czegos nauczyc i podszkolic technicznie

134

Wednesday, 21.10.2009, 06:58

Panie paris ja nalegam ciągle byś się "informatyku" przedstawił.......

pyszczysz w praktycznie każdym wątku, wszędzie się chwalisz jaki to nietykalny jesteś, każdemu docinasz, ale odwagi nie masz by powiedzieć kim jesteś ????.......................

Co mamusia by klapsa dała ????
A może ktoś wie kto to ten paris ? Jak ma odwagę pyskować to niech ma odwagę czoła stawić......
Jedno jest pewne w klanie chaos osoby o nicku Paris nie ma, natomiast tutaj ta osoba wszędzie się udziela jak by to on(a)_ decydował o klanie chaos......

No chyba że .... no nieeeee....... jak to Elzutka by taką zagrywkę robiła to już naprawdę........ zero totalne :P

dostałeś info na priva
ale nie umieć z 11 osób wyłowić 1 to jest żenujace

ps.wypowiadam się w każdym wątku? czyli w dwóch
i nie mówie,ze jestem nietyklany.stwierdzam tylko w nawiazaniu do tematu,że gdybym wyskoczył na wymiane wiosek z klanu to nie dasz rady zabrać mi wioski
zresztą temat zmian w paleniu uległ już degradacji do śmietnika
pozostał niesmak i tyle

ps2.a można mieć na forum 2 konta???

Dwóch AKTYWNYCH kont (używanych równocześnie) nie można mieć.
//Lomnas
AKUMA

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (21.10.2009, 08:57)


Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

135

Wednesday, 21.10.2009, 10:56

Bardzo dawno temu, tak dawno, że już nie pamiętam nazwy tej gry, była sobie gierka, w której gracz po ataku na miasto/wioskę miał możliwość wyboru, czy chce ją złupić, czy zrównać z ziemią. Wprowadzenie takiej modyfikacji do kodu gry, a przecież istnieje mozliwość zniszczenia wioski, nie powinno stanowić dużego kłopotu. Nie chce mi się wdawać w dyskusję nt. poziomu trudności, bo wiem, że Ci którzy piszą wiedzą, że dopisanie czegoś takiego jest proste.

Wracajac do tematu, wtedy, gdy idziesz grabić i wygrywasz/nie napotykasz oporu, wyskakuje pop-up z wyborem:
1. Czy chcesz zabrać surowce [zwykły mechanizm grabienia]?
2. Czy chcesz spustoszyć wioskę [wraca ona do statusu zwykłego pola]?

Logicznym byłoby nie dawać zadnych surowców w drugim przypadku. Dla ograniczenia zapędów niszczycielskich możnaby wprowadzić "opłatę za niszczenie", bo Twoja armia się zmęczyła :-), i nawet, ale to byłoby już trudniejsze do modyfikacji, wprowadzić mechanizm wzrostu opłaty ze wzrostem ilości spustoszeń, tak jak mechanizm wzrostu kosztów exp/budynków itp. wraz ze wzrostem ich poziomu.

Co do propozycji areny, fajna, widzę, że niektórzy grywają w Runescape. Możemy się tam spotkać.

136

Wednesday, 21.10.2009, 12:22

lepiej jest możliwość od razu spalenia wioski :)