You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

581

Saturday, November 14th 2009, 12:45am

Dla stsmax bonusowo dorzucam ostrzeżenie za obraze ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Aliar

Intermediate

• Send private message

582

Saturday, November 14th 2009, 9:04am

Przydałaby się szukajka lokacji. Zaznaczasz jakąś lokację i znajduje Ci najbliższą lokację danego typu od zaznaczonej wioski.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

EBO

Intermediate

• Send private message

583

Saturday, November 14th 2009, 9:38am

marudzisz troche wysilku nie zaszkodzi w przegladaniu mapy
moze jakies fajne farmy przy okazji znajdziesz ;>
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

584

Sunday, November 15th 2009, 1:46am

w e5 przydala by sie opcja desantu

do obleganej wioski mozna by bylo przerzucac armie z pozostalych osad

jedyny warunek to posiadanie w armi bombowca ktory pelnil by role transportowca

od ilosci mysliwcow w armiach oblegajacych zalezala by szansa na powodzenie desantu

585

Sunday, November 15th 2009, 2:29am

Nie za duze ulatwienie dla obroncy w porownaniu do poprzednich epok?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

• Send private message

586

Sunday, November 15th 2009, 11:19am

Oczywiście by było 30 % że armia obije się po drodze o skały.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

587

Sunday, November 15th 2009, 11:46am

1%, że jednostki desantowane zawieszą się o zegar na kościele (co zdarzać się będzie w 90% przypadków), 7,5% że wpadną do koszar wroga etc etc.

Raczej wątpie czy wejdzie (chociaż sam pomysł zły nie jest), a jeśli, to kiedyś tam w przyszłości, być może w innej grze - jest w tym stosunkowo dużo pracy z balansem, a i kod pewnie czasochłonny jest :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

588

Sunday, November 15th 2009, 7:05pm

Ale miło by było gdyby 5 epoka miała szanse realnej walki z 4 epoką np.

589

Sunday, November 15th 2009, 7:18pm

najpierw zacznijmy mowic o jakiichkolwiek szansach, a potem o szansach realnych ;)

590

Monday, November 16th 2009, 1:17am

Zgadzam się z kolegą D. na początek zmienił bym koszt utrzymania bombowców, tak by w stolicy na poziomie 10 dało się ich wystawić 8 na poziomie 15 powiedzmy 15, wtedy ilość jednostek atakujących z 4 epoki mógł byś w ciągu tygodnia samodzielnie wyregulować. Cofając tych zacofanych z 4 epoki do jej początków, prowadząc naloty dywanowe. Z atakującą armią 10 arkebuzerów nie powinno być wtedy większych trudności. Każda jednostka z 5 epoki jest przynajmniej 3-4 razy lepsza niż te z poprzedniej, co z tego jeżeli twoich 10 napadnie 300?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

591

Monday, November 16th 2009, 8:38am

A tam, po co się z nalotami rozdrabniać. Atomówkę niech wprowadzą, którą bedzie można zrobić juz na 1 poziomie cytadeli. Masz niefajnego sąsiada? Jebut i problem znika z mapy :D.
Przy takiej ilosci bombowców na stolicy to szybko gra straciła by jakikolwiek sens.

A co do zmiany upkeepu jednostek w 5 erze, to jedynie lotnictwo ma w miarę sensowny upkeep. Naziemne wojo służy jedynie do znoszenia złomu z mało lub nieaktywnych farm.
To jest idealna epoka dla simerów.

592

Monday, November 16th 2009, 10:46pm

tu sie zgadzam z dyvidem
bombowce są w sam raz, zreszta jak wiekszosc wojsk poiwetrznych(nie liczac smiesznych mysliwcow czy f-16)

Alkohol

Trainee

• "Alkohol" has been banned

• Send private message

593

Thursday, January 14th 2010, 3:20pm

A moze zrobicie event polegajacy na tym ze przez 1 dobe bedzie mozna sie atakowac pomiedzy wszystkimi epokami :D to by bylo ciekawe

594

Thursday, January 14th 2010, 3:21pm

ja jestem za! w koncu by wyszło, ze 5 epoka od kazdej innej dostaje wpierdy ;)

Magister

Intermediate

• Send private message

595

Thursday, January 14th 2010, 4:23pm

1 vs. 5 ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

• Send private message

596

Friday, January 22nd 2010, 1:52pm

...

Zgadzam się z Aliarem sprzydałaby się jakaś lista wszystkich lokacji, gdzie lokacje byłyby podane wg. alfabetu a naciskając na nie wybieralibyśmy już tylko jedną z współrzędnych!
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

• Send private message

597

Friday, January 22nd 2010, 1:58pm

Lista zalogowanych

Sprzydałaby się lista osób które się ostatnio zalogowały, np. 5os. z twojej epoki które weszły teraz na gre i 5 których się wylogowali. Ułatwiło by to niektórym grę.

Ew. proponowałbym listę graczy w danej epoce która by była ułożona wg. logowań odświeżała by się np. co 6h.
Aby można było się orientować kto gra jeszcze.
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

598

Friday, January 22nd 2010, 2:14pm

" i 5 których się wylogowali." - tak, będzie wiadomo kogo można zaatakować.

Nie jest to dobry pomysł ;p

Magister

Intermediate

• Send private message

599

Friday, January 22nd 2010, 6:26pm

Sprzydałaby się lista osób które się ostatnio zalogowały, np. 5os. z twojej epoki które weszły teraz na gre i 5 których się wylogowali. Ułatwiło by to niektórym grę.

Ew. proponowałbym listę graczy w danej epoce która by była ułożona wg. logowań odświeżała by się np. co 6h.
Aby można było się orientować kto gra jeszcze.
Jeszcze dorzuć status on-line, co ma w wiosce, co robi, co ma na komputerze i czy je ...

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

600

Friday, January 22nd 2010, 11:54pm

Sparki warn za multipost...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)