You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, August 24th 2009, 3:43pm

Ochrona przed oblegami

wiem było to już x lat wałkowane i nadal powraca temat. Zgodnie ze wszystkimi wcześniejszymi dyskusjami w sytuacji gdy jest obleg na przejęcie wioski założony to wioska z której obleg został założony po jego zakończeniu nie ma ochrony. Ochronę ma tylko przejęta osada. A obustronna ochrona jest w przypadku oblegu na zamianę.
Otóż właśnie się przekonałem na Jukatanie że jest to za przeproszeniem g....no prawda.
Osoba x założyła obleg na przejęcie, obleg się zakończył osada y została przejęta i.... na osadę x nie da się założyć oblężenia bo jest "chroniona przez 23:xx godzin......"
Toż do cholery albo są jakieś zasady albo jest to na zasadzie, "a tutaj tak, a tam siak, a jeszcze gdzieś tam owak...."..............

czarny syn

Intermediate

Posts: 184

Location: skar kam

  • Send private message

2

Monday, August 24th 2009, 4:02pm

zgłaszane wielokrotnie - gdzieś jest bug - raz jest ochronka a raz nie ma ;) i chyba nikt nie ma wpływu - albo nie może zgadnąć dlaczego tak się dzieje

3

Monday, August 24th 2009, 4:23pm

No ja dawnej uważałem że to niemożliwe. Teraz już wiem że kod jest spieprzony (za przeproszeniem) i jest to wszystko chyba na zasadzie losowości rozstrzygane..... (albo bug, niemniej w w/w przypadku nie sądzę by osoba obleg zakładająca po bug sięgnęła, raczej program jest schrzaniony.
)

4

Friday, October 23rd 2009, 6:17pm

To ja dopisze się do tematu bo bug nadal istnieje i nie jeden stracił już przez to wioskę (np.Thorgal). Wczorej wymieniłem się z bodexem wiochami - zakończenie oblężenia 22 października 2009 17:44:08. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9c2fdedc83 (samego raportu z oblężenia nie mam bo przez przypadek usunąłem, bodex też niema ale obleg wygrałem można zobaczyć że wioska jest u mnie). Zawsze było że po oblegu na zamianę ma się 24h ochronki na wszystkie wioski (nie raz sprawdzone) tymczasem podczas ochronki która powinienem mieć dyvid założył na mnie obleg - założenie oblężenia 2009-10-23 16:09:57 http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7c57133639 to może administracja w końcu naprawi to i zawsze będzie to ochronka na wszystkie wioski lub tylko jedną a nie raz jest na wszystkie a czasami tylko jedną.

This post has been edited 2 times, last edit by "Tomus-Gaw" (Oct 23rd 2009, 6:23pm)


5

Saturday, October 24th 2009, 7:54am

Przy zamianie wiosek ochronkę na wszystkie wioski ma tylko przegrany, ten na którego jest założony obleg:)
zakładający ma ochronkę tylko na wioskę przejętą:P