Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Friday, 30.10.2009, 18:43

pytanie do tych co maja wiecej niz sztuke biuzuterii i moga sprawdzic efektywnosc czarow
a co co chodzi ?:)

czy takie same czary czary sie sumują ???
taka szansa na szarże raczej napewno bo ju gdzies czytatałem na forum ale cz mozna rzucic 3 awatary ?? a taki podstawowy czar jak kula ognia uderzajacy w kilka jednostek czy z drugiego itemka zostanie rzucony drugi ?? czyli bedzie w sumie 8 jednostek razonych ?? niektore moga dostac kule ognia dwa razy ??
czy czar podnoszacy ini jednostkom lub obniżajacy ATT wrogiemu bossowi ?? itd ...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Friday, 30.10.2009, 18:46

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

63

Friday, 30.10.2009, 19:33

no tak wychodzi ze nie bedzie kumulacji :]
ale kilka róznych zaklec moze dać rade no i nie wiadomo co tam jeszcze w lokacjach sie kryje ale to sie dowiemy pewnie za pare lat
w tym tempie znajdowania nowych rzeczy i zwojów

64

Friday, 30.10.2009, 21:41

baldr beliala to mniejszy problem niz cesarzowa (mam raport gdzie symulacja czyli bez itemow i statow hero) udalo mi sie powalic beliala ;)

cesarzowa moim zdaniem dla czlowieka to najgorsza lokacja ;)

65

Friday, 30.10.2009, 23:25

Tak, 8 czolgow + 2 medykow powinno wystarczyc, bo wszystko inne zdejmuje jednym ciosem. Tylko ze szarza musi wyjsc w pierwszej rundzie, bo obstawa moze i przecietna, ale tych 800 pkt ciezko mu bedzie zabrac przy jego defie i inicjatywie... No i hero kladzie 2 uderzeniami. Ja sie juz na niego szykuje, 200 defa i 600 hp moze starczy...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

66

Sunday, 01.11.2009, 18:11

Post pod postem, ale ostatni byl jakis czas temu. Tak sobie symuluje i wychodzi na to ze terazniejszosc jest era aniola. Co najmniej 3 bossow (czyli polowa!) trzeba zaliczac gromem lub marynarzami. A sa to tak kruche jednostki, ze tylko aniol daje im mozliwosc przetrwania. Taka na przyklad Jarunaa jest wprost stworzona dla gromu, ale z czlowiekiem na pozycji dowodzacego beda padali jak muchy. Z kolei Sama aniolowi bedzie bardzo ciezko ubic. Tutaj najlepiej sprawdzaja sie kopterki a te bez bonusow ofensywnych po prostu nie zdaza polozyc wszystkich. Wiosek oczywisty: Dwoch hero to minimum. Chyba zaczne inwestowac w dawno zapomnianego glownego.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Sunday, 01.11.2009, 18:18

Nie tylko anioła ;)

5 epoka jest epoką wszystkich hero :P

Kanibal -> demon + p-loty
Sam -> człowiek + kopterki
Jaruna -> anioł + grom

no i gdzieś jeszcze można trupem iść, ale nie powiem gdzie, i z czym :P

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Sunday, 01.11.2009, 19:04

a Ja Ci dopowiem ze bossa Osty Kacyk aniolem tez sie najlatwiej pocisnie nie wiem dokladnie z czym ale tak slyszalem:P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

69

Sunday, 01.11.2009, 19:32

Tez gromem :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

70

Sunday, 01.11.2009, 20:23

oczywiście jak wejdzie szarża człowiekiem wszystko pociśniesz.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Sunday, 01.11.2009, 20:51

ale tu nie masz niestety 100% ze w 1 rundzie wejdzie a jak nie to jest zle:)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

72

Sunday, 01.11.2009, 22:23

Drastic idz czlowiekiem i 10 gromami do jakiejkolwiek lokacji. Gwarantuje ci, ze 4 rund nie przezyjesz nawet jak szarza ci wyjdzie 4 razy.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

73

Monday, 02.11.2009, 15:52

Ale tu nie o grom chodzi, tylko o nawet te 10 p-lotek or 10 abramsów or 10 apache z człowiekiem ;)

74

Thursday, 05.11.2009, 23:10

Belial pierwsza proba


75

Thursday, 05.11.2009, 23:27

Nie tylko anioła ;)

5 epoka jest epoką wszystkich hero :P

Kanibal -> demon + p-loty
Sam -> człowiek + kopterki
Jaruna -> anioł + grom

no i gdzieś jeszcze można trupem iść, ale nie powiem gdzie, i z czym :P


Kanibal pada pod każdym, Aniołem załatwiłem go z 8 działkami...

76

Friday, 06.11.2009, 08:27

Viktor z szrżą to każdego ubijesz tylko czy wejdzie :P.

77

Friday, 06.11.2009, 22:07

W wersji light to zadna szutka. Prawdziwy twardziel 3-slotowych czarow nie uzywa 8)
Ba! Nawet nie posiada bizu ani zwojow! ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

78

Friday, 06.11.2009, 22:15

i zawsze chodzi sam - wszędzie ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Friday, 06.11.2009, 22:41

Kurcze :P coś dziwnie do mnie pasuje :rotfl:

Davidossus, padnie pod każdym, ale chodziło mi o samo to, że demon będzie mieć tam lepiej, bo działka + bonus do AA rasowy demona = lepsze przystosowanie do tej lokacji :P

80

Sunday, 08.11.2009, 20:52

Jaruna pierwsza proba