Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 10.11.2009, 19:06

to teraz sie zastanów czemu jest tyle tych nie aktywnych wiosek nawet w 3 epoce...
a potem pomyśl że jak Ty zaczynałeś gre niektórzy już byli w 3 epoce więc ich start i korelacje z innymi gaczami były inne niż te które Ty miałeś na starcie...

jerzys

Nierejestrowany

22

Wednesday, 11.11.2009, 00:40

znam wiele osób które rzuciły grę bo:
- byli silni, żadnych zagrożeń ale im się znudziło
- grali spokojnie i samotnie, i top 1 założył im oblega i się załamali (akurat takiego znałem jednego, 4 epoka wtedy, bodajże Goderian zaszczycił go oblegiem)

to jest normalne. naturalna selekcja.
gdyby nie to że za każdą zmianą epoki jest znowu "koszmar" to tez bym to rzucił juz dawno...
A że lubię horrory ...

każdy z nas zaczynając gre robi to z jakiś powodów i jak je zrealizuje to zabiera zabawki i idzie do domu ... I całe szczęście.

Do wszystkich, którzy narzekają, że runy, zwoje, itemy lecą za rzadko i nie do właściwych graczy.
Szanuje Was bardzo i mam podobne zdanie.
Ale siedzę cicho, bo to trochę tak jakbyśmy dostali szachy i marudzili, że jest tylko jedna królowa ...
jeżeli dodadzą drugą to czarnym też ! Co z tego, że każdy będzie miał kobalta ? wcale mnie taki drop wtedy nie ucieszy. Bo wtedy to będzie mój 5ty kobalt... A teraz to by było coś.
Jeśli zasady są takie same dla wszystkich to po co z nimi dyskutować.
Trzeba się do nich dostosować.
Niestety :(
A biżu nadal leci do innych :(

23

Thursday, 17.12.2009, 09:17

Nie gram zbyt długo ale stwierdzam że gra nie powala na kolana i reklama typu: "wejdź zagraj w nową grę jakiej jeszcze nie było" jest oszustwem, sam gram w Time Edge z tego powodu bo mam konto w innej grze i wchodzę looknąć dla zabicia czasu. A przecież odpowiedzcie sobie sami czy gra nie ma wciągać graczy a nie ich odpychać, niektóre z wniosków popieram, ale np rozbijanie oblężenia - chyba jedna z tylko kilku rzeczy które przyciąga a anie odpycha.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 17.12.2009, 16:20

Kur.. musisz się bawić w archeologa ?
Ostatni post:
Wednesday, 11.11.2009, 00:40
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 17.12.2009, 17:14

Nowy topic nowe możliwości. Stare topiki to jak odgrzewane kotlety... jak musisz to zjesz. Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)