Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

561

Wednesday, 11.11.2009, 11:08

Przecież piszę "gdyby się tak zdarzyło, że ...".

562

Wednesday, 11.11.2009, 11:11

faktycznie nie zauważyłem "nie", a więc skoro wyrabiasz to o co chodzi?

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

563

Wednesday, 11.11.2009, 11:16

O prostą sprawę, załóżmy masz Premium, 12 wypraw, 6h czasu serwera. Zwykle możesz się wyrobic - bo jesteś w necie 7-8h, a tu niespodzianka, sąsiad zalał instalację, przyjechała teściowa, kumple zrobili Ci w domu imprezę, zachorował pies/kot lub dzieci, żona uciekła (wybierz jedno z powyższych), i masz przez 2-3 dni czas na 2-3h. Wtedy część wypraw idzie w powietrze.

Czy byłoby takie trudne wprowadzić granicę stanu licznika wypraw na poziomie 12 i 24?
Nadal miałbys regenerację co 2h, ale maksymalna mozliwa ilość wypraw wynosiłaby tyle ile piszę.

564

Wednesday, 11.11.2009, 11:21

dla mnie to nie tak ważne jak eventy czy inne rzeczy.

Postów: 57

Skąd: Ziemia, trzecia planeta od Słońca

  • Wyślij prywatną wiadomość

565

Wednesday, 11.11.2009, 11:22

Dropy, dropy...

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

566

Wednesday, 11.11.2009, 11:44

Zdecydowanie lepiej byłoby zwiększyć ilość wypraw z 12 do 24 (+1/h), bo to pozwoliłoby na większą ilość dropów, co znacznie wpłynęłoby na aukcje.

567

Wednesday, 11.11.2009, 11:56

Zdecydowanie lepiej byłoby zwiększyć ilość wypraw z 12 do 24 (+1/h), bo to pozwoliłoby na większą ilość dropów, co znacznie wpłynęłoby na aukcje.
jestem za
jeśli już jest to totolotek i drop dla nielicznych szczęśliwców a na zwiększenie szans nie ma możliwości to 24 wyprawy były by strzałem w 10

ale i tak nie wprowadzą bo za dużo roboty ze zmianą 2 cyferek - pewnie 3/4 kodu trzeba zmienić abo i cały

568

Wednesday, 11.11.2009, 12:34

Wyszol drugiego hero i chodz dwoma na raz....
Zycie uczy, ze i tak najlepiej jest miec co najmniej 2 hero i to roznych ras.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

569

Wednesday, 11.11.2009, 12:43

Już kiedyś była taka propozycja. Została odrzucona.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

570

Wednesday, 11.11.2009, 13:02

Lokacje tematyczne.


Tam gdzie ląd graniczy z oceanem można wykonać zadanie powiedzmy "Lądowanie na Normandię", byłyby by określone jednostki (powiedzmy że np same P-Lot) wymagany boh (człowiek), wymaganie od epok ( w tym wypadku 5). - Przeciwnicy, wrzucić jakieś człowieka "Generał", 100 piechoty i jazda.

A nawet "Bitwa Pod Grunwaldem" - 10 rycerzy - człowiek - 3 ep. -

Starcie dobra ze złem (solo bohater demon/anioł), walczy z innym bohaterem (komputerowym) z takimi statami jak on, taką samą armią, jak wysłaliśmy demona będzie on walczył z aniołem, anioła, będzie walczył z demonem. - max można wysłać 5 jednostek (bez boha)

Co wy na to ?

Wiem że niektórzy powiedzą "Ale gów.. już lepsze te lokacje klanowe", lecz jednak może to być pomysł na te lokacje specjalne :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

571

Wednesday, 11.11.2009, 13:27

lokacje klanowe to tylko mit ;> coś w tym prawdy jest ale nie za dużo :(


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

572

Friday, 13.11.2009, 16:58

A może by tak wprowadzić przerzucanie kont między serwerami???

2 serwer to już porażka i prawdopodobnie dużo ludzi skorzystało by z takiej opcji zaludniając jednocześnie 1 serwer

idę jako pierwszy na ochotnika

573

Friday, 13.11.2009, 16:59

Noo to byłby terror :D Tylko pewnie za dużo kombinacji w kodzie.

