You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

achaja

Beginner

  • "achaja" started this thread

Posts: 19

Location: Mezopotamia

  • Send private message

1

Tuesday, October 20th 2009, 6:18pm

Brak raportu

Zaatakowal mnie gracz i zamiast konca ataku jest caly czas taki komunikat: W kierunku Twojej wioski zmierza wroga armia gracza Lechuu66 pochodząca z wioski Sielanka [102,303]. Do walki zostało .
oprucz tego nie dostalam raportu z walki tak jak by sie ona nie odbyla. ;(
ID: 20955
Login: achajka

2

Tuesday, October 20th 2009, 11:25pm

Sprawdź pod inną przeglądarką.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Tuesday, October 20th 2009, 11:30pm

Kruczy to nie jest wina przeglądarki, tylko błąd systemu gry. Są takie sytuacje gdy armia ginie w trakcie ataku, nikt z tym nic nie robi, bo po co. Raz na miesiąc ktoś wyskoczy z takim błędem to znaczy że do nie jest poważny błąd, nieprawdaż?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

4

Tuesday, October 20th 2009, 11:34pm

widywałem takie błędy na Operze swego czasu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


achaja

Beginner

  • "achaja" started this thread

Posts: 19

Location: Mezopotamia

  • Send private message

5

Wednesday, October 21st 2009, 5:30am

to nie wina oprery sprawdzilam w innych przegladarkach i jest to samo pozatym ten koles tez nie dostal raportu

6

Wednesday, October 21st 2009, 10:01pm

To nie wina przeglądarki. Miałem kiedyś podobną sytuację. Gość kiedy wysyłał armie do ataku miał jeszcze wieś, z której ona pochodziła. W między czasie w wyniku oblegu stracił tę wieś i armia nim doszła do celu "zginęła". Ot i cała tajemnica. Mnie ten komunikat zginął po 3 dniach.