Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 30.10.2008, 20:08

średniowiecze, koszty jednostek, technologii, budynkow

Witam, moze slabo szukalem, ale coz...
Szukam kosztow jednostek/technologii w sredniowieczu (najlepiej screeny) oraz sredniego kosztu zniesienia korupcji + kolejnej wiochy

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 30.10.2008, 21:35

1 feudalizm koszty 1750 drewna 350 zlota i 700 koni wymg budynki zamek 8 ( jak palac w II erze) klasztor 4
2 rada krolewska 1050 gliny 700 zlota i 1400 koni wymg budynki zamek 9 i klasztor 7
na kolejna wioche cechy i gildie 5250 zelastwa i gliny 10500 zlota i 17500 koni wymg budynki zamek 11 klasztor 9 i alchemik 7
to juz bylo w jednym temacie
a jezeli chodzi o jednostki to az zal gadac...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18c1cced7091967c.html
techy nie sa ladniejsze
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74d65612f4c336b7.html
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 30.10.2008, 21:39

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (30.10.2008, 22:25)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 30.10.2008, 21:40

wiesz to sa jeszcze z alphy cos tam sie moglo zmienic ;p
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 31.10.2008, 06:25

i na pierwszy rzut oka się pozmieniało :) spójrz np na halabardzistę, porównaj pojemność i HP :). Temat w trochę zmienionej formie przykleję (planuje połączyć podobne tematy z kamienia i średniowiecza w jeden wielki :-) )

Tak na dobrą sprawę brakuje jeszcze jednej ważnej rzeczy, o którą prosił dr green - o ceny postawienia odpowiednich budowli aby opracować techy do korupcji. Niech ktoś poda dwa kolejne levele tych budynków, a postaram się wzorek wyprowadzić i będzie można dokładnie to przeliczyć - przyda się info dla potomnych :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Wednesday, 25.02.2009, 22:19

Witam. Komplet wzorów do średniowiecza:
http://docs.google.com/Doc?id=dg42ftf3_5hchs53fj

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 25.02.2009, 22:24

Dodano do tematu przyklejonego
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 30.10.2009, 19:43

Ech, Ci archeolodzy.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

10

Friday, 30.10.2009, 20:30

Ech, Ci archeolodzy.
jak coś ci się nie podoba to się powieś a przynajmniej zrobisz coś dobrego dla ludzkości
a jak jesteś taki mądry i taki na czasie to zrób coś takowego dla wyższych epok

Barany są w oborach a nie pośród Nas... Warn za offence
//Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (30.10.2009, 21:15)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 30.10.2009, 21:14

Stsmax... Pierwszy raz dobrze gadasz oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 30.10.2009, 23:48

Cóż nie będę komentować. To że odświeżasz tak stary temat, na który gracz już znalazł odp, nie robi z ciebie boga :] )

Aliar: Zakochałeś się w nim ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

13

Saturday, 31.10.2009, 09:57

Cóż nie będę komentować. To że odświeżasz tak stary temat, na który gracz już znalazł odp, nie robi z ciebie boga :] )

Aliar: Zakochałeś się w nim ?
pokaż mi i innym gdzie jest ta odpowiedź to przyznam ci racje i przeproszę

rozumiem że popatrzałeś sobie we wzorki chłopaków którzy coś robią a nie tak jak ty tylko klepią na forum po to żeby klepać





o to ci chodzi prawda
to teraz mi powiedz przechodząc do 4 epoki ile będę miał surowców jeśli moja bazowa ilość to:
Bazowa ilość surowców w nowej epoce 2309%

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (31.10.2009, 10:09)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 31.10.2009, 10:41

1. No cóż mi pokazywało ile surowców dostanę po przejściu.
2. Tak, zasugerowałem się tym.
3. Sprawdziłem coś. O to aktywność pytającego.


Ostatnia aktywność

Thursday, 26.02.2009, 00:34
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 31.10.2009, 11:30

Tabelka dobra. Nie każdemu chce się sprawdzać po kolei w każdej wiosce ile dostanie przy awansie...

Co do reszty to pogadajcie sobie na PW a nie tutaj;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 31.10.2009, 12:12

Dobra to jeszcze tylko ja.
Kochany Magistrze (nie wiem, może ten nick Cię dowartościowuje), nie, nie zakochałem się w stsmax'ie, nawet za nim nie przepadam (bez obrazy), ale on robi przynajmniej coś konstruktywnego, coś co pomoże innym użytkownikom i graczom. Nie pisze w każdym temacie jaka ta gra jest głupia i bezsensu, a admini leniwi. I mimo tych wszystkich Twoich zrzędzeń nadal grasz w tą grę... Nie uważasz, że to podchodzi trochę pod niezrównoważenie psychiczne?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

17

Saturday, 31.10.2009, 13:34

Enough! Piszcie do siebie na PW, każdy następny post takie "wymiany argumentów" zostanie skasowany i nagrodzony warnem :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0