574

Friday, 13.11.2009, 17:06

to fajnie bo to terrorystyczna gra - binladena także bym namówił

roboty może troszkę przy tym by było aczkolwiek nie ma rzeczy niemożliwych i gra by na tym zyskała

na 2 serie już niedługo nikt nie będzie grał no chyba że sami simowcy bo wojen tam już nie m bo nie ma z kim prowadzić - ludzie na pierwszym z drugiego nie zaczną grać bo szkoda czasu wszystko ciągnąć od początku

więc może by tak jakiś admin pod tym kierunkiem popatrzył na ludzi z 2 serwa - chcą grać ale już nie ma z kim więc odejdą a wraz z nimi kaska

575

Friday, 13.11.2009, 18:11

Nie ma i nigdy nie będzie ("nigdy" - przynajmniej na obecny poziomie technologii oraz koncepcji BW_Team - przypominam, że do Blizzarda nam daaaaleko ;P) żadnych interakcji pomiędzy serwerami, w tym przerzucania kont z jednego na drugi :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


576

Friday, 13.11.2009, 19:15

Gdyby coś takiego powstało to dopiero zaczęła by się ucieczka ludzi z gry. Weźmy jakiegoś "tuza" z T1 który się przerzuca na T2 i kto mu podskoczy jak on gra już dwa lata i rozbudowany jest że hej..........

Pomysłodawcy może by się zastanowili czasem po co w ogóle są podziały na serwery (poza liczbą graczy) między innymi po to by były jako takie porównywalne poziomy graczy, a nie rozbieżności rzędu dwóch lat gry.....

Naprawdę myślenie nie boli.... chociaż...... :D

577

Friday, 13.11.2009, 19:42

Aries ale z ciebie lesz

to że ty odrazu posrał byś się w gacie i przeniósł na koniec serwa to nie znaczy że inni nie obili by tego jak mu tam tuzę - bez urazy dla tuza

ja właśnie przeniósłbym się na 1 żeby tam powalczyć a nie kisić się na 2 i simy prowadzić z takimi leszczami jak ty

578

Friday, 13.11.2009, 20:10

stsmax ale powiedz czy ktoś, ktokolwiek broni Ci założyć konto na T1 i tam sobie powalczyć ? Nie, ale Ty chcesz to że jak na innych się dorobiłeś osad to teraz żebyś mógł sobie przejść z tym całym dobytkiem gdzie indziej. Wiesz co bez urazy ale to Ty leszczem jesteś skoro z takimi pomysłami wyskakujesz patrząc tylko na to "co Ty byś chciał".

Dziesiątki gier są z podziałem na serwery np. w ciach jest już 20 serwerów, w ciach też nie mniej i nigdzie tam nie ma nawet cienia szansy na możliwość przerzucania kont z jednego na drugi, a tutaj sobie stsmax by chciał......... człowieku, ale po co te serwery ? Przecież mógł by być tylko jeden co nie ?

E dobra... bo warna zaliczę. Tłumok nie zrozumie po co to jest.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (13.11.2009, 23:50)


579

Friday, 13.11.2009, 22:30

wiesz co szkoda z tobą klikać bo piszesz coś a potem temu zaprzeczasz

jeśli ja chciałbym iść na 1 serwer to chyba chcę iść do tych ludzi którzy dłużej grają mają lepszych bohaterów i są silniejsi ode mnie tak - i jakoś się tego nie boję bo nawet jakby ktoś mnie obił i zabrał wszystkie wiochy to skołuję taką ekipę lub zacznę grać z takim ludźmi że sobie poradzę

nigdy chłopaku nic nie będziesz miał i nic nie będziesz znaczył jak tylko płaczesz - lej kradnij zabieraj wiochy i nawet trać swoje nie przejmując się tym a będziesz coś znaczyć

tobie proponował bym zagrać dopiero na jakimś 20 serwerze to nie będziesz musiał płakać że ktoś cię obije - choć i tam na pewno się znajdzie jakiś gracz a nie płaczek

KruczoCzarny powiedział że nie ma takiej opcji więc koniec dyskusji...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

580

Friday, 13.11.2009, 23:54

Pogaduch=>PW. Oboje +1 za spam...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